تولید فصل چهارم Stranger Things آغاز شده؛ کلانتر هاپر زنده است!!

نت‌فلیکس یک تیزر از فصل چهارم سریال پرطرفدار Stranger Things (چیزهای عجیب) منتشر کرد، که تایید نموده جیم هاپر (با بازی دیوید هاربر) زنده است و در روسیه زندانی شده. ما در پایان فصل سوم شاهد مرگ ظاهری کلانتر فداکار شهر هاوکینز واقع در ایندیانا بودیم، اما صحنه میان تیتراژ این فصل نوید زنده بودن هاپر را داد و طرفداران هم اعتقاد داشتند که او زنده است، و البته امیدوار بودند که واقعا اینطور باشد. زنده یا مرده بودن کلانتر هاپر طی چند ماه گذشته بزرگ‌ترین معمای زندگی طرفداران Stranger Things بوده است، اما حالا حقیقت آشکار شده؛

البته باید اشاره کنیم که زنده یا مرده بودن هاپر تنها یکی از معماهای موجود بوده، اما تا اینجا تنها معمایی است که نت‌فلیکس آن را حل کرده. در حال حاضر طرفداران Stranger Thnigs سوال‌های خیلی زیادی در مورد این سریال دارند که احتمالا فصل چهارم به آنها پاسخ خواهد داد؛ مثلا یکی از سوال‌های مهم این است که آیا اِلِون (با بازی میلی بابی براون) قدرت‌های خودش را دوباره به دست می‌آورد؟ یا سوال جدیدی که ایجاد شده: آیا هاپر و بچه‌ها دوباره همدیگر را می‌بینند؟ و البته مهم ترین سوال و معما این است که Stranger Thnigs تا چند فصل ادامه پیدا خواهد کرد.

همچنین بخوانید | فصل چهارم Stranger Things قرار است طولانی‌تر از قبلی‌ها باشد؛ ظاهرا

نت‌فلیکس با انتشار این تیزر بطور رسمی فاش کرد که جیم هاپر در فصل چهارم Stranger Thnigs حضور خواهد داشت، خالقین این سریال هم در همین رابطه یک بیانیه صادر کردند: «ما خیلی هیجان داریم برای اینکه بطور رسمی تایید کنیم فاز تولید Stranger Things 4 هم اکنون آغاز شده است. و البته هیجان بیشتری برای اینکه بازگشت هاپر را اعلام کنیم.» در رابطه با وضعیت فعلی جیم هاپر هم گفته شد که «البته برای آمریکایی ما همه خبرها خوب نیستند؛ او دور از خانه و در زمین‌های برفی شبه‌جزیره کامچاتکا زندانی شده، جایی که در آن با دو خطر روبرو است، انسان… و دیگری.»


و خالقین Stranger Things در مورد فصل چهارم هم گفتند که «یک ترس جدید در آستانه نمایان شدن است، چیزی که مدتهاست زیر خاک دفن شده، چیزی که همه چیز را به هم متصل می‌کند… فصل چهارم بعنوان بزرگ‌ترین و ترسناک‌ترین فصل این سریال در حال شکل گیری است…» با این حساب، فصل چهارم قرار است جالب و تماشایی باشد، و البته بازگشت هاپر اتفاقی هیجان‌انگیز برای ما، و تا حدودی ناامیدکننده برای خودش محسوب می‌شود؛ چون او در فصل سوم به شکل یک قهرمان درآمده بود و فداکاری پایانی باعث شد تا یک قهرمان واقعی باشد، اما حالا که معلوم شده زنده است به نوعی انگار مورد تمسخر قرار گرفته. البته ما خوشحالیم که او بازگشته، چون قهرمان نمی‌خواهیم و همین هاپر برایمان کافیست!!

همچنین بخوانید | ظاهرا برنامه‌هایی برای ساخت فصل پنجم Stranger Things وجود دارد؛

فصل چهارم وقتی که آغاز می‌شود، قهرمان‌های هاوکینز از هم جدا هستند، اِلون با خانواده بایرز از هاوکینز رفته‌ تا در جایی دیگر یک زندگی تازه را شروع کنـد، بقیه بچه‌ها هم مشغول زندگی کردن با دلتنگی و تحمل دوری هستند، هاپر نیز در روسیه اسیر شده؛ پس خیلی دوست داریم بدانیم که همه این شخصیت‌ها چطور دوباره کنار هم قرار می‌گیرند، و البته خیلی دوست داریم از تاریخ انتشار فصل چهارم آگاه شویم‌.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline