فصل سوم Stranger Things صاحب یک خلاصه داستان رسمی شد؛

سرویس استریم نتفلیکس بزودی سومین فصلِ یکی از محبوب و پرطرفدارترین سریال های جهان را منتشر می کند، سریالی که اولین فصل آن در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و از همان ابتدا مورد توجه علاقه مندان به عناوین علمی-تخیلی قرار گرفت؛ Stranger Things (چیزهای عجیب) که مدت زمان چندان زیادی تا انتشار اپیزودهای فصل سوم آن باقی نمانده است.

ولی، بـا وجود زمان خیلی کمی که تا روز موعود باقی مانده، نتفلکیس هنوز هم در انتشار اطلاعات از فصل جدید خساست می کند، به همین دلیل ما چیزهای زیادی از وقایع پیش رو نمی دانیم، و باز هم به همین مشتاقانه منتظریم تا موفق به تماشای ماجراجویی بعدی اِلِون و دوستانش شویم. البته نتفلیکس خلاصه داستان رسمی فصل سوم را در کنار عنوان اپیزودهای آن منتشر کرده که به ما کمک می کند تا دانسته های خودمان را کمی بالـاتر ببریم. اما، با وجود همین اطلاعات خیلی کمی که داریم مطمئن هستیم قرار است با یک ماجراجویی شگفت انگیز دیگر روبرو شویم.

همچنین بخوانید | نتفلیکس نویسنده Coco را مسئول نظارت بر روی دنیای Chronicles of Narnia کرد؛

در خلاصه داستان رسمی فصل سوم Stranger Things آمده که “در سال ۱۹۸۵، در ایندیانای هاوکینز، و زمانی که گرمای تابستان از راه رسیده. مدرسه تعطیل و یک مرکز خرید جدید در شهر افتتاح شده، و بچه های ماجراجوی هاوکینز در آستانه ورود به بزرگسالی هستند. بین اعضای گروه شاهد ایجاد یک سری پیچیدگی و روابط عاشقانه هستیم، و آنها سعی دارند بفهمند که چطور بدون جدا شدن از هم بزرگ شوند. در این میان، خطر دوباره ظهور می کند. وقتی شهر توسط دشمنانی قدیمی و جدید تهدید می شود، اِلِوِن و دوستانش به یاد می آورند که پایانی برای شر وجود ندارد؛ بلکه فقط تکامل پیدا میکند. حال، آنها باید دوباره با هم متحد شوند و به یاد داشته باشند که دوستی قوی تر از ترس است، تا زنده بمانند.

چیزهای عجیب

و اما عناوین اپیزود ها به ترتیب:
۱- سوزی، می شنوی؟
۲- پاساژگردها (که عنوان فیلمی از کوین اسمیت است)
۳- پرونده نگهبان گمشده
۴- آزمایش سونا
۵- منبع
۶- تولد
۷- گاز (منظور گاز گرفتن است)
۸- نبرد استارکورت (نام مرکز خرید جدیدی که افتتاح شده استارکورت است).

همچنین بخوانید | تکذیب شد؛ نتفلیکس در حال توسعه سریال Hellboy نیست!

از ستارگان اصلی این سریال می توانیم به فین ولفهارد در نقش مایکل ویلر، میلی بابی براون در نقش الون/جین، گیتن ماتارازو در نقش داستین هندرسون، کلب مک لاگلین در نقش لوکاس سینکلر، نوآ اشنپ در نقش ویل بایرز، وینونا رایدر در نقش جویس بایرز، چارلی هیتون در نقش جاناتان بایرز، ناتالیا دایر در نقش نانسی ویلر، جو کیری در نقش استیو هارینگتون، سیدی سینک در نقش مکسین/مکس، و دیوید هاربر در نقش کلانتر جیم هاپر اشاره کنیم.

اپیزودهای فصل سوم سریال Stranger Things طبق تایید نتفلیکس در تاریخ چهارم جولای ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۸) به دست طرفداران می رسد؛


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline