چهار شخصیت جدید به Stranger Things 4 اضافه شد؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، در فصل چهارم سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) شاهد حضور چهار شخصیت جدید خواهیم بود؛ سریال علمی-تخیلی مشهور و پرطرفدار سرویس استریم نتفلیکس به تازگـی فصل سوم خودش را به پایان رسانده است، فصلی که واقعا شگفت انگیز بود و پایانی بشدت غافلگیرکننده داشت. در پایان فصل سوم به نظر می رسید که یکی از شخصیت های مهم سریال را از دست داده ایم و تعدادی از قهرمان های داستان هم از شهر هاوکینز خارج شدند تا در جایی دیگر یک زندگی تازه را شروع کنند.

بدون شک مرگ جیم هاپر (با بازی David Harbour) مهم ترین اتفاق پایانی فصل سوم بوده است، او ظاهرا در انفجار آزمایشگاه روس ها که در زیر یک فروشگاه ساخته شده بود جان خودش را از دست داده است، طی تلاش برای جلوگیری از دوباره باز شدن دریچه ای به سوی دنیای وارونه. اما با وجود اینکه بعید است کسی از چنین انفجاری جان سالم بدر ببرد، طرفداران انتظار دارند که در فصل بعدی شاهد بازگشت هاپر باشند، چون در پایان فصل سوم یک صحنه فاش کرد که روس ها یک آمریکایی را زندانی کرده اند.

همچنین بخوانید | تعداد اپیزودهای فصل چهارم سریال Stranger Things معلوم شد؛

ما در حال حاضر سوال های خیلی زیادی در مورد فصل چهارم داریم و برای رسیدن به جواب بسیاری از این سوال ها باید بیشتر از یک سال دیگر صبر کنیم. اما در این میان، یک گزارش تازه منتشر شده ادعا کرده که در فصل بعدی شاهد حضور چهار شخصیت جدید خواهیم بود. هر چهار شخصیت مذکر هستند، و سه نفر از آنها نوجوان می باشند. اینطور که شنیده ایم شخصیت بزرگسال مشخصاتی دارد که تایید می کند ممکن است با خط داستانی زندان روس ها که در پایان فصل سوم نمایی از آن را دیدیم مرتبط باشد [البته هنوز تا شروع تولید فصل ۴ چند ماهی باقی مانده، پس ممکن است برنامه عوض شود].

چیزهای عجیب 4

هنوز معلوم نیست که سه شخصیت نوجوان جدید دقیقا چه نقشی در فصل بعدی دارند، اما با توجه به اینکه خانواده بایرز به یک شهر جدید نقل مکان کرده اند، بدون شک اِلون وقتی وارد جامعه شود و پا به مدرسه جدید بگذارد با بچه های جدیدی آشنا می شود و سعی می کند تا دوستان تازه ای پیدا کند، پس این شخصیت های نوجوان می توانند همین دوستان تازه پیدا شده باشند، یا شاید تعدادی از بچه های شهر. البته اِلون احتمالا در فصل چهارم با یک سری مشکلات روبرو خواهد شد، چون هاپر را از دست داده و دیگر قدرت های خودش را ندارد، و اگر هاپر زنده باشد یا هیولای دنیای وارونه بازگردد، او نمی تواند هیچ کمکی کند.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به V-Wars سریال خون‌آشامی جدید ایان سامرهلدر محصول نتفلیکس؛

شاید در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از فصل چهارم Stranger Things و وقایع پیش رو نداشته باشیم، اما با توجه به اینکه تاکنون هر فصل بهتر از قبلی بوده، پس Stranger Things 4 چیزی شگفت انگیز و فوق العاده خواهد بود. و با وجود اینکه قهرمان های داستان دیگر از هم دور شده اند، بعید نیست یک اتفاق تازه دوباره آنها را کنار هم قرار دهد… منتظر انتشار گزارش های بیشتر باشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. بی نام می گوید

    واقعا حق است که فصل چهار و پنج هم داشته باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline