[فرا خبر] فیلم Suicide Squad 2 ممکن است با درجه سنی R روی پرده برود؛

ادامه به شدت مورد انتظـار Suicide Squad (جوخه انتحار) محصول کمپانی برادران وارنر و دی‌سی، که تحت عنوان The Suicide Squad و به کارگردانی جیمز گان ساخته می شود، ممکن است با درجه سنی بزرگسال (R-rated) روی پرده برود؛ وقتی که دنیای توسعه‌یافته دی‌سی تازه شروع بکار کرده بود، تمرکز اصلی آن بر روی قهرمان های تیم لیگ عدالت قرار داشت، از جلمه بتمن و سوپرمن، واندر وومن و آکوامن. اما Suicide Squad باعث ایجاد تغییر و تنوع شد، این فیلم پای هارلی کویین (با بازی مارگو رابی) را به DCEU باز کرد، و به شدت مورد استقبال قرار گرفت.

فیلم Suicide Squad به کارگردانی دیوید آیر با حاشیه های فراوان روی پرده رفت و نقدهای خیلی بدی دریافت ک‍‌ـرد، اما طرفداران دی‌سی به شدت از آن استقبال کردند و در نتیجه‌ تبدیل به یک موفقیت تجاری برای وارنر و دی‌سی شد. بدون شک هارلی یکی از مهمترین دلایل موفقیت این فیلم بود، به همین دلیل استودیو خیلی زود استارت توسعه چند پروژه که هارلی شخصیت اصلی آنهاست را زد. Birds of Prey (پرندگان شکاری) اولین پروژه هارلی بود که چراغ سبز گرفت و توسط خانم کتی یان جلوی دوربین رفت، و اوایل ۲۰۲۰ هم راهی گیشه خواهد شد. بعد از پرندگان شکاری Suicide Squad 2 از سوی وارنر چراغ سبز گرفت، و صاحب یک کارگردان درجه ۱ شد!

همچنین بخوانید | جوکر (جرد لتو) در Birds of Prey یا Suicide Squad 2 حضور ندارد؛

ما مدتی است که می شنویم فیلم سینمایی Birds of Prey قرار است با درجه سنی بزرگسال راهی گیشه شود، که در واقع تبدیل خواهد شد به دومین فیلم درجه بزگسال فرانچایز Worlds of DC، که اولین آن Joker 2019 به کارگردانی تاد فیلیپس بود. اما در بستر DCEU تاکنون همه فیلم ها با درجه سنی PG-13 ساخته شده اند، پس Birds of Prey می تواند اولین فیلم R-rated باشد و احتمالا آخرین هم نخواهد بود. چون طبق شنیده ها، احتمالش وجود دارد که جیمز گان فیلم Squad sequel خودش را برای مخاطبین بالای ۱۷ سال بسازد.

جوخه انتحار ۲

طبق گزارش ها، انتظار می رود که فیلم سینمایی Birds of Prey با درجه سنی بزرگسال راهی گیشه شود، اما گروه سنی این فیلم هنوز بطور رسمی توسط MPAA تایید نشده است‌. و در این میان، احتمالش وجود دارد که The Suicide Squad هم مناسب برای دریافت درجه سنی بزرگسال ساخته شود. حال از آنجا که Suicide Squad 2 تا قبل از سال ۲۰۲۱ روی پرده نمی رود، پس مدتی طول خواهد کشید تا این ادعا تایید یا تکذیب شود.

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم Suicide Squad 2 بطور رسمی آغاز شده است؛

با توجه به فروش بیشتر از یک میلیارد دلاری فیلم Joker 2019 در گیشه بین المللی، اصلا عجیب نیست که وارنر و دی‌سی به تولید فیلم های درجه بزگسال ادامه دهند، چون به آنها ثابت شده که این مدل فیلم ها هم پتانسیل سودآور شدن را دارند. البته طی چند سال گذشته کمپانی فاکس با فیلم های موفق Deadpool و Logan به همه نشان داد که فیلم های کمیک بوکی R-rated هم می توانند پرفروش و موفق شوند. اما وارنر با شک و تردید فیلم Joker را ساخت و بجای تکیه بر احتمال ها خودش امتحان کرد و جواب خوبی هم گرفت؛ حال پرفروش‌ترین فیلم درجه R تاریخ در اختیار این کمپانی قرار دارد و این رکورد نیز به سختی شکسته خواهد شد.

Suicide Squad 2

فیلم Joker بطور مستقل و بدون ارتباط با DCEU ساخته شد و داستان خاستگاه یکی از مشهورترین شخصیت های شرور دی‌سی را به تصویر کشید. Birds of Prey نیز بدون شک بیشتر تمرکز خودش را بر روی هارلی کویین قرار می دهد، و هارلی هم کم طرفدارتر از جوکر نیست و همین پرطرفدار بودن می تواند در نهایت باعث فروش فراتر از انتظار آن شود. البته از نظر خشونت و صحنات مناسب برای بزرگسالان، Birds of Prey نمی تواند به پای Joker برسد، اما درجه سنی R به سازنده های آن آزادی بیشتری می دهد.

همچنین بخوانید | خلاصه داستان جدید Birds of Prey اطلاعات تازه ای را فاش می کند؛

از آنجا که تعدادی ضدقهرمان شخصیت های اصلی The Suicide Squad هستند، درجه سنی R می تواند باعث جذابیت بیشتر فیلم شود و گان نیز می تواند بدون محدودیت ایده های خودش را عملی کند. از ستاره های این فیلم می توانیم به دیوید دستمالچیان (Ant-man)، جان سینا، جای کورتنی (نابودگر: جنسیس)، خواکین کوسیو (رمبو ۵)، ناتان فیلیون (نگهبانان کهکشان)، یوئل کینامان (کربن تغییر یافته)، می‌لینگ ان‌جی (Wonder Woman)، فلولا بورگ، شان گان (نگهبانان کهکشان)، خوان دیه‌گو بوتو، استورم رید (سریال سرخوشی)، پیت دیویدسون، تایکا وایتیتی (کارگردان Thor 3 و ۴)، آلیس براگا (سریال ملکه جنوب)، استیو آگی (نگهبانان کهکشان ۲)، پیتر کاپالدی (سریال دکتر هو)، Tinashe Kajese، ادریس البا، جنیفر هلند (برایت‌برن)، وایولا دیویس و Daniela Melchior در کنار Julio Ruiz، مارگو رابی و مایکل روکر اشاره کنیم.

در انتها باید بگوییم که موفقیت های Joker باعث شد تا ژانر کمیک بوکی وارد یک عصر جدید شود، و بدون شک آینده این ژانر خیلی درخشان تر از تصور ما خواهد بود؛ منتظر انتشار فرا گزارش‌های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.