تریلر فصل پنجم سریال Supergirl: لینا لوثر برای انتقام گرفتن برنامه ریزی میکند!

فقط چند هفته تا بازگشت سوپرگرل و شروع پخش پنجمین فصل سریال Supergirl باقی مانده، و هر چه به روز موعود نزدیک تر می شویم شبکه The CW اطلاعات بیشتری از این فصل را در اختیار طرفداران قرار می دهد. حال، یک تریلر جدید از سریال Supergirl منتشر شده که بواسطه آن می توانیم نگاهی اجمالی به یکی از شرورهای فصل پنجم داشته باشیم. این شرور Midnight نام دارد، خیلی مرموز است و شکست دادن او زیاد راحت نیست، حتی برای سوپرگرل. از طرفی لینا لوثر هم قصد دارد از سوپرگرل انتقام بگیرد، چون به او دروغ گفت و هویت خودش را مخفی کرد.

یکی از بخش های جالب فصل پنجم که در این تریلر هم نویدش داده می شود لباس جدید سوپرگرل است، که بواسطه همین تریلر می توانیم نگاهی دقیق تر به آن داشته باشیم. یکی از ویژگی های جالب این لباس ابرقهرمانی این است که دیگر نیازی نیست کارا آن را زیر لباس عادی خودش بپوشد، چونکه هر زمان اراده کند روی بدنش تشکیل می شود؛ درست مثل لباس پلنگ سیاه در دنیای سینمایی مارول (ظاهرا The CW بودجه مناسبی به پروژه تزریق کرده است). در این میان، صحنه ای از مانیتور می بینیم که تایید می کند او قبل از وقوع رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) با سوپرگرل ملاقات خواهد کرد.

همچنین بخوانید | پوستر فصل پنجم Supergirl از راه رسید؛ نگاهی به لباس جدید سوپرگرل

ما در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی از شرور فصل پنجم، Midnight نداریم؛ اگر به یاد داشته باشید در ماه آگوست بود که تایید شد جنیفر شیُن (سریال Van Helsing) بعنوان بازیگر مهمان به Supergirl پیوسته و قرار است یکی از شرورهای فصل پنجم را به تصویر بکشد. سپس در مورد Midnight گفته شد که یک شرور جنایتکار است و تجسم فیزیکی تاریکی، او از زندان خارج می شود تا از کسی که وی را به زندان انداخت انتقام بگیرد. به لطف تریلر می توانیم نگاهی اجمالی به وی و قدرت های عجیبش داشته باشیم:


اما بخش مهم تریلر جایی است که تایید می کند درگیری بین لینا لوثر (Katie McGrath) و کارا (Melissa Benoist) قرار است جدی تر شود، و به جاهای خطرناکی برسد. اگر به یاد داشته باشید در پایان فصل چهارم بود که لینا فاش کرد بهترین رفیقش در حقیقت سوپرگرل است، لینا از این مخفی کاری ناراحت شد و همین قضه او را وارد مسیری تاریک کرد برای تلافی و انتقام گرفتن. حال ما بطور دقیق نمی دانیم که این درگیری قرار است تا چه اندازه جدی باشد، ولی تریلر نشان می دهد که لینا دارای قدرت های فراانسانی شده، پس می توانیم حدس بزنیم که قرار است خیلی جدی تر از انتظار ما باشد — البته خودش هم می گوید یک شرور نیست و قصد ندارد سوپرگرل را بکشد بلکه فقط می خواهد حسی که بعد از فهمیدن حقیقت تجربه کرد را او هم تجربه کند.

همچنین بخوانید | رویداد Crisis on Infinite Earths: چهارمین سوپرمن هم به بحران می پیوندد!!

قبل از پایان، باید اشاره کنیم که پخش فصل پنجم سریال Supergirl قرار است از تاریخ ۶ اکتبر (مصادف با یکشنبه ۱۴ مهر ماه) آغاز شود، همزمان با شروع پخش سریال Batwoman (دختر خفاشی) که هر دو زن-محور و ابرقهرمانی هستند. منتظر انتشار اطلاعات جدید باشید، طی روزهای آینده…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون بابت پوشش تریلر
    جالب بود مخصوصا لباس جدید!
    البته صحنه حضور مانیتور فکر کنم مال فصل قبل بود ولی به احتمال زیاد در این فصل هم حضور داره
    به امید موفقیت فصل پنجم سوپرگرل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.