فصل چهارم Stranger Things قرار است طولانی‌تر از قبلی‌ها باشد؛ ظاهرا

اگر به یاد داشته باشید در ماه سپتامبر بود که سرویس استریم نت‌فلیکس بطور رسمی تـایید کرد فصل چهارم سریال پرطرفدار Stranger Things (چیزهای عجیب) قرار است ساخته شود، طرفداران این سریال نیز بعد از انتشار این خبر تا همین حالا، در انتظار هستند تا اطلاعات دقیق‌تری از این فصل، حوادث و شخصیت های حاضر در آن فاش شود. در حال حاضر دو سوال بزرگ در مورد Stranger Things وجود دارد؛ نخست اینکه قهرمان‌های هاوکینز قرار است چه ماجرایی را پشت بگذراند؟ سپس، آیا فصل پنجم این سریال هم ساخته خواهد شد؟

متاسفانه جوابی برای این دو سوال نداریم، ولی به تازگی خبری در مورد فصل چهارم منتشر شده که شنیدن آن بدون شک باعث خوشحالی شما بعنوان یک طرفدار می‌شود: مایکل آوسیلو سردبیر و مدیر وبسایت Tv Line در پاسخ به این سوال که چه اطلاعات جدیدی از فصل چهارم سریال Stranger Things دارد فاش کرد که این فصل ممکن است یک اپیزود اضافی نسبـت به فصل های قبلی داشته باشد، یعنی احتمالش وجود دارد که ۹ اپیزودی باشد، او همچنین هر چیزی که در مورد این اپیزود اضافی می‌داند را افشا کرده.

همچنین بخوانید | ظاهرا برنامه‌هایی برای ساخت فصل پنجم Stranger Things وجود دارد؛

آقای آوسیلو گفت که «زمزمه‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه فصل چهارم ممکن است شامل نهمین اپیزود هم شود، یعنی یک اپیزود بیشتر از چیزی که برنامه ریزی کرده بودند…» این خبرنگار همچنین در مورد چیزی که قرار است در اپیزودهای فصل پیش رو بیینیم گفت که «من همچنین شنیدم که داستان خاستگاه یکی از شخصیت‌های پرطرفدار سریال قرار است در یکی (یا بیشتر) از این ۹ اپیزود روایت شود.» ادعاهای آوسیلو قابل توجه هستند، اما توجه کنید که چیزی هنوز بطور رسمی تایید نشده.

فصل چهارم Stranger things

اگر به یاد داشته باشید فصل دوم Stranger Things هم یک اپیزود اضافی داشت، که تحت عنوان “خواهر گمشده” بعنوان هفتمین اپیزود این فصل منتشر شد، در آن دیدیم که اِلِون با یک گروه از طرد شده‌ها در شیکاگو (Chicago) دوست می‌شود، شامل خواهرش کلی ملقب به هشت. این اپیزود با استقبال روبرو نشد چون توجه سریال را از خط داستانی آن دور کرد و همچنین چهره‌هایی جدید در آن حضور داشتند، اما بسیاری از طرفداران خوشحال شدند که فصل دوم یک اپیزود بیشتر دارد، چون یک ساعت بیشتر با Stranger Things بودند.

همچنین بخوانید | تولید فصل چهارم سریال Stranger Things چه زمانی آغاز می شود؟

در حال حاضر بزرگ ترین راز سریال، سرنوشت کلانتر هاپر است که به نظر می رسید در پایان فصل سوم برای نجات دوستان و مردم شهرش فداکاری کرده است، اما بدنش هیچوقت پیدا نشد. و سپس صحنه پس از تیتراژ فصل سوم نشان داد که یک آمریکایی در بازداشت نیروهای روسی قرار دارد، این صحنه طرفداران را به شک انداخت و بسیاری انتظار دارند هاپر به طریقی توسط روس ها اسیر شده باشد. دیوید هاربر بازیگر نقش هاپر نیز در مصاحبه‌های خودش ادعا می کند که از سرنوشت جیم هاپر بی‌خبر است و حتی نمی داند قرار است در فصل ۴ بازی کند یا نه، که شاید هم واقعا اینطور باشد؛ ولی طرفداران انتظار دارند او در فصل بعدی Stranger Things حضور داشته باشد، یعنی امیدوارند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline