فصل چهارم Stranger Things قرار بود اوایل ۲۰۲۱ منتشر شود؛ قبل از توقف تولید

نت‌فلیکس مانند دیگر استودیوها بخاطر شرایط این روزها مجبور شده تولید پروژه‌های خودش را متوقف کند، و این توقف تا زمانی که شرایط عادی شود ادامه خواهد داشت، در نتیجه بسیاری از فیلم و سریال‌های این سرویس استریم قرار است با تاخیر منتشر شوند. و طبق انتظار، Stranger Things بیشتر از تمام پروژه‌های نت‌فلیکس جلب توجه‌ کرده است. ستاره‌های این سریال در اصل باید این روزها برای ضبط صحنات فصل چهارم جلوی دوربین می‌رفتند اما به دنبال شیوع کرونا تولید فعلا توقف خورده، و این اختلالی که در پروسه توسعه سریال ایجاد شده یک سوال در ذهن ما به وجود آورده: اینکه آیا فصل چهارم با تاخیر منتشر خواهد شد؟

اگر بخواهیم با توجه به زمان انتشار فصل‌های قبلی Stranger Things (چیزهای عجیب) حدس بزنیم که فصل چهارم چه زمانی به دست ما خواهد رسید، می‌توانیم بگوییم که اوایل ۲۰۲۱ بهترین حدس ممکن است. و دیوید هاربر بازیگر نقش کلانتر جیم هم تایید کرده که فصل چهارم Stranger Things در اصل قرار بود اوایل ۲۰۲۱ منتشر شود (احتمالا زمستان ۱۴۰۰). از آنجا که تولید توقف خورده، هاربر هم مثل بقیه بازیگرها بیکار شده و خودش را قرنطینه کرده، و طی این روزها از طریق اینستاگرام با طرفداران در ارتباط است، چند روز قبل هم طی لایوی که گذاشته بود زمان انتشار فصل ۴ را فاش کرد، البته او هم مثل ما خبری از تصمیم‌های نت‌فلیکس ندارد.

همچنین بخوانید | فصل چهارم Stranger Things قرار است «بزرگ‌تر و جسورانه‌تر» از قبلی‌ها باشد؛

طی این لایو اینستاگرامی، یکی از طرفداران از او پرسید که فصل چهارم Stranger Things قرار است چه زمانی منتشر شود. هاربر نیز ادعا کرد که به نظرش در اصل قرار بود اپیزودهای جدید را اوایل ۲۰۲۱ منتشر کنند، اما حالا که بخاطر شیوع کرونا فاز تولید توقف خورده، فصل چهارم دیرتر از انتظار به دست طرفداران خواهد رسید. اگر حرف هاربر را درست حساب کنیم، به احتمال زیاد برنامه داشتند که طی چند ماه آینده فاز تولید و سپس پس‌تولید فصل چهارم را تکمیل کنند، که احتمالا تا یکی دو ماه نخست ۲۰۲۱ طول می‌کشید، پس بهار ۲۰۲۱ (برای ما ۱۴۰۱) می‌توانست زمانی باشد که برای انتشار فصل ۴ در نظر گرفته بودند.

فصل سوم سریال Stranger Things

نت‌فلیکس برای انتشار فصل‌های سریال Stranger Things از الگوی خاصی پیروی نمی‌کند، احتمالا با توجه به مدت زمانی که تولید و پس‌تولید طول می‌کشد بهترین وقت ممکن برای انتشار را انتخاب می‌کنند. فصل اول و سوم این سریال طی تابستان منتشر شده بودنـد، در حالی که فصل دوم طی پاییز به دست طرفداران رسید. با این حساب، تیم تولید می‌توانند با خیال راحت بر روی فصل چهارم کار کنند، و فشاری بر روی آنها وجود نخواهد داشت چون عجله‌ای ندارند. البته تا زمانی که شرایط مساعد نشود برای فیلم‌برداری صحنه‌های باقی مانده دوباره دور هم جمع نخواهند شد.

همچنین بخوانید | فصل چهارم Stranger Things به احتمال زیاد با تاخیر منتشر می‌شود؛

اما باید اشاره کنیم که فصل چهارم قرار نیست با تاخیر منتشر شود، چون‌ نت‌فلیکس هنوز تاریخ انتشاری را برای این فصل تایید نکرده که بخواهند آن را به تعویق بیاندازد، پس نمی‌توانیم بگوییم که تاخیر خورده. باید اشاره کنیم که فیلم‌برداری فصل چهارم سریال Stranger Things طی ماه فوریه سال جاری (۲۰۲۰) در کشور لیتوانی آغاز شد، بعد از فیلم‌برداری در خارج از خاک آمریکا، انتظار می‌رفت که تیم تولید به آتلانتا برود تا مابقی صحنات سریال را جـلوی دوربین ببرند، ولی متاسفانه کرونا اجاز نداد طبق برنامه عمل کنند. بنابراین، بعد از مناسب شدن شرایط باید کارشان را در آتلانتا ادامه دهند، امیدواریم شرایط هر چه زودتر عادی شود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline