سریال Stranger Things: قرارداد [اسپویلر] شامل فصل چهارم هم می شود!

خطر اسپویلر: قبل از خواندن این گزارش خطر لو رفتن داستان فصل سوم را در نظر بگیرید!

به نظر می رسد که قرارداد دیوید هاربر برای سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) حاوی یک گزینه برای حضور احتمالی در فصل چهارم است. کمتر از ده روز قبل بود که پرطرفدارترین سریال نتفلیکس با هشت اپیزود جدید به آغوش باز طرفداران بازگشت، اپیزودهایی که بطور کل وضعیت سریال را تغییر داد. یکی از شوکه کننده و احساسی ترین اتفاق ها، مرگ جیم هاپر در پایان فصل سوم بود، کلانتر دلسوز شهر هاوکینز که از ابتدا یکی از شخصیت های اصلی و مهم سریال بوده است. مرگ هاپر بیشترین تاثیر را بر روز جویس بایرز و اِل داشته، که هر دو در پایان فصل به همراه ویل و جاناتان شهر را ترک کردند.

با توجه به اتفاقی که در یک سانتی هاپر افتاد، جان سالم بدر بردن او یک اتفاق بعید و تقریبا غیرممکن به نظر می رسد، اما بعضی از طرفداران اعتقاد دارند که او نمرده و هنوز زنده است. چون نه تنها مرگش را کسی به چشم ندیده، بلکه صحنه میان تیتراژ Stranger Things 3 فاش کرد که روس ها یک آمریکایی را به اسارت گرفته اند. این صحنه به ما امید داد که شاید هاپر به طریقی از انفجار جان سالم بدر برده باشد، ولی برادران دافر (خالقین چیزهای عجیب) قرار نیست این نظریه را به همین زودی تایید یا تکذیب کنند.

همچنین بخوانید | فصل سوم Stranger Things از نظر تعداد بیننده رکوردشکنی کرد؛

اما یک حقیقت در مورد قرارداد دیوید هاربر با پروژه چیزهای عجیب وجود دارد که می تواند تایید کند او ممکن است در فصل چهارم این سریال حضور داشته باشد. طبق ادعای Michael Ausiello که از نویسندگان وبسایت TV Line است، در قرارداد هاربر یک گزینه وجود دارد که حضور او در فصل چهارم را ممکن می کند، یعنی اینکه اگر نیاز به حضورش باشد او باید در پشت صحنه حاضر شود و اگر دیگر نیازی به وی نداشته باشند، می توانند بیخیال این گزینه شوند و قراردادش را پایان یافته تصور کنند؛ بنابراین برادران دافر هیچ اجباری برای استفاده از این گزینه ندارند و آن را تنها برای زمانی که نیاز شود تدارک دیده اند.

دیوید هاربر Stranger things

قبل از اینکه نتیجه ای از این ادعا بگیریم، باید بگوییم که Stranger Things هنوز بطور رسمی برای فصل چهارم تمدید نشده است. البته با توجه اینکـه فصل سوم از نظر تعداد بیننده رکوردشکنی کرده، غیرممکن است نتفلیکس آن را لغو کند. پس به احتمال قوی برادران دافر خیلی زود چراغ سبز تولید Stranger Things 4 را می گیرند و کار را استارت می زنند. ما انتظار داریم که این سریال بعد از چهار یا پنج فصل به پایان برسد، ولی اگر فصل ششم آن هم ساخته شد اصلا تعجب نکنید. اما در کل، طرفداران این روزها چشم انتظار خبر تمدید هستند، نتفلیکس نیز غیرممکن است آنها را ناامید کند. از طرفی، نتفلیکس یک زمانی خواستار این بود که فصل سوم و چهارم را پشت به پشت هم جلوی دوربین ببرند، اما برادران دافر نیاز به زمان کافی برای کار کردن بر روی جزئیات داشتند پس فقط فصل ۳ را ضبط کردند.

همچنین بخوانید | نتفلیکس بر پایه فیلم Ju-On: The Grudge یک سریال ترسناک می سازد؛

اگر به یاد داشته باشید در پایان فصل نخست Stranger Things بود که تصور کردیم اِلِون بعد از شکست دادن هیولا کشته شده است، اما وقتی اولین اپیزود از فصل دوم را تماشا کردیم متوجه شدیم که زنده است و همراه با هاپر زندگی می کند. پس اصلا عجیب نیست که هاپر فقط در ظاهر کشته شده باشد، و در فصل چهارم موفق به ملاقات مجدد با او شویم. هارپر شخصیت واقعا جالبی است و مرگش هم کاملا قهرمانانه به نمایش گذاشته شد، و اصلا بی ارزش نبوده. ولی در کل امیداریم شاهد بازگشت او باشیم چون Stranger Things بدون کلانتر چاق و عصبانی اش زیاد جالب به نظر نمی رسد!

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.