فصل سوم Stranger Things: تیزر و پوستر جدید & تاریخ انتشار

با شروع سال تازه میلادی، نتفلیکس تاریخ انتشار فصل سوم سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) را فاش نمود، و یک پوستر و تیزر جدید از آن را منتشر کرد. این سریال علمی-تخیلی که وقایع آن در سال های ۸۰ میلادی اتفاق می افتـد از زمانی که فصل نخست آن منتشر شد، یعنی سال ۲۰۱۶، تبدیل گشت به یکی از موفق ترین سریال های Netflix که توسط مت و راس دافر معروف به برادران دافر نوشته، تهیه و تولید شده است.

برای خلق مجموعه Stranger Things از منابع مختلفی الهام گرفته شد؛ از رمان های ترسناک استیون کینگ گرفته تا فیلم های علمی-تخیلی دهه ۸۰ مثل The Goonies و E.T.: The Extra-Terrestrial. وقایع این سریال در شهری کوچک به هاکینز واقع در ایندیانا (Hawkins, Indiana) اتفاق می افتد، و داستان چند بچه مدرسه ای بازیگوش و البته شجاع را دنبال می کند که باید با مسائل فراطبیعی از جمله ابعاد دیگر و موجودات شیطانی سر و کله بزنند.

بنابراین وقتی که مردم شهر شروع به مردن کنند و هاکینز وارد خطری جدی شود، گروهی از بچه ها – از جمله دختری به نام ۱۱ که قدرت های ذهنی دارد – دست به کار می شوند تا شهر را نجات دهند. اما جالب اینجاست که هیچوقت در این نبردها یکی از بین خودشان قربانی نمی شود و فقط مردم عادی باید نگران این قضیه باشند!

همچنین بخوانید | نتفلیکس می گوید بیشتر از ۴۵ میلیون نفر فیلم Bird Box را طی هفته نخست انتشار تماشا کرده اند!

در فصل دوم Stranger Things، اِلِون با یک موجود قدرتمند به نام Mind Flayer از دنیای وارونه روبرو شد، که در نهایت توانست آن را شکست دهد ولی این موجود قرار است در فصل سوم دوباره بازگردد. شاید به همین دلیل باشد که اِلِون در این پوستر بسیار نگران و آشفته به نظر می رسد، خود پوستر هم ادعا می کند که “یک تابستان می تواند همه چیز را تغییر دهد.”

یک نگاه به پوستر و تیزر جدید بیاندازید:


فصل سوم چیزهای عجیب

این تیزر جدید درست مثل پوستر، حرف های زیادی برای گفتن دارد. مهم ترین نکته آن تاریخ انتشار فصل سوم سریال Stranger Things است، اما همچنین پیام جالب “وقتی آبی و زرد در غرب با هم ملاقات می کنند” را هم به ما می رساند، که اگر دقت کنید در پوستر اِلون و مایک لباس آبی و زرد بر تن کرده اند، پس نمی تواند اتفاقی باشد. در جایی از تیزر هم مایک اسم اِلون را فریاد می زند… و حال اگر تمام این موارد را در کنار چیزهایی که تاکنون در مورد فصل سوم شنیده ایم قرار دهیم، احتمالا متوجه می شویم که قرار است یک فصل تاریک و ترسناک تر را تماشا کنیم!

همچنین بخوانید | ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ سریال های سال ۲۰۱۸

اپیزودهای فصل سوم سریال Stranger Things طبق تایید نتفلیکس در تاریخ چهارم جولای ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۸) به دست طرفداران می رسد، حال از آنجا که حدود شش ماه باقی مانده انتظار داریم که خیلی زود اطلاعات بیشتری از این فصل به دستمان برسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.