تولید فصل چهارم سریال Stranger Things چه زمانی آغاز می شود؟

سرویس استریم نت‌فلیکس طی چند سال اخیر خیلی بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفت، این سرویس با تولید فیلم و سریال های متفاوت توانست میلیون‌ها نفر را به سمت خودش بکشاند و حالا در بازار استریمرها حرف اول را می زند‌‌. و بدون شک سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) یکی از دلایل موفقیت نت‌فلیکس طی این چند ساله بوده است، سریالی علمی-تخیلی و مهیج که با شخصیت های جالب، خطوط داستانی قوی و کیفیت بالای خودش از همان ابتدا مورد توجه‌ قرار گرفت و تبدیل شد بـه یکی از پرطرفدار و مشهورترین سریال های جهان. در سال ۲۰۱۹ نیز Stranger Things پرطرفدارترین سریال نت‌فلیکس بوده و The Witcher (ویچر) نیز در لیست محبوب‌ترین ها در جایگاه دوم قرار گرفته است — طبق آماری که بتازگی توسط خود این سرویس منتشر شده.

فصل سوم Stranger Things اوایل تابستان ۲۰۱۹ منتشر شد، در ۸ اپیزود مهیج و تماشایی که نسبت به دو فصل قبلی جالب‌تر و همچنین مهیج تر بود. همه فصل های این سریال پایان غیرمنتظره‌ای دارند، اما فصل سوم با پایان خودش نه تنها باعث غافلگیری طرفداران شد بلکه همه را شوکه کرد و در فکر فرو برد، فکر به اینکه قرار است چه اتفاقی رخ دهد. حال نگاه طرفداران به دستان نت‌فلیکس دوخته شده تا فصل چهارم را منتشر کند، که به این زودی قرار نیست چنین اتفاقی رخ دهد ولی این سرویس می تواند با انتشار اخبار مرتبط با سریال، منتظران را کمی آرام کند.

همچنین بخوانید | پرطرفدارترین فیلم و سریال‌های سرویس استریم نت‌فلیکس در سال ۲۰۱۹

اگر به یاد داشته باشید اوایل مهر ماه بود که تایید شد سریال Stranger Things بطور رسمی توسط نت‌فلیکس برای فصل چهارم تمدید شده است، که البته با توجه به پایان باز فصل سوم شنیدن این خیلی هم عجیب نبود. در واقع پایان فصل سوم به نوعی بود که انتظار می رفت نتفلیکس خیلی زود خبر تمدید سریال برای فیل جدید را را تایید کند، مخصوصا با توجه به اینکه فصل ۳ از نظر تعداد بیننده هم رکوردشکنی کرد، اما با این وجود نتفلیکس سه ماه هیچ خبری در رابطه با آینده سریال منتشر نکرد و جز سکوت چیزی نشنیدیم، ولی در نهایت فصل جدید تایید شد. طبق شنیده ها، وقایع فصل چهارم دیگر قرار نیست در شهر هاوکینز اتفاق بیافتد (بخش مهم آن) و روس ها نیز قرار است نقش پررنگ تری در این فصل داشته باشند. برخی از طرفداران اعتقاد دارند که روس ها هاپر را زندانی کرده اند، از طرفی در انتهای فصل سوم دیدیم که بسیاری از شخصیت های اصلی داستان هاوکینز را ترک کردند؛ پس بعید نیست شایعه ها به حقیقت تبدیل شوند.

فصل ۴ چیزهای عجیب

تا این لحظه، نت‌فلیکس تایید کرده که فصل چهارم ساخته می‌شود و ۸ اپیزود دارد، ما قبلا شنیده بودیم که تولید نیز قرار است اوایل ۲۰۲۰ آغاز شود، اما این ادعا اکنون بطور رسمی توسط ستاره Stranger Things تایید شده است؛ میلی بابی براون بازیگر نقش اِلِوِن در صفحه اینستاگرام خودش فاش کرده که تولید فصل چهارم بزودی آغاز خواهد شد، که تایید می کند شایعه ها حقیقت داشته اند و فیلم‌برداری فصل جدید قرار است در همین ماه های آغازین ۲۰۲۰ شروع شود. تاریخ انتشار ۸ اپیزود بعدی هنوز تایید نشده، اما این احتمال وجود دارد که اوایل ۲۰۲۱ بتوانیم باری دیگر با الون و دوستانش ملاقات کنیم.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعات از وضعیت پروژه Bright 2 که قرار است توسط نت‌فلیکس ساخته شود؛

در حال حاضر بزرگ ترین راز سریال، سرنوشت کلانتر هاپر است که به نظر می رسید در پایان فصل سوم برای نجات دوستان و مردم شهرش فداکاری کرده است، اما بدنش هیچوقت پیدا نشد. و سپس صحنه پس از تیتراژ فصل سوم نشان داد که یک آمریکایی در بازداشت نیروهای روسی قرار دارد، این صحنه طرفداران را به شک انداخت و بسیاری انتظار دارند هاپر به طریقی توسط روس ها اسیر شده باشد. دیوید هاربر بازیگر نقش کلانتر نیز به طرفداران گفته که باید صبر کنند تا از سرنوشت نهایی شخصیت وی مطلع شوند، او از طرفی به حضورش در فصل چهارم هم اشاره کرده است اما بطور رسمی تایید نشده.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline