ظاهرا برنامه‌هایی برای ساخت فصل پنجم Stranger Things وجود دارد؛

اگر به یاد داشته باشید، در ماه سپتامبر بود که نت‌فلیکس تایید کرد فصل چهارم سریال Stranger Things قرار است ساخته شود، که البته با توجه به پایان فصل سوم و موفقیتی که این فصل کسب کرد، اتفاقی قطعی بود و از شنیدنش اصلـا تعجب نکردیم. حال، طرفداران «چیزهای عجیب» منتظر هستند تا فصل چهارم منتشر شود و باری دیگر با قهرمان‌‌های هاوکینز ایندیانا یک ماجراجویی مهیج را پشت سر بگذارند. این فصل ممکن است یک پایان باشد برای پرطرفدارترین سریال سرویس استریم نت‌فلیکس، اما شاید هم اینطور نباشد!!

تا این لحظه، نت‌فلیکس یا سازندگان Stranger Things حتی یک بار هم‌ اشاره نکرده‌اند که این سریال قرار است تا چند فصل ادامه داشته باشد، و اگر تاکنون خبری هم در مورد منتشر شده از سوی منابع غیررسمی بوده. و حالا هم یک منبع نچندان معتبر با انتشار یک گزارش ادعا کرده که برنامه‌هایی برای تولید فصل پنجم وجود دارد. طبق این گزارش، ما قرار است در فصل چهارم با شخصیتی جدید به نام «اَش» آشنا شویم که ظاهرا قرار است طی دو فصل آینده جزو شخصیت های اصلی Stranger Things باشد.

همچنین بخوانید | تولید فصل چهارم سریال Stranger Things چه زمانی آغاز می شود؟

اینطور که Murphy’s Multiverse ادعا کرده، توصیف یکی از شخصیت های جدید سریال مهر تاییدی زده بر این شایعه که فصل پنجم Stranger Things هم ساخته خواهد شد. ظاهرا در فصل چهارم ما با این «اَش» آشنا می شویم که جزو شخصیت های اصلی فصل است، و گفته شده که استودیو هم اکنون به دنبال یک بازیگر مذکر ۲۰ و چند ساله است تا با وی قراردادی دو فصلی ببندد و این شخصیت را به تصویر بکشد. با این حساب، هر نقشی که این شخصیت جدید قرار است در ماجراهای پیش رو داشته باشد، قوس داستانی‌اش با یک فصل به پایان نمی رسد و در فصل پنجم هم ادامه خواهد داشت.

سریال Stranger Things

این خبر فعلا فقط یک شایعه است، ولی اگر تصور کنیم حقیقت دارد، باز هم تایید نمی کند که فصل پنجم Stranger Things ساخته خواهد شد. اما، بدون هیچ شکی می توانیم بگوییم که برنامه هایی برای تولید فصل پنجم وجود دارد، ولی ممکن است هیچوقت عملی نشوند و نت‌فلیکس پرونده این سریال را با فصل چهارم خودش ببندد. سرنوشت فصل ۵ تا حد زیادی به موفقیت های فصل ۴ بستگی دارد، به اینکه تا چقدر جذاب باشد و تا چه اندازه کاربران نت‌فلیکس را جذب کند‌. در مورد فصل چهارم نیز می توانیم بگوییم که تاریخ انتشارش هنوز تایید نشده، اما تولیدش بزودی آغاز خواهد شد؛ و به احتمال قوی در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود.

همچنین بخوانید | چهار شخصیت جدید به Stranger Things 4 اضافه شد؛

بزرگ‌ترین سوالی که طرفداران انتظار دارند فصل چهارم به آن پاسخ دهد، این است که چه اتفاقی برای جیم هاپر (با بازی دیوید هاربر) افتاده؟ چون به نظر می رسید که در پایان فصل سوم کشته شد، ولی یک صحنه پس از تیتراژ این نوید را به ما داد که شاید زنده باشد. هاربر نیز در مصاحبه‌های خودش ادعا می کند که از سرنوشت جیم هاپر بی‌خبر است و حتی نمی داند قرار است در فصل ۴ بازی کند یا نه، که شاید هم واقعا اینطور باشد؛ ولی طرفداران انتظار دارند او در فصل بعدی Stranger Things حضور داشته باشد، یعنی امیدوارند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline