سریال Stranger Things بعد از فصل چهارم با یک فیلم به پایان می رسد! [بروز شد]

بروز شد: این خبر دروغ روز اول آوریل بود؛ Stranger Things با فصل چهارم به پایان نمی رسد!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، Netflix قصد دارد بعد از پخش چهار فصل با تولید یک فیلم بلند برای همیشه به سریال پرطرفدار و محبوب Stranger Things (چیزهای عجیب) پایان دهد. با وجود اینکه جزو همواره سریال های بسیار موفق این سرویس استریم بوده است، Netflix می خواهـد آن را زودتـر از انتظار به پایان برساند، البته در زمان اوج سریال نه وقتی که از رمق افتاده است.

اولین فصل این سریال در سال ۲۰۱۶ پخش شد و خیلی زود مورد توجه مخاطبین Netflix قرار گرفت؛ شهرت Stranger Things به سرعت زبانزد مردم شد و به همین واسطه در میان موفق ترین عناوین علمی-تخیلی دنیا قرار گرفت. وقایع فصل نخست در سال ۱۹۸۳ اتفاق می افتاد، و در آن با گروهی از دوستان (فین ولفهارد، گیتن ماتارازو و کلب مک لاگلین) همراه شدیم که در تلاش برای یافتن رفیق گمشده خودشان (با بازی نوآ اشنپ) بودند، در حالی همزمان سعی می کردند پرده از راز دختری مرموز (میلی بابی براون) که ناگهان به وی برخورد می کنند بردارند.

داستان فصل دوم نیز یکسال بعد از اتفاقات فصل اول روایت می‌شود، جایی که رازهای آزمایشگاه شهر هاوکینز و دنیای وارونه دوباره امنیت این شهر را به خطر انداخته و شخصیت‌های اصلی داستان را دچار چالش می‌کند. حال فصل سوم Stranger Things قرار است بعد از مدتها انتظار تابستان امسال منتشر شود، که یک قدم ما را به پایان نزدیک تر می کند.

همچنین بخوانید | نخستین تریلر و تصاویر رسمی از فصل سوم سریال Stranger Things

طبق اعلام رسمی Netflix، مت و راس دافر که خالقین Stranger Things هستند قصد دارند بعد از پخش فصل چهارم یک فیلم بلند بسازند و به این سریال پایان دهند. ما هنوز اطلاعاتی از این فیلم نداریم، اما میدانیم که قرار است توسط Netflix منتشر شود ولی هنوز تاریخ انتشار آن فاش نشده است (و همچنین تاریخ پخش فصل چهارم). ظاهرا Netflix در نظر دارد تا این فیلم را روی پرده تعداد محدودی سینما هم ببرد که اتفاق جالبی محسوب می شود. با این حساب، مدتی بعد از انتشار اپیزودهای فصل چهارم، یک فیلم منتشر می شود و پرونده Stranger Things را برای همیشه می بندد؛ در این میان تایید شده که وقایع فصل ۴ و فیلم بلند هم در دهه ۸۰ میلادی اتفاق می افتد.

چیزهای عجیب

برادران دافر قبلا هم به اتمام سریال بعد از چهار فصل اشاره کرده بودند، اما احتمال تولید فصل پنجم را هم در نظر گرفته بودند. ولی حالا به نظر می رسد که تصمیم گرفتند به همان چهار فصل قناعت کنند و سریال را در نقطه اوج خودش به پایان برساند که ظاهرا تصمیم درستی باشد. البته فعلا نگاه ما به سمت فصل سوم Stranger Things دوخته شده و دوست داریم هرچه زودتر منتشر شود.

همچنین بخوانید | تریلر Stranger Things 3 پربیننده ترین ویدئوی نتفلیکس در Youtube بوده است!

ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان فصل سوم نداریم، اما می دانیم که وقایع آن طی تابستان ۱۹۸۵ اتفاق می افتد و اینکه قرار است شاهد حضور چهره هایی جدید در سریال باشیم. تریلر فصل هم تایید کرده که یک هیولای جدید از دنیای وارونه وارد دنیای ما خواهد شد؛ این یعنی چالش هایی تازه برای شخصیت های اصلی داستان.

اپیزودهای فصل سوم سریال Stranger Things طبق تایید نتفلیکس در تاریخ چهارم جولای ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۸) به دست طرفداران می رسد.


منبع: Netfilx

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.