کمپانی WB ادامه های Man of Steel را نمی سازد تا بر روی فیلم Supergirl کـار کند!

طبق گزارش ها، کمپانی وارنر بروس تمرکز دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ را از روی سوپرمن به سوپرگرل تغییر داده است؛ بعد از انتشار گزارش هایی مبنی بر اینکه هنری کویل قصد دارد نقش سوپرمن را کنار بگذارد، تغییرات زیادی در DCEU حاصل شد. هنوز معلوم نیست که بازیگر جدیدی جایگزین او خواهد شد یا نه، اما تایید شده که این فرانچایز قصد دارد مسیر خودش را بدون مشهورترین کریپتونی دنیا ادامه دهد. گزارش های تازه منتشر شده ادعا می کنند که DCEU فعلا برنامه ای برای ساخت قسمت های بعدی Man of Steel ندارد و در عوض می خواهند فیلم انفرادی سوپرگرل را بسازند.

سوپرگرل همیشه در زیر سایه پسرعموی بیولوژیکی خودش سوپرمن بوده است؛ هر چند اخیرا در شبکه The CW صاحب یک سریال انفرادی شد، که در پایان فصل نخست به جمع نمایش های Arrowverse پیوست، اما باز هم از زیر سایه مرد پولادین خارج نشد. اما حالا که سوپرمن جایی در تلویزیون ندارد و در سینما هم به نتیجه خوبی نرسیده، دختر پولادین می تواند خودی نشان دهد؛ البته طبق شنیده ها داستانی که برای فیلم انفرادی سوپرگرل در نظر گـرفته اند خیلی غیرعادیست.

همچنین بخوانید: وارنر بروس کارگردان Handmaid’s Tale را برای فیلم Supergirl می خواهد؟

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، اکنون تمرکز DCEU بجای مرد پولادین بر روی دختر پولادین قرار دارد. وارنر بروس ظاهـرا قصد دارد داستان سوپرگرل را از اول اول بازگو کنـد. فیلم قرار است به روایت داستان خاستگاه کارا زُور-اِل بپردازد، زمانی که هنوز یک نوجوان بود. بر پایه این گزارش، در این فیلم [فعلا] خبری از سوپرمن نخواهد بود، اما طی این دوران کال-ال یک نوزاد است. اگر این خبر واقعی باشد واقعا غافلگیرکننده به نظر می رسد!!

فیلم Supergirl

مانند تمام شخصیت های کمیک بوکی، سوپرگرل هم چند داستان خاستگاه مختلف دارد؛ اما تازه ترین و مشهورترین داستان وی تقریبا با سوپرمن یکسان است. کارا زُور-ال وقتی که یک نوجوان بود از سیاره در حال مرگ کریپتون به سوی زمین فرستاده می شود تا از پسرعموی نوزاد خودش، کال-ال، محافظت کند. هرچند کال-ال در نهایت سالها قبل از کارا به زمین می رسد. غلاف کارا که با آن به سوی زمین فرستاده شد از مسیر خودش خارج می شود و به درون یک کرمچاله می رود، پس او سالها بعد از پسرعموی خودش به زمین می رسد. بنابراین، سوپرمن که در کریپتون دیرتر از سوپرگرل به دنیا آمده بود، در زمین از او بزرگ تر است!

همچنین بخوانید: کارگردان The Batman مت ریوز بلاخره یک توییت درباره بتمن زد!

حال اینطور به نظر می رسد که DCEU هم قصد دارد از این داستان استفاده کند، حداقل از آن الهام خواهد گرفت؛ اگر سوپرمن در این فیلم بعنوان یک نوزاد به نمایش گذاشته می شود، پس فیلم قرار نیست سوپرگرل را به زمین بیاورد، حداقل شروع داستان با ورود او به زمین نخواهد بود. شاید در این فیلم شاهد نمایش یک کارای نوجوان باشیم که قبل از ورود به زمین یک سری ماجراها را در زادگاه خودش پشت سر می گذارد.

البته ممکن است داستان از کریپتون آغاز شود، سپس کارا به زمین بیاید اما دیگر اشاره ای به سوپرمن نکنند. یـا مانند سریال Supergirl که تا چند فصل در آن فقط به سوپرمن اشاره شد و نهایتا هم فقط در تعداد کمی از اپیزودها نمایان گشت. پس برای فیلم هم می توانند سوپرمن را نادیده بگیرند تا تکلیف این شخصیت معلوم شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.