لیست کامل بازیگران فیلم Suicide Squad 2 فاش شد (از جمله مارگو رابی)

بدون شک مورد انتظارترین فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) است، از ابتدا فیلم مهمی بود اما وقتی که جیمز گان بعنوان کارگردان The Suicide Squad انتخاب شد توجه افراد بیشتری به سمت این پروژه معطوف گشت. حال لیست کامل و رسمی بازیگران فیلم سینمایی Suicide Squad 2 فاش شده، اما ظاهرا بعضی از شخصیت های این فیلم قرار نیست از حوادث آن جان سالم بدر ببرند. آقای گان سال گذشته وقتی که توسط دیزنی اخراج و از پروژه سینمایی Guardians of the Galaxy Vol. 3 کنار گذاشته شد، به DCEU پیوست تا قسمت دوم Suicide Squad را کارگردانی کند، که اتفاقی مهم برای دنیای کمیک بوکی برادران وارنر بوده است. البته گان در نهایت دوباره بعنوان کارگردان Guardians 3 انتخاب شد، ولی ابتدا فیلم ﺩﯼﺳﯽ خودش را جلوی دوربین می برد و سپس دوباره به مارول بازمیگردد.

این فیلم یک ظاهرا ادامه برای Suicide Squad محصول ۲۰۱۶ به کارگردانی دیوید آیر است. از فیلم جدید گان بعنوان یک ادامه مستقیم یا یک ریبوت یاد نمی شود، چون قرار است تعدادی از شخصیت های مهم فیلم قبلی را بازگرداند، و همچنین تعدادی شرور و ضدقهرمان جدید معرفی کند. طی چند ماه اخیر ما خبرهای مختلفی در مورد بازیگران حاضر در این فیلم شنیدیم، و مهم ترین خبرها هم مربوط به بازگشت بازیگران قسمت اول بود. ولی با وجود انتشار این خبرها، ما هنوز اطلاعات دقیقی از فیلم Suicide Squad 2 و شخصیت های آن نداریم؛ البته بهتر است بگوییم نداشتیم.

همچنین بخوانید | اولین تیزر تریلر فیلم Birds of Prey (پرندگان شکاری) منتشر شد؛

جیمز گان در صفحه رسمی توییتر خودش با انتشار یک توییت نام ۲۴ بازیگران حاضر در فیلم The Suicide Squad را فاش کرد، ولی بطور دقیق نگفت که هر کدام در چه نقش هایی ظاهر می شوند؛ دیوید دستمالچیان (Ant-man)، جان سینا، جای کورتنی (نابودگر: جنسیس)، خواکین کوسیو (رمبو ۵)، ناتان فیلیون (نگهبانان کهکشان)، یوئل کینامان (کربن تغییر یافته)، می‌لینگ ان‌جی (Wonder Woman)، فلولا بورگ، شان گان (نگهبانان کهکشان)، خوان دیه‌گو بوتو، استورم رید (سریال سرخوشی)، پیت دیویدسون، تایکا وایتیتی (کارگردان Thor 3 و ۴)، آلیس براگا (سریال ملکه جنوب)، استیو آگی (نگهبانان کهکشان ۲)، پیتر کاپالدی (سریال دکتر هو)، Tinashe Kajese، ادریس البا، جنیفر هلند (برایت‌برن)، وایولا دیویس و Daniela Melchior در کنار Julio Ruiz، مارگو رابی و مایکل روکر.

Suicide Squad 2

تعدادی از این بازیگرها در قسمت اول هم حضور داشتند و ما انتظار داشتیم که برای Suicide Squad 2 بازگردند، بازگشت تعدادی از آنها هم تایید شده بود. مثلا مارگو رابی باری دیگر در نقش هارلی کویین بازی می کند، حضور این ستاره در فیلم جدید یک اتفاق کاملا قابل پیش بینی بود چون فیلم بدون او جذابیت زیادی ندارد. از طرفی پیش از این بازگشت یوئل کینامان (بازیگر نقش ریک فلگ)، جای کورتنی (کاپیتان بومرنگ)، و وایولا دیویس (آماندا والر) تایید شده بود. اما برای دیگر ستاره ها وضعیت متفاوت است؛ ادریس البا در اصل قرار بود بجای ویل اسمیت در نقش ددشات ظاهر شود، ولی خیلی زود برنامه تغییر کرد و نقش متفاوتی به او دادند تا شاید یک روز شرایط برای بازگشت آقای اسمیت فراهم شود. استروم رید نیز قرار است در نقش دختر شخصیت ادریس البا ظاهر شود، که اطلاعات دقیقی از آن نداریم. دیگر نقش ها نیز هنوز تایید نشده اند و باید صبر کنیم تا گزارش های بیشتری در این رابطه منتشر شود.

همچنین بخوانید | فیلم The Suicide Squad جیمز گان در ماه مهر جلوی دوربین می رود؛

در انتها باید اشاره کنیم که ما هنوز اطلاعاتی از داستان The Suicide Squad نداریم، اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰) آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.