فاز تولید فیلم Suicide Squad 2 بطور رسمی آغاز شده است؛

اینطور به نظر می رسد که وقتش رسیده تا بچه های جوخه آماده انجام یک ماموریت انتحاری دیگر شوند؛ طرفداران ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) به شدت برای فیلم ابرقهرمانی The Suicide Squad (جوخه انتحار) هیجان زده هستند، مخصوصا بخاطر اینکه جیمز گان کارگردان و نویسنده آن است، فیلمسازی که سری فیلم نگهبانان کهکشان را برای مارول ساخت و به همه نشان داد که یک فیلم ابرقهرمانی دقیقا چه مدل فیلمی است. حال او به Warner Bros پیوسته، آقای گان قصد دارد ابرشرورهای مشهور دنیای ﺩﯼﺳﯽ را دور هم جمع کند و قسمت دوم Suicide Squad را برای این استودیو بسـازد.

جیمز گان چند روز قبل لیست کامل بازیگران فیلم جدیدش را در صفحه رسمی خودش در توییتر منتشر کرد، و حالا هم در اینستاگرام تایید کرده که کار بر روی Suicide Squad 2 بطور رسمی آغاز شده است. همانطور که خبر دارید گان فعالیت خیلی زیادی در شبکه های اجتماعی دارد، به همین دلیل طرفداران وی همواره پیگیر فعالیت صفحه های اجتماعی او هستند تا شاید اطلاعات تازه ای بدست آورند. در این میان، یکی از همین طرفداران از گان پرسید که آیا تولید Suicide Squad جدید را در روز دوشنبه آغاز می کند؟ گان نیز جواب داد که فاز تولید آغاز شده است!

همچنین بخوانید | اولین پوستر رسمی فیلم Birds of Prey منتشر شد؛

ما در حال حاضر هیچ اطلاعات دقیق و قابل توجه ای از فیلم Suicide Squad 2 نداریم، و فقط می دانیم که این فیلم قرار است یک ریبوت برای فرانچایز جوخه انتحار باشد (طبق ادعای جیمز گان)، ولی با توجه به بازگشت مارگو رابی، وایولا دیویس، یوئل کینامان و جای کورتنی این سوال به ذهن ما خطور می کند که این فیلم دقیقا چه ارتباطی با نسخه ۲۰۱۶ دارد؟ خب، بطور قطع یک ریبوت کامل نیست، و ظاهرا بعنوان یک ادامه مستقیم هم ساخته نمی شود. آقای گان بعد از اینکه لیست بازیگران فیلم را فاش کرد، به دو نکته اشاره نمود؛ نخست اینکه تعداد قابل توجه ای از شخصیت های فیلم قرار است بمیرند، و سپس اینکه تا مدتی خبری از اطلاعات جدید نخواهد بود؛ پس، تا اطلاع بعدی باید همچنان بی اطلاع باقی بمانیم.

Suicide squad 2

بازیگران حاضر در این فیلم عبارتند از؛ دیوید دستمالچیان (Ant-man)، جان سینا، جای کورتنی (نابودگر: جنسیس)، خواکین کوسیو (رمبو ۵)، ناتان فیلیون (نگهبانان کهکشان)، یوئل کینامان (کربن تغییر یافته)، می‌لینگ ان‌جی (Wonder Woman)، فلولا بورگ، شان گان (نگهبانان کهکشان)، خوان دیه‌گو بوتو، استورم رید (سریال سرخوشی)، پیت دیویدسون، تایکا وایتیتی (کارگردان Thor 3 و ۴)، آلیس براگا (سریال ملکه جنوب)، استیو آگی (نگهبانان کهکشان ۲)، پیتر کاپالدی (سریال دکتر هو)، Tinashe Kajese، ادریس البا، جنیفر هلند (برایت‌برن)، وایولا دیویس و Daniela Melchior در کنار Julio Ruiz، مارگو رابی و مایکل روکر.

همچنین بخوانید | فیلم Joker صاحب پوستر IMAX شد؛ سوختن دنیا را تماشا کن!

مارگو رابی باری دیگر در نقش هارلی کویین بازی می کند، یوئل کینامان در نقش ریک فلگ، جای کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ، و وایولا دیویس هم در نقش آماندا والر، ولی نام شخصیت دیگر بازیگرها هنوز فاش نشده است. در انتها باید اشاره کنیم که اکران The Suicide Squad قرار است از تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰) آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.