در Suicide Squad 2 قرار است شاهد مرگ‌های زیادی باشیم؛

یکی از مهم‌ترین فیلم‌های ۲۰۲۱ است که هم اکنون در فاز تولید به سر می‌برد، و به لطف کارگردان و بازیگران درخشانی که دارد، از مارگو رابی گرفته تا ادریس البا، انتظار می‌رود که یکی از موفق‌ترین فیلم‌های سال آینده باشد. و البته اینطور که جیمز گان، کارگردان، ادعا کرده فیلم ناراحـت کننده‌ای هم خواهد بود؛ این فیلم‌ساز مشهور فاش کرده که در فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) شاهد مرگ تعداد قابل توجه‌ای از شخصیت‌ها خواهیم بود.

از آنجا که آقای گان فعالیت همواره درخشانی در صفحه‌های اجتماعی خودش دارد، یکی از طرفدارانش در توییتر از او‌ پرسیده که آیا شخصیت‌‌هایی هم هستند که از وقایع فیلم جان سالم بدر نمی‌برند؟ گان نیز جواب داده که تعدادی از بازیگران فیلم تا پایان زنده نمی‌مانند. این فیلم‌ساز توضیح داد که «جوخه انتحار» نام فیلم است، اما هدفشان از ساختن The Suicide Squad کشتن شخصیت‌ها نیست. او همچنین فاش کرد که صحنه پایانی فیلم را جلوی دوربین برده اند و ما نیز باید صبر کنیم تا خودمان متوجه شویم که چه کسی زنده می‌ماند و چه کسی نمی‌ماند.

همچنین بخوانید | فاز تولید Suicide Squad 2 بزودی به پایان می‌رسد؛

اینطور که شنیده‌ایم وارنر بروس در نظر دارد تا The Suicide Squad را با درجه سنی R (مناسب بزرگسالان) روی پرده ببرد، و شاید باید بگوییم که چنین برنامه‌ای داشته چون Birds Of Prey (پرندگان شکاری) با بازی مارگو رابی با درجه سنی R اکران شد و در گیشه عملکرد ضعیفی داشت. بعد از موفقیت‌های Joker این احتمال به وجود آمد که در آینده تعدادی از فیلم‌های دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) با این درجه سنی اکران شوند، اما حالا بعد از عملکرد ضعیف BOP خیلی بعید است که وارنر باز هم چنین برنامه‌ای برای آینده فرانچایز خودش داشته باشد. البته هنوز چیزی قطعی نشده، پس باید صبر کنیم تا بفهمیم جریان دقیقا چیست.

جوخه انتحار

فاز تولید The Suicide Squad اواخر تابستان در شهر آتلانتا آغاز شد و هم اکنون تقریبا به پایان رسیده، پس منتظریم تا خبر اتمام فاز تولید فاش شود. جیمز گان این فیلم را نوشته و خودش هم آن را کارگردانی کرده است، از ستاره‌های آن نیز می‌توانیم به دیوید دستمالچیان (Ant-man)، جان سینا، جای کورتنی (نابودگر: جنسیس)، خواکین کوسیو (رمبو ۵)، ناتان فیلیون (نگهبانان کهکشان)، یوئل کینامان (کربن تغییر یافته)، می‌لینگ ان‌جی (Wonder Woman)، فلولا بورگ، شان گان (نگهبانان کهکشان)، خوان دیه‌گو بوتو، استورم رید (سریال سرخوشی)، پیت دیویدسون، تایکا وایتیتی (کارگردان Thor 3 و ۴)، آلیس براگا (سریال ملکه جنوب)، استیو آگی (نگهبانان کهکشان ۲)، پیتر کاپالدی (سریال دکتر هو)، Tinashe Kajese، ادریس البا، جنیفر هلند (برایت‌برن)، وایولا دیویس و Daniela Melchior در کنار Julio Ruiz، مارگو رابی و مایکل روکر اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | فیلم Shazam 2 تابستان ۲۰۲۰ جلوی دوربین می‌رود، همزمان با Black Adam

اکران The Suicide Squad قرار است از تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰) آغاز شود، ۲۰۲۱ نیز قرار است سال بزرگی برای دی‌سی و DCEU باشد، چون عناوین مهمی از این استودیو و فرانچایز بزرگش روی پرده می‌روند که همه آنها هم جزو مورد انتظارترین‌های سال هستند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline