فصل سوم Stranger Things از نظر تعداد بیننده رکوردشکنی کرد؛

فصل سوم سریال پرطرفدار Stranger Things (چیزهای عجیب) برای نتفلیکس رکوردشکنی کرد؛ دو سال بعد از انتشار فصل دوم به دست طرفداران رسید، از آن بعنوان پرطرفدارترین سریال غول استریم نتفلیکس یاد می شود، اپیزودهای جدیدش به شدت مورد استقبال طرفداران قرار گرفته است. فصل سوم داستان واقعا جالبی دارد و پر شده از صحنات مهیج و غافلگیرکننده، پایانی مناسب و هیجان انگیز به این فصل داده شده و طرفداران نیز از همین حالا منتظر هستند تا خبرهای جدیدی در مورد فصل چهارم Stranger Things به دستشان برسد!

از زمانی که نخستین فصل این سریال توسط نتفلیکس منتشر شد، در سال ۲۰۱۶، از Stranger Things بعنوان یکی از موفق ترین نمایش های این سرویس استریم یاد می شود؛ اما همیشه برای ما یک سوال بزرگ بوده که هر کدام از فصل های این سریال دقیقا چه تعداد بیننده دارد؟ گزارش های مختلفی طی این سالها ادعا کردند که Stranger Things بیننده زیادی دارد و خیلی پرطرفدار است، اما خود نتفلیکس هرگز آمار دقیقی را فاش نمی کند. البته، از آنجا که Stranger Things 3 از نظر تعداد بیننده رکوردشکنی کرده، آماری از میزان استقبال طرفداران توسط این کمپانی فاش شده است.

همچنین بخوانید | نتفلیکس بر پایه فیلم Ju-On: The Grudge یک سریال ترسناک می سازد؛

چهار روز بعد از انتشار Stranger Things 3، نتفلیکس با انتشار یک توییت فاش کرد که فصل سوم این سریال از نظر تعداد بیننده رکوردشکنی کرده است؛ ظاهرا طی چهار روز، فصل جدید این سریال توسط ۴۰٫۷ حساب کاربری دیده شده است. اینطور که در توییت به آن اشاره شده، تاکنون هیچکدام از سریال های نتفلیکس طی چهار روز نخست انتشار تا این اندازه مورد استقبال قرار نگرفته است. این خبر تایید می کند که Stranger Things تبدیل به یک سریال با شهرتی بین المللی شده که می تواند برای نتفلیکس خیلی سودآور باشد، پس خیلی بعید است که بعد از چهار فصل بیخیال آن شوند.

فصل سوم Stranger Things

البته شنیدن این خبر خیلی هم عجیب نیست، کاملا قابل انتظار بود وقایع Stranger Things 3 قرار است چنین طوفانی به پا کند، چون حتی تریلر فصل سوم هم تبدیل شده بود به پربیننده ترین ویدیوی کانال نتفلیکس در یوتیوب، پس از همان ابتدا معلوم بود که مردم منتظر بازگشت چیزهای عجیب هستند. این دو سال فاصله ای که بین فصل دوم و سوم افتاد ظاهرا باعث شد تا هیجان طرفداران برای دنبال کردن داستان اِلِون و دوستان افزایش پیدا کند؛ از طرفی بطور قطع به تعداد طرفداران سریال افزوده شده است. البته نتفلیکس برای تبلیغات فصل سوم سنگ تمام گذاشت و از همین طریق هم توجه افراد زیادی را به سمت Stranger Things 3 جلب کرد.

همچنین بخوانید | نتفلیکس بطور رسمی سریال کمیک بوکی Sandman را سفارش داد؛

با وجود تمام موفقیت هایی که فصل سوم کسب کرده، Stranger Things 4 هنوز از سوی نتفلیکس چراغ سبز نگرفته، ولی این اتفاق بطور قطع خواهد افتاد؛ چون نه تنها در صحنه پس از تیتراژ نوید وقایع پیش رو را داده اند، بلکه تعداد بینندگان سریال افزایش پیدا کرده و این روزها از همیشه محبوب تر است. از طرفی برادران دافر قبلا گفته بودند که Stranger Things تا چهار یا پنج فصل ادامه پیدا خواهد کرد، و همچنین فاش کردند که یک پایان کاملا واضح را در ذهن دارند، پس تولید فصل چهارم قطعی و تمدید برای فصل پنجم ممکن به نظر می رسد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.