سریال Stranger Things قرار است یک “پایان زیبا” داشته باشد!

بدون شک جزو بهترین و جالب ترین سریال های دنیاست، که بزودی فصل سوم آن از راه می رسد و میلیون ها طرفدار در سراسر جهان را خوشحال می کند؛ Stranger Things (چیزهای عجیب) که توسط برادران دافر ساخته شده و اولین فصل آن در سال ۲۰۱۶ توسط نتفلیکس منتـشر شد. عمده موفقیت این سریال بدون شک بخاطر داستان جالب و الهاماتی که برای ساختن آن از فیلم های علمی-تخیلی کلاسیک گرفته اند بوده است. اما این سریال با تمام زیبایی و جذابیتی که دارد، بلاخره یک روز [با فصل چهارم یا پنجم] به پـایان خواهد رسید.

تاکنون Netflix یا سازندگان سریال به پایان آن اشاره دقیقی نکرده اند، بعضی معتقد هستند که با چهار فصل به پایان می رسد و بعضی فکر می کنند تا فصل پنجم هم ادامه خواهد داشت. البته برادران دافر تاکنون چند باری به اتمام Stranger Things بعد از چهار یا پنج فصل اشاره کرده اند، اما تا این لحظه هیچ چیز قطعی و رسمی نشده است. ولی با توجه به اینکه بازیگران اصلی سریال اکنون وارد سن بلوغ شده اند و بزودی دیگر خبری از آن بچه ها نخواهد بود، ادامه دادن Stranger Things می تواند کمی برای سازندگانش چالش برانگیز شود، پس بعید نیست به همین خاطر زودتر داستان را به نقطه مورد نظر خودشان برسانند و به آن پایان دهند.

همچنین بخوانید | نخستین تریلر و تصاویر رسمی از فصل سوم سریال Stranger Things

ولی با وجود این بی اطلاعی، اکنون خیلی از طرفداران در حال فکر کردن به پایان هستند و دوست دارند بدانند که داستان Stranger Things چطور به انتها می رسد. شما اگر جزو این دسته از طرفداران هستید باید بدانید که حداقل یک نفر از بازیگران سریال اطلاع دارد که در پایان Stranger Things چه اتفاقی رخ می دهد. دیوید هاربر بازیگـر نقش جیم هاپر رئیس پلیس هاکینز که امروز فیلم سینمایی جدید او Hellboy (پسر جهنمی) روی پرده رفت، به تازگی در یک مصاحبه فاش کرده که از پایان سریال مطلع است.

Stranger things 3

آقای هارپر طی مصاحبه تازه اش با Digital Spy گفت که این سریال پایانی زیبا خواهد داشت، اما خبر ندارد تا چند فصل ادامه خواهد داشت ولی به نظرش چهار فصل برای Stranger Things کافی نیست: “من از پایان این سریال آگاه هستم و می دانم که زیباست، … من فکر نمی کنم چهار فصل کافی باشد. به نظرم پنج تا به اندازه باشد، اگر شما نظر من را بخواهید دوست دارم پنج باشد…” — باید اشاره کنیم که صحبت های آقای هاربر چندان تعجب آور نیست، چون سریالی که شروعی زیبا دارد و ذهن هایی خلاق مشغول کار بر روی آن هستند بدون شک پایان خوبی هم خواهد داشت.

همچنین بخوانید | تریلر Stranger Things 3 پربیننده ترین ویدئوی نتفلیکس در Youtube بوده است!

از ستارگان اصلی این سریال می توانیم به فین ولفهارد در نقش مایکل ویلر، میلی بابی براون در نقش الون/جین، گیتن ماتارازو در نقش داستین هندرسون، کلب مک لاگلین در نقش لوکاس سینکلر، نوآ اشنپ در نقش ویل بایرز، وینونا رایدر در نقش جویس بایرز، چارلی هیتون در نقش جاناتان بایرز، ناتالیا دایر در نقش نانسی ویلر، جو کیری در نقش استیو هارینگتون، سیدی سینک در نقش مکسین/مکس، و دیوید هاربر در نقش کلانتر جیم هاپر اشاره کنیم.

اپیزودهای فصل سوم سریال Stranger Things طبق تایید نتفلیکس در تاریخ چهارم جولای ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۸) به دست طرفداران می رسد؛ اما قبل از پایان، به نظر شما پخش این سریال تا چند فصل ادامه خواهد داشت؟


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.