ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل سوم Stranger Things بطور رسمی آغاز شده است

نتفلیکس بطور رسمی اعلام کرد که تولید فصل سوم سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) آغـاز شده است — یک خبر خوب برای عاشقان این سریال. زمانی که فصل نخست Stranger Things در سال ۲۰۱۶ به دست مخاطبین نتفلیکس رسید، خیلی زود تبدیل شد به پرطرفدارترین سریال این سرویس استریم ویدئو، و به لطف فضای جالب، داستان مهیج و ستارگان فوق العاده ای که داشت، خیلی زود هم صاحب یک ادامه شد. فصل دوم سال گذشته به دست طرفداران رسید، و حالا منتظر بازگشت آن برای سومین فصل هستیم، جایی که قهرمانان نوجوان مـا بـاید مقابل یک موجود شیطانی جدید قرار بگیرند.

طی چند ماه گذشته، Netflix در حال آماده شدن برای شروع تولید سومین فصل از این سریال و کنار هم قرار دادن دوباره عوامل و بازیگران آن بوده، در حـالی که دستمزد تمام بازیگران اصلی آن افزایش یافته است. حال طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، تولید فصل سوم Stranger Things چند روزی است که آغـاز شده. مـا در فصل دوم سریال Stranger Things شاهد حضور چند شخصیت جدید بودیم که باعث افزایش جذابیت فصل شد، بواسطه آن اطلاعات بیشتری هم از زندگی ۱۱ کشف کردیم. حال طرفداران در انتظار انتشار اطلاعات تازه ای از فصل سوم هستند، اما ما هنوز چیزی در مورد داستان فصل جدید نمی دانیم، از تاریخ انتشار آن هم خبری نداریم و اجالتا فقط می دانیم که استارت فاز تولید خورده است.

در فصل سوم شاهد بازگشت شخصیت های اصلی دو فصل قبلی خواهیم بود، و همچنین با چند تازه وارد آشنا می شویم که تا اینجا هنوز اطلاعات دقیقی از آنها نداریم. اما تایید شده که؛ ﻣﺎﯾﺎ ﻫﺎﻭﮎ ستاره جدید سریال قرار است در نقش شخصیتی به نام رابین ظاهر شود که از کارش خسته شده، ﮐﺮﯼ ﺍﻟﻮﯾﺲ در نقش شهردار کلاین و ﺟﯿﮏ ﺑﯿﻮﺯﯼ نیز در نقش شخصیتی تازه وارد به نام بروس بازی می کند. Priah Ferguson کـه در نقش اریکا خواهر لوکاس ظاهر می شود نیز قرار است از بازیگران ثابت فصل سوم باشد.

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده؛ وقایع فصل سوم سریال پرطرفدار و تماشایی Stranger Things در سال ۱۹۸۵ اتفاق می افتد، همان سالی که فیلم هایی مثل Back to the Future و The Goonies پـا به گیشه گذاشتند — قطعا شاهد اشاره هایی به آنها خواهیم بود. ﺷﺎﻭﻥ ﻟﻮﯼ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی سریال Stranger Things تایید نموده که وقایع این فصل در سال ۱۹۸۵ اتفاق می افتد، و همچنین توسعه شخصیتی استیو ﻫﺎﺭﻧﯿﮕﺘﻮﻥ همچنان ادامه خواهـد یافت.

در انتها باید اشاره کنیم که گروه اصلی بچه ها (الون، مایک، داستین، لوکاس و ویل)، خانواده های آنهـا و جیم هاپر (با نقش آفرینی ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻫﺎﺭﺑﺮ) هم برای فصل سوم باز میگردند. فصل سوم Stranger Things سال ۲۰۱۹ به دست طرفداران می رسد. اطلاعات بیشتر بزودی…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.