جیمز گان در حال مذاکره برای کارگردانی فیلم Suicide Squad 2 است؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، جیمز گان (نگهبانان کهکشان) در حال مذاکره است تا فیلم سینمایی The Suicide Squad قسمت دوم فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) محصول ۲۰۱۶ کمپانی Warner Bros و DC Films را کـارگردانی کند. زمانی که WB تصمیم به ساخت این فیلم گرفت، ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) هنوز تازه نفس و در اولین مراحل توسعه خودش قرار داشت، بنابراین استودیو دیوید آیر (Bright) را استخدام کرد تا Suicide Squad را کارگردانی و تعدادی شخصیت جدید را به طرفداران معرفی کند. این فیلم از نظر تجاری موفق بود، اما نقدهای چندان خوبی را دریافت نکرد.

واکنش مردم نسبت به این فیلم باعث شد تا استودیو به فکر انتخاب یک کارگردان جدید بیافتد، بنابراین گاوین اوکانر (حسابدار) بعنوان نویسنده و کارگردان Suicide Squad 2 انتخاب شد. البته او در نهایت پروژه را ترک نمود، و وقتی که Disney اقدام به اخراج جیمز گان از پروژه Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان) نمود، خیلی طول نکشید که وارنر بروس سراغ وی رفت. در سال گذشته میلادی بود که اعلام شد آقای گان قرار است یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ متفاوت برای Suicide Squad 2 بنویسد، و بعید نیست که در نهایت خودش فیلم را کارگردانی کند. حال، بعد از اینکه فیلم صاحب یک تاریخ اکران شد (August 2021)، حالا خبرهای جالب تری در را رابطه با قسمت دوم Suicide Squad منتشر شده است.

همچنین بخوانید | شایعه: هارلی کویین در فیلم Suicide Squad 2 حضور ندارد

بر پایه یک گزارش تازه که توسط هالیوود ریپورتر منتشر شده، جیمز گان در حال مذاکره با وارنر بروس است تا Suicide Squad 2 را کارگردانی کند، این فیلم The Suicide Squad نام گرفته و قرار است از تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد. زمانی که آقای گان بعنوان نویسنده این فیلم انتخاب شد، کاملا قابل انتظار بود که قرار است شاهد ورود شخصیت هایی جدید به داستان باشیم. در فیلم نخست شاهد حضور بازیگرانی از جمله مارگو رابی، ویل اسمیت، جای کورتنی، یوئل کینامان، وایولا دیویس و … بودیم، اما طبق شنیده ها ممکن است فقط رابی و دیویس برای فیلم جدید بازگردند.

Suicide Squad 2

اینکه می شنویم گان قرار است روی صندلی کارگردانی The Suicide Squad بنشیند چندان غافلگیرکننده نیست، اما با این وجود خبر مهمی برای DCEU و همچنین طرفداران گان محسوب می شود. وقتی گان به دنبال رو شدن یک سری توییت قدیمی توسط دیزنی اخراج و از دنیای سینمایی مارول خارج شد، بسیاری از طرفداران پشت او در آمدند و از وی دفاع کردند، و گفتند که گان باید برای کارگردانی Guardians of the Galaxy Vol. 3 بازگردد؛ حتی افرادی مثل ادگار رایت (بچه راننده) و کریس میلر (۲۱ jump Street). اما مدت زمان چندان زیادی طول نکشید که او پروژه بعدی خودش را پیدا کرد، حالا می تواند یک فیلم گروهی جدید و متفاوت بسازد و ایده های خودش برای Guardians of the Galaxy را به شکلی دیگر پیاده کند.

همچنین بخوانید | تیزر رسمی Birds Of Prey: اولین نگاه به قناری سیاه و هانترس

حالا که گان کنترل The Suicide Squad را بدست گرفته، می توانیم انتظار تولید یک فیلم متفاوت با شخصیت هایی جدید و جالب را داشته باشیم. غیبت ددشات (با بازی اسمیت) می تواند غافلگیرکننده باشد اما در عوض بازگشت هارلی کویین اتفاق خوبی محسوب خواهد شد. ولی در کل ما اطمینان داریم که The Suicide Squad اگر توسط جیمز گان ساخته شود، فیلمی فوق العاده و تماشایی خواهد بود، فیلمی که با فروش خوبی روبرو می شود و همزمان مورد تحسین منتقدین قرار می گیرد.


منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.