اطلاعاتی تازه از شخصیت های جدید فیلم Suicide Squad 2

فهرستی به دستمان رسیده که نام شخصیت های حاضر در تیم جوخه انتحار را برای ما فاش می کند؛ طبق این اطلاعات جدید ما در فیلم سینمایی The Suicide Squad به کارگردانی جیمز گان شاهد حضور شخصیت هایی مثل کینگ شارک، پیس میکر (صلح‌جو)، Polka-Dot Man و… خواهیم بود. قسمت نخست این فیلم که توسط دیوید آیر کارگردانی شده بود در سال ۲۰۱۶ میلادی روی پرده رفت، Suicide Squad ما را با تعدادی شرور که تبدیل به ضدقهرمان شده بودند آشنا کرد. وقایع این فیلم مانند دیگر عناوین اخیر Warner Bros و DC Films در یک دنیای اشتراکی اتفاق می افتد که آن را به اسم DCEU یا Worlds of DC می شناسیم.

فیلم Suicide Squad از نظر تجاری واقعا موفق بود اما از نظر هنری حقیقا توان رقابت با دیگر عناوین ابرقهرمانی ۲۰۱۶ را نداشت و به همین دلیل با نقدهای بدی روبرو شد. در نتیجه نمی توانستیم بطور قطع بگوییم که قسمت دوم Suicide Squad ساخته خواهد شد یا نه. ولی بعد از اینکه گان توسط دیزنی از پروژه سینمایی Guardians of the Galaxy 3 (نگهبانان کهکشان) اخراج شد، کمپانی وارنر بروس وی را استخدام کرد تا Suicide Squad 2 را بنویسد؛ گان سپس بعنوان کارگردان این فیلم انتخاب گشت.

همچنین بخوانید | فیلم Suicide Squad 2: ادریس آلبا ممکن است در نقش ددشات ظاهر شود!

وقتی که اعلام شد گان قرار است ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Suicide Squad 2 را بنویسد، در کنارش فاش کردند که این فیلم قرار نیست یک ادامه مستقیم برای قسمت نخست باشد. در عوض، شاهد حضور شخصیت هایی متفاوت بعنوان تیم جوخه انتحار خواهیم بود، که به احتمال زیاد با هارلی کویین (Margot Robbie) و ددشات همراه می شوند. ویل اسمیت که در Suicide Squad شخصیت ددشات را به تصویر کشیده بود از پروژه خارج شده و طبق شنیده ها ادریس البا قرار است جایگزین وی شود.

جوخه انتحار

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، در فیلم سینمایی The Suicide Squad شاهد حضور شرورهایی مثل شاه کوسه، صلح جو، Polka-Dot Man و Ratcatcher خواهیم بود؛ کریستوفر اسمیت، معروف به پیس میکر شخصی است که خودش را وقف ایده صلح کرده و حاضر است بخاطرش آدم هم بکشد. Polka-Dot Man همانطور که از لقبش معلوم است سراسر بدنش پر از خال خالهای رنگ می باشد، او می تواند آنها را به توپ های آتشین و سلاح های دیگر تبدیل کند. کینگ شارک هم مشهورترین آنهاست، او یک کوسه انسان نما می باشد که فرزند شارک گاد است. Ratcatcher نیز نسخه تغییر جنسیت داده یک شرور کمیک بوکی به نام اوتیس فلانِگان است که در این فیلم بجای مرد یک زن خواهد بود.

همچنین بخوانید | دومین تریلر Shazam منتشر شد؛ ﺟﺎﻟﺐﺗﺮﯾﻦ فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ!

طبق این گزارش، در نسخه فعلی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ ددشات حکم یک پدر را برای Ratcatcher دارد که ممکن است این قضیه در نسخه های بعدی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ دچار تغییراتی شود. تا این لحظه هیچکدام از این شخصیت های جدید بطور رسمی صاحب بازیگر نشده اند، اما بطور قطع آقای گان افرادی را برای حضور در قسمت دوم Suicide Squad مد نظر دارد. بنابراین خیلی زود خبرهایی را ار همین رابطه خواهیم شنید.

طبق فهرست منتشر شده از اعضای جدید تیم، می توانیم انتظار داشته باشیم که بسیاری از شخصیت های قسمت نخست در فیلم جدید حضور نخواهند داشت. ولی هنوز مدت زمان زیادی تا شروع فاز تولید باقی مانده و آقای گان ممکن است طی این مدت تصمیم های متفاوتی بگیرد…


منبع: کولیدر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.