فصل چهارم سریال Stranger Things پاییز امسال جلوی دوربین می رود؛

ما برای اینکه بتوانیم فصل سوم سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) را نگاه کنیم مجبور شدیم یک سال و نیم صبر کنیم، ولی اینطور به نظر می رسد که برای تماشای فصل چهارم نیازی به این همه صبر و تحمل نیست؛ مخصوصا با توجه به پایان احساسی فصل سوم که صبر کردن را سخت کرد. البته نتفلیکس هنوز بطور رسمی تایید نکرده که قصد دارد Stranger Things 4 را بسـازد، اما با توجـه به پایان مهیج، واکنش مثبت طرفداران و همچنین منتقدین، و رکوردشکنی فصل سوم در تعداد بیننده، تولید چهارمین فصل تبدیل به یک اتفاق قطعی شده است.

حال، قبل از هر چیز باید بگوییم منبع این گزارش به اندازه ای معتبر است که بـتوانیم به آن اعتماد کنیم و بر اساسش حدس و گمان هایی بزنیم، ولی باز هم تا زمانی که خود نتفلیکس اطلاعات جدید را تایید نکرده آنهـا را واقعی در نظر نگیرید؛ یک لیست جدید توسط وبسایت Production Weekly منتشر شده که ادعا می کند سازندگان سریال Stranger Things در حال آماده شدن برای زدن استارت تولید فصل چهارم در ماه اکتبر (پاییز) امسال هستند، که در صورت عملی شدن این نقشه نتفلیکس می تواند اپیزودهای جدید را در سال ۲۰۲۰ به دست طرفداران برساند.

همچنین بخوانید | فصل سوم Stranger Things از نظر تعداد بیننده رکوردشکنی کرد؛

البته خیلی بعید است که ادعای این وبسایت واقعیت نداشته باشد، چون فاصله بین فصل ۲ و ۳ خیلی طولانی شد و واقعا خسته کننده شده بود، پس شاید نتفلیکس تصمیم گرفته که فصل بعدی را کمی زودتر به دست ما برساند. ولی در کل این خبر خیلی هم غافلگیرکننده نیست، چون با توجه به موفقیت هایی که Stranger Things 3 کسب کرد کاملا طبیعی است که نتفلیکس بیشتر از هر کسی مشتاق شروع کار بر روی فصل چهارم باشد. از طرفی، بدون در نظر گـرفتن موفقیت ها و سودآور بودن سریال، بازیگران نوجوان چیزهای عجیب با سرعتی عجیب در حال بزرگ شدن هستند، پس کار عاقلانه تر در حال حاضر این است که تا دیر نشده داستان سریال را به یک پایان قطعی برسانند؛ پس وقت کشی نکردن بهترین کار به نظر می رسد.

Stranger things 4

در حال حاضر بزرگ ترین سوال طرفداران این است که پخش سریال Stranger Things تا چند فصل ادامه خواهد داشت؛ خالقین سریال پیش از این نوید ادامه یافتن تا چهار یا پنج فصل را داده اند، اما هیچ چیز هنوز قطعی نیست. در واقع اینکه چند فصل از Stranger Things تولید خواهد شد به سازندگان آن و همچنین نتفلیکس بستگی دارد. بطور قطع برادران دافر یک پایان را در ذهن خودشان تجسم کرده اند، و قطعا می دانند که بعد از چند فصل می توانند به این پایان برسند. از طرفی، بچه ها در حال بزرگ شدن هستند و این ممکن است برای برنامه ای که دارند زیاد خوب نباشد، در این حالت مجـبور می شوند زودتر سریال را به پایان برسانند.

همچنین بخوانید | سریال Stranger Things: قرارداد [اسپویلر] شامل فصل چهارم هم می شود!

در حال حاضر تولید Stranger Things 4 قطعی شده که خودش به تنهایی یک خبر عالی محسوب می شود، و تا زمانی که فصل چهارم منتشر نشود نتفلیکس فاش نخواهد کرد که فصل پنجمی در کار خواهد بود یا نه؛ پس فعلا باید به همین هشت اپیزود پیش رو قانع باشیم تا در نهایت سرنوشت چیزهای عجیب فاش شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

3 نظرات
 1. parham می گوید

  باسلام خدمت شما
  یه سوال داشتم.ایا شما کمیک های مارول رو خوندید؟
  اگر خوندید گروه اونجرز چگونه گالاکتوس را شکست میدن؟
  و یه سوال آیا گالاکتوس میتواند تغییر اندازه بدهد؟
  و گروه اونجرز چگونه میتونن سلستیال هارو شکست بدن؟
  ممنون میشم این سوال هارو پاسخ بدین

 2. محمد می گوید

  فصل ۴ چیز های عجیب غریب کی میاد¿¿¿

  1. آرش اسکندری
   آرش اسکندری می گوید

   هنوز اعلام نشده دوست عزیز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline