جان سینا در حال مذاکره برای پیوستن به Suicide Squad 2 (جوخه انتحار) است!

جان سینا که بیشتر ما او را به عنوان یک کشتی گیر حرفه ای، بازیگر و خواننده می شناسیم، ممکن است به جمع ستارگان فیلم سینمایی The Suicide Squad (جوخه انتحار) بپیوندد؛ این ستاره WWE سابق طی چند سال اخیر بیشتر تمرکز خودش را بر روی بازیگری قرار داده و به همین واسطه در میان عاشقان سینما شهرت قابل توجه ای را بدست آورده است، درست مانند کاری که دواین ‘دِ راک’ جانسون و دیوید بیاتیستا انجام دادند. اولین نقش قابل توجه او در فیلـم ۱۲ Rounds محصول ۲۰۰۹ بود، اما باعث شهرت جهانی او بعنوان یک ستاره فیلم های اکشن نشد.

جان سینا تاکنون در فیلم های اکشن، درام و حتی علمی-تخیلی مختلفی بازی کرده و واقعا کاری که انجام فوق العاده بوده است، اما اخیرا در ژانر کمدی به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. از حضور کوتاه او در فیلم Trainwreck (لاشهٔ قطار) با بازی ایمی شومر گرفته تا قسمت اول و دوم Daddy’s Home (خونه بابا)، و فیلم Sisters (خواهرها) با بازی تینا فی و ایمی پولر. ما جان سینا را آخرین بار در فیلم موفق و تحسین شده Bumblebee (بامبلبی)، و همچنین Blockers مشاهده کرده ایم. که هر دو جزو عناوین موفق کارنامه هنری او هستند و حالا هم ظاهرا قرار است شاهد ورود او به یک فرانچایز ابرقهرمانی باشیم.

همچنین بخوانید | فیلم ۲ Suicide Squad: ادریس البا در نقش یک شخصیت جدید ظاهر می شود، نه ددشات

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، جان سینا در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم سینمایی The Suicide Squad به کارگردانی جیمز گان است، اما هنوز نمی دانیم که چه نقشی را برای او در نظر گرفته اند. سینا دومین بازیگر تازه وارد این فرانچایز است، اولین نفر ادریس البا بود که تصور می شد قرار است در نقش ددشات بازی کند اما کاشف به عمل آمد که اینطور نیست. در کنار اعلام خبر پیوستن سینا به این فیلم، همچنین تایید شد که مارگو رابی برای بازی در نقش هارلی کویین بازخواهد گشت، در کنار جای کورتنی بازیگر نقش کاپیتان بومرنگ. در این میان، آقای Justin Kroll با انتشار یک توییت فاش کرد که سینا را برای بازی در نقش شخصیتی به نام Peacemaker در نظر گرفته اند، نقشی که پیش از این به دیوید باتیستا پیشنهاد شده بود اما تعهد او نسبت به دیگر پروژه ها باعث شد تا این نقش را رد کند.

جان سینا

این اولین باری نیست که گان یکی از ستارگان سابق WWE را برای بازی در فیلم هایش انتخاب می کند؛ دیوید باتیستا بخاطر بازی در فیلم های Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) به کارگردانی آقای گان مشهور شد و قرار بود در Suicide Squad 2 هم بازی کند. شهرت باتیستا در این فیلم ها باعث شد تا تبدیل به یک بازیگر پرطرفدار شود و فرصت های خوبی را بدست آورد. حال، گان می تواند با فیلم The Suicide Squad زندگی هنری جان سینا را تغییر دهد و از او یک ستاره هالیوودی بسازد. ما به شدت امیدواریم در این فیلم شاهد حضور همزمان باتیستا و سینا باشیم؛

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم Birds Of Prey (پرندگان شکاری) به پایان رسید؛

شاید نام شخصیت سینا در The Suicide Squad هنوز تایید نشد باشد، اما چندی پیش گزارشی منتشر شد که خبر از حضور شخصیت هایی جدید در این فیلم می داد؛ طبق این گزارش های، در فیلم سینمایی Suicide Squad 2 شاهد حضور شرورهایی مثل شاه کوسه، صلح جو، Polka-Dot Man و Ratcatcher خواهیم بود؛ کریستوفر اسمیت، معروف به پیس میکر شخصی است که خودش را وقف ایده صلح کرده و حاضر است بخاطرش آدم هم بکشد. Polka-Dot Man همانطور که از لقبش معلوم است سراسر بدنش پر از خال خالهای رنگ می باشد، او می تواند آنها را به توپ های آتشین و سلاح های دیگر تبدیل کند. کینگ شارک هم مشهورترین آنهاست، او یک کوسه انسان نما می باشد که فرزند شارک گاد است. Ratcatcher نیز نسخه تغییر جنسیت داده شده یک شرور کمیک بوکی به نام اوتیس فلانِگان است که در این فیلم بجای مرد یک زن خواهد بود.

البته بعید نیست سینا در نقش شخصیتی ظاهر شود که تاکنون چیزی در موردش نشنیده ایم، پس باید منتظر انتشار یک خبر دقیق در این رابطه باشیم. قبل از پایان باید اشاره کنیم که فیلم سینمایی The Suicide Squad قرار است از تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline