شرورها و متحدان جدید در تریلر فصل چهارم سریال Supergirl

یک تریلر جدید از فصل چهارم سریال Supergirl منتشر شده که بواسطه آن می توانیم نخستین نگاه خودمان را به متحدان و دشمنان جدید دختر پولادین داشته باشیم؛ حدود یک ماه دیگر ما می توانیم به تماشای اولین اپیزود از چهارمین فصل سریال انفرادی کارا زُور-ال بنشینیم و باری دیگر با سوپرگرل همراه شویم. حال، تریلر جدید به ما کمک می کند تا متوجه شویم که انتظار چه چیزی را می کشیم.

فصل سوم سریال Supergirl در ظاهر یک پایان خیلی شاد داشت؛ کـارا (با بازی Melissa Benoist) و دوستانش نهایتا بر رین (Reign) شرور فایق آمدند و زندگی سامانتا آریاس را نجات دادند، یک مادر مجرد که نادانسته و ناخودآگاه تبدیل به یک شرور کریپتونی می شد؛ اما در واقع این پایان چندان هم خـوب و شاد نبود. متاسفانه، تمام رفاقتی که بین سوپرگرل و لینا لوثر (Katie McGrath) وجود داشت طی مبارزه با رین از بین رفت، در واقع لینا با تحقیقات مخفیانه پیرامون خواص Harun-El — یک کانی کمیاب کرپیتونی با قدرت های عجیب و غریب — خودش باعث ایجاد اختلاف ها شد. اپیزود پایانی همچنین با درگیری یک گروه از سربازان در سیبری با زنی که به نظر می رسید یک کلون از سوپرگرل باشد به پایان رسید — ظاهرا این نسخه از او در پی برخورد کارا با Harun-El طی نبرد با رین به وجود آمده است.

همچنین بخوانید: تریلر کامیک-کان فصل چهارم Supergirl منتشر شد

تریلر جدید توسط کانال رسمی شبکه The CW در یوتیوب به دست طرفداران رسیده تا بتوانند پیش از آغاز پخش سریال نیم نگاهی به حوادث پیش رو داشته باشند. در این تیزر جالب و تماشایی می توانیم شخصیت هایی جدید را مشاهده کنیم که خبر از حال و هوایی تازه فصل چهارم سریال Supergirl می دهد. در آن همچنین سوپرگرل دوم را مشاهده می کنیم که ظاهـرا مشغول نبرد و درگیری است؛در این تریلر می توانیم تعدادی چهره آشنا و همچنین چند تازه وارد را مشاهده کنیم. سوپرگرل و خواهرش که همیشه در تریلرها حضور دارنـد، از چهره های جدید هم می توانیم به نیکول مینز اشاره کنیم که در نقش یک قهرمان به نام دریمر (Dreamer) ظاهر شده، بعلاوه به لطف این تیزر کوتاه اما جذاب اولین نگاه خودمان را به رونا میترا (آخرین کشتی) در نقش مرسی گریوز داشتیم — مرسی، بادیگارد سابق لکس لوثر و رهبر جنبش سیاسی “نخست انسان ها” — در کنار ساموئل ویتور (Smallville) که در نقش Agent Liberty ظاهر شده است — یک شرور جینگوئیسم که رهبر گروهی به نام Children of Liberty می باشد، آنها دشمن بزرگ سوپرگرل و متحدانش در سازمان DEO هستند.

همچنین بخوانید: مرد پولادین در تمام اپیزودهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse حضور دارد

پخش فصل چهارم سریال Supergirl از تاریخ یکشنبه ۲۲ مهر (Sunday, October 14) آغاز می شود، اپیزود نخست “بیگانه آمریکایی” نام گرفته است.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.