سوپرمن در فصل دوم سریال Titans دیده خواهد شد؛ [شایعه]

مارول فقط یک دنیای اشتراکی دارد، پس از هر شخصیت تنها یک نسخه وجود دارد و این ویژگی در سینما و تلویزیون مشترک است (حدافل تا امروز اینطور بوده)، اما ﺩﯼﺳﯽ به یک دنیای اشتراکی قانع نشده و به همین دلیل ما می توانیم نسخه های متفاوتی از یک شخصیت را مشاهده کنیم؛ مثل بتمن که قرار است در فصل دوم Titans حضور داشته باشد، از طرفی ﺩﯼﺳﯽ فیلم انفرادی اش را در سینما می سازد و در طرف دیگر هم بزودی پا به Arrowverse می گذارد. حال ظاهرا چنین اتفاقی قرار است برای آخرین پسر کریپتون هم رخ دهد!

ما شنیده ایم که سوپرمن ممکن است در دومین فصل از سریال لایو-اکشن Titans محصول سرویس استریم DC Universe حضور داشته باشد. طبق ادعای یکی از منابع ما، مرد پولادین ممکن است در فصل دوم نقشی مثل نقش بتمن در فصل اول داشته باشد؛ یعنی فقط در پشت زمینه داستان وی را خواهیم دید. از آنجا که سوپربوی (با نقش آفرینی Joshua Orpin) نقش مهمی در حوادث فصل دوم دارد، اصلا بعید نیست موفق به ملاقات با سوپرمن هم شویم چون سوپربوی یک کلون است که با DNA کال-ال خلق شده. این منبع به اینکه چه کسی در این نقش ظاهر خواهد شد اشاره ای نکرده است.

همچنین بخوانید | تیزر فصل دوم سریال ابرقهرمانی Titans منتشر شد؛ اولین نگاه به بروس وین!

در حال حاضر خیلی سخت است که بخواهیم این شایعه را باور کنیم، ولی از آنجا که سوپربوی و سگش کریپتو نقشی مهمی در فصل جدید Titans دارند، همین شایعه می تواند خیلی راحت تبدیل به حقیقت شود. نمایان شدن بتمن هم غیرممکن بود، طی فصل نخست بارها به این قهرمان شنل پوش اشاره شد و چند باری هم چند نمای دور از وی دیدیم، در اپیزود پایانی نیز بروس وین با لباس ابرقهرمانی خودش به وضوح نمایان شد. حال برای سوپرمن هم ممکن است اتفاقی مشابه رخ دهد، مثل حضورش در فیلم سینمایی Shazam که تک صحنه ای بود و صورتش را هم نشان ندادند.

تایتان ها فصل 2

فصل دوم سریال Titans یک گالری بزرگ از شخصیت های ﺩﯼﺳﯽ است، شخصیت هایی مثل دث‌استروک و بچه هایش در این فصل حضور دارند، طی همین فصل به شدت مورد انتظار قرار است با آکوالاد ملاقات کنیم و همچنین با مرسی گریوز، در کنار تعدادی دیگر شخصیت شناخته شده. اما بدون شک پرطرفدارترین تازه وارد بروس وین (با بازی Iain Glen) است که طبق تایید تریلر رسمی، قرار است نقش مهم تری در فصل دوم Titans داشته باشد. حال، ایـن امید وجود دارد که به سوپرمن هم در گوشه کناری از فصل یک نقش کوچک دهند تا طرفداران را خوشحال کنند.

همچنین بخوانید | فصل دوم Doom Patrol بطور رسمی توسط DC Universe تایید شد؛

سرویس استریم DC Universe طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال بطور رسمی فاش کرد که پخش فصل دوم از تاریخ ششم سپتامبر (مصادف با جمعه ۱۵ شهریور) آغاز خواهد شد. از تازه واردها می توانیم به سوپربوی با نقش آفرینی Joshua Orpin در کنار سگش کریپتو، بروس وین معروف به بتمن با بازی ایان گلن (سریال Game Of Thrones)، دث‌استروک با نقش آفرینی اسای مورالس، دختر و پسرش به ترتیب با بازی چلسی تی. ژنگ و Chella Man، محافظ لکس لوثر که مرسی گریوز نام دارد با بازی ناتالی گومید، و آکوالاد با نقش آفرینی درو وان اکر (دروغ‌گوهای کوچک زیبا) اشاره کنیم.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.