اریکا بازیگر اصلی فصل سوم Stranger Things شد، ﻣﺎﯾﺎ ﻫﺎﻭﮎ به آن پیوست

سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) همچنان در حال افزایش تعداد بازیگران خودش برای فصل سوم است، و اکنون در تازه ترین اقدام یک بازیگر زن دیگر هم به مجموعه ستارگانش اضافه کرده است. اولین فصل این سریال در سال ۲۰۱۶ توسط Netflix عرضه شد، و از هر نظر به موفقیت رسید و مورد پسند طرفداران ژانر تخیلی قرار گرفت. بعد از موفقیت فصل اول، سریال خیلی زود برای فصل دوم تمدید شد و سال گذشته میلادی فصل دوم هم به دست طرفداران رسید. حال فصل سوم Stranger Things نیز قرار است بزودی جلوی دوربین برود.

طبق شنیده ها، ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل سوم Stranger Things قرار است از بهار امسال آغاز شود، البته گفته شده که این فصل تا قبل از سال ۲۰۱۹ به دست طرفداران نخواهد رسید. در حالی که بازیگران اصلی سریال باری دیگر برای فصل سوم بازمیگردند، سازندگان یک ستاره جدید را هم به مجموعه اضافه کرده اند تا آن را همچنان تازه و جذاب نگه دارند. تنوع شخصیت ها همواره یکی از نکات مثبت در بین سریال های مختلف است.

مدتی قبل خبری منتشر شد مبنی بر اینکه برادران دافر، خالقین سریال، به دنبال سه ستاره جدید هستند تا آنها را به جمع بازیگران فصل سوم اضافه کنند، حـال Netflix خبر از پیوستن یک بازیگر زن به ستارگان اصلی سریال داده است؛ ﻣﺎﯾﺎ ﻫﺎﻭﮎ. دختر ﺍﻭﻣﺎ ﺗﻮﺭﻣﻦ، ﺍﯾﺜﻦ ﻫﺎﮎ دو بازیگر نام آشنا که قرار است طی فصل سوم در نقش شخصیتی به نام روبین ظاهر شود. ما پیش از این او را در فیلم سینمایی Little Women (زمان کوچک) مشاهده کرده ایم – چیزهای عجیب دومین تجربه بازیگری او خواهد بود. گفته شده که او پرده از یک راز بر میدارد، و همه ما خوب می دانیم که شهر هاوکینز، اندیانا پر از این رازهای برملا نشده است!

در کنار اینکه اعلام شد ﻣﺎﯾﺎ ﻫﺎﻭﮎ به فصل سوم Stranger Things پیوسته است، گفته شد Priah Ferguson که در فصل سوم در نقش اریکا، خواهر لوکاس ظاهر شده بود، اکنون جزو بازیگران اصلی فصل سوم محسوب می شود. البته با توجه به عکس العمل طرفداران نسبت به این شخصیت، شنیدن چنین خبری زیاد تعجب آور نیست. حال Ferguson نه تنها نقش پررنگ تری در فصل جدید خواهد داشت، بلکه ارتش دوستانش را هم خواهد آورد، و همه آنها یک ماموریت واحد دارند؛ حفاظت از شهرشان در برابر پلیدی ها. در فصل جدید شخصیت های زیادی کنار هم قرار دارند، مثل سن پایین ها؛ لوکاس، الون، ویل، مایک، داستین، و حتی مکس، در کنار شخصیت های بزرگ تر مثل نانسی، جاناتان، استیو و بیلی که طی فصل دوم دبیرستان خودشان را به اتمام رساندند.

در مورد فصل سوم Stranger Things اطلاعات زیادی نداریم، و فقط می دانیم که برای سال ۲۰۱۹ باید منتظرش باشیم.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.