آخرین اطلاعاتی که از فصل پنجم سریال Supergirl داریم؛

فصل پنجم سریال ابرقهرمانی Supergirl قرار است پاییز امسال روی آنتن شبکه The CW برود، اما به نظر شما این فصل درباره چیست؟ سریال Supergirl جایگاه خاصی را در Arrowverse دارد، یکی از علت های این خاص بودن زن محور بودن آن است، و البته تنها سریال این دنیای اشتراکی می باشد که وقایع آن در زمین-۱ اتفاق نمی افتد. اما به لطف ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭهای سالانه، دختر پولادین هر از گاهی برای کمک به بری آلن و الیور کوئین به زمین-۱ می آید. رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال هم Crisis on Infinite Earths نام دارد.

وقایع فصل چهارم Supergirl کارا را در موقعیت خطرناکی قرار داد، او با چالشهایی بزرگ روبرو شد که حتی قدرتهایش هم نمی توانست کمکی کند. یکی از چالش ها جنبش فرزندان آزادی بود که با حضور بیگانه ها در کره زمین و میان انسان ها مخالف هستند. فرزندان آزادی در نهایت با رئیس جمهور ایالات متحده متحد شدند و رئیس جمهور رهبر این گروه، بن لاکوود را بعنوان یکی از اعضای کابینه خودش انتخاب کرد. هر دو نفر خیلی زود متوجه شدند که بازیچه دست لکس لوثر بوده اند، هر چند در پایان نیروی شر شکست خورد!

هدف اصلی لوثر این بود که یک جنگ بین دولت ایالات متحده و کازنیا ایجاد کند و سپس خودش را بعنوان قهرمان داستان نشان دهد. دختر سرخ — یک کلون از سوپرگرل که به دنبال وقایع پایانی فصل سوم نمایان شد و ارتش کازنیا او را در اختیار خودشان گرفتند — نقش مهمی در این نقشه خطرناک ایفا می کرد؛ لوثر مغز او را شستشو داد و از وی بک دشمن برای سوپرگل ساخت، در انتها هم از او استفاده کرد تا سوپرگرل را تبدیل به دشمن آمریکا کند. لوثر به هدف خودش رسید، او کازنیا را شکست داد و سوپرگرل را زمین گیر کرد، در نتیجه رئیس جمهور از او بعنوان بزرگ ترین قهرمان آمریکا یاد کرد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل ششم سریال The Flash داریم؛

در پایان فصل چهارم، کارا وارد یک موقعیت سخت شد؛ حمایت مردم را از دست داد و نمی توانست ثابت کند که همه این اتفاق ها زیر سر لوثر است، متحدان چندان زیادی هم برایش باقی نمانده بود!

تاریخ شروع پخش فصل پنجم

فصل پنجم Supergirl

اگر به یاد داشته باشید در اولین ماه از ۲۰۱۹ بود که The CW تایید کرد فصل پنجم سریال Supergirl ساخته خواهد شد. البته با توجه به اینکه Supergirl هنوز هم یکی از پرطرفدارترین سریال های The CW است، شنیدن چنین خبری اصلا عجیب نبود. و همین چند روز قبل هم این شبکه تایید کرد که پخش فصل پنجم سریال از تاریخ ۶ اکتبر (مصادف با یکشنبه ۱۴ مهر ماه) آغاز خواهد شد، همزمان با شروع پخش سریال Batwoman (دختر خفاشی).

آخرین اطلاعات از داستان فصل پنجم

سوپرگرل فصل 5

در پایان فصل چهارم اطاعات چندان زیادی از وقایع پیش رو فاش نشد، و اشاره ای نکردند به اینکه طرفداران باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشند. با وجود اینکه در پایان فصل دنیا رنگ تغییرات شدیدی را به خودش دید، می توانیم انتظار داشته باشیم به این حقیقت که رئیس جمهور آمریکا مرتکب جنایات جنگی در مقایس جهانی شده اشاره شود، و همچنین جنایت هایی که علیه بیگانه ها مرتکب شده؛ که در واقع لوثر از آنها برای آزمایش های خودش استفاده می کرد تا بتواند قدرت هایشان را تصاحب کند.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل هشتم سریال Arrow داریم؛

بدون شک شخصیت رویاپرداز (Dreamer) نقش مهمی در وقایع پیش رو خواهد داشت، اما در طرف دیگر برینیاک-۵ ممکن است در فصل پنجم بعنوان یک شخصیت شرور ظاهر شود. در یکی از قسمت های پایانی فصل چهارم دیدیم که او توسط فرزندان آزادی شکنجه شد، در نتیجه مغزش ریبوت گشت و اجازه داد تا خاطرات اجدادی او فاش شود، پس شاهد نمایان شدن نسخه عاری از احساس و شرور برینیاک بودیم. این اتفاق او را از دست فرزندان آزادی نجات داد، اما احساسات وی نسبت به دوستانس را از بین برد و در نتیجه به راحتی آنها را درون خطر قرار داد. بنابراین شاید تجربه مبارزه با موجودی مثل لکس لوثر او را مجاب کند که خیلی خوب و احساسی بودن نمی تواند به مردم شهر کمک کند، شاید تصمیم بگیرد برای نجات مردم کمی سرد و خشن تر رفتار کند.

فصل پنجم شامل رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُور Crisis on Infinite Earths می شود

Crisis on infinite Earths

تنها چیزی که از آن اطمینان داریم این است که فصل پنجم Supergirl بخشی از رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال که Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) نام دارد است، در کنار سریال های Arrow (کماندار)، The Flash (فلش)، Batwoman و Legends of Tomorrow (افسانه های فردا). در نسخه کمیک بوکی این بحران عظیم، کارا کشته می شود، اما چون مطمئن هستیم در نسخه تلویزیونی چنین اتفاقی رخ نمی دهد، بعید نیست سوپرمن خودش را برای نجات او فدا کند. سوال بزرگ دیگر این است که آیا این رویداد زمین های چندگانه Arrowverse را تبدیل به یک دنیا خواهد کرد یا نه؟ چون در کمیک ها چنین اتفاقی می افتد!

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش فصل جدید سریال های Arrowverse، Riverdale و … در پاییز ۲۰۱۹

این گزارش بروز خواهد شد، پس منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون بابت پوشش اخبار
    کارا آخرش بیگناهیش رو ثابت کرد و اوضاع برای سوپرگرل به حالت قبلی برگشت، بااینحال لکس لوثر واقعا یک شرور ناب برای این سریال بود، آخرش شکست خورد اما تادقایق آخر دست از سرزنش خواهرش بر نداشت و بعید نیست که حرف هایی که به لینا زده باعث بشه لینا به سمت تاریکی بره
    من هم امیدوارم ARROWVERSE بعد از بحران، تبدیل به یک دنیای واحد بشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.