تریلر Stranger Things 3 پربیننده ترین ویدئوی نتفلیکس در Youtube بوده است!

فصل سوم Stranger Things (چیزهای عجیب)، پرطرفدارترین سریال Netflix، اکنون میلیون ها منتظر در سراسر جهان دارد پس اصلا عجیب نیست که نخستین تریلر آن تبدیل شده به یکی از پربیننده ترین ویدئوهای کانال این سرویس استریم در Youtube. بعد از ماه ها چشم انتظاری، Netflix هفته گذشته بلاخره نخستین تریلر طولانی فصل سوم Stranger Things را در اختیار طرفداران قرار داد. بعد از حوادث پایانی فصل دوم، عاشقان این سریال فراطبیعی به شدت در انتظار بازگشت به هاوکینزِ ایندیانا بوده اند. نخستین فصل چیزهای عجیب در سال ۲۰۱۶ توسط Netflix منتشر شد و خیلی زود تبدیل گشت به یکی از محبوب ترین سریالهای جهان.

وقایع این سریال در سالهای ۱۹۸۰ میلادی اتفاق می افتد، و روایت کننده داستان گروهی از بچه های بازیگوش است که با هیولاهایی از یک بُعد متناوب معروف به دنیای وارونه (Upside-Down) مبارزه می کننـد. برای خلق این سریال از کتاب ها و فیلم های مختلفی الهام گرفته شده و همین قضیه در واقع یکی از علت های مهم موفقیت های Stranger Things بوده است. برادران مت و راس دافر این سریال نوستالژی و علمی-تخیلی را خلق کرده اند، و در پی آن به شهرتی جهانی دست یافته اند. داستان چیزهای عجیب با گم شدن رمزآلود یک پسر بچه و ظهور یک دختر بچه مرموز با قدرتهای ذهنی شروع شد، و در نهایت به مبارزه ای مرگبار در مقابل هیولاهایی از یک بُعد دیگر منتهی گشت؛ حال منتظر نشسته ایم تا فصل سوم ما را وارد یک ماجراجویی نفسگیر دیگر کند.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فصل دوم «ماجراجویی‌های هراس‌انگیز سابرینا»

با نگاهی به کانال Netflix در سرویس اشتراک ویدئوی YouTube متوجه می شویم که اولین تریلر منتشر شده از فصل سوم Stranger Things در حال حاضر پربیننده ترین ویدئوی این سرویس استریم پرطرفدار است. ظاهرا این تریلر تماشایی و مهیج تاکنون بیشتر از ۲۱ میلیون بار توسط طرفداران دیده شده است، حتی بیشتر از بازدید ۱۹ میلیونی تریلر فصل دوم این سریال.

فصل سوم سریال Stranger Things

با وجود اینکه Netflix در سال ۲۰۱۷ تایید کرد فصل سوم Stranger Things ساخته خواهد شد، تا قبل از ماه جولی امسال (۲۰۱۹) موفق به تماشای آن نخواهیم شد. به احتمال زیاد طی این فاصله ای که بین انتشار فصل دوم و سوم ایجاد شده، به تعداد طرفداران سریال علمی-تخیلی برادران دافر افزوده شده است. برخلاف اینکه طرفداران به شدت در انتظار بازگشت چیزهای عجیب برای فصل سوم بوده اند، ظاهرا این غیبت طولانی به نفع سریال تمام شده است. بنابراین بعید نیست که افزایش آمار تعداد بینندگان تریلر در نهایت موجب گردد تا فصل سوم تبدیل شود به موفق ترین فصل های سریال.

همچنین بخوانید | فصل سوم Stranger Things تاریک تر و اکشن تر است!

ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان فصل سوم نداریم، اما می دانیم که وقایع آن طی تابستان ۱۹۸۵ اتفاق می افتد و اینکه قرار است شاهد حضور چهره هایی جدید در سریال باشیم. تریلر فصل هم تایید کرده که یک هیولای جدید از دنیای وارونه وارد دنیای ما خواهد شد؛ این یعنی چالش هایی تازه برای شخصیت های اصلی داستان.


منبع: Netflix

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.