اولین تصاویر از حضور [اسپویلر] در فیلم Shazam لو رفت!!

طی چند ماه اخیر ما خبرهای ضد و نقیض بسیاری در رابطه با احتمال حضور کوتاه و تک صحنه ای سوپرمن (Superman) در فیلم سینمایی Shazam (شزم) شنیدیم، باور کردن این قضیه در ابتدا برای ما سخت بود اما حالا که مدت زمان بسیار کمی تا شروع اکران فیلم جدید ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ باقی مانده، تصاویری از فیلم لو رفته که کامئوی (cameo) سوپرمن را تایید می کنند — به نظر می رسد که این صحنه مربوط به اواخر فیلم باشد.

حتما از خودتان می پرسید که مگر هنری کویل از بازی در نقش سوپرمن کناره گیری نکرده بود؟ خب، دقیقا همینطور است و کسی که در تصاویر زیر لباس سوپرمن را بر تن کرده آقای کویل نیست. اگر گزارش های تازه منتشر شده درست بوده باشند، ما برای دیدن دوباره کویل در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) باید خیلی صبر کنیم، البته اگر قرار باشد چنین اتفاقی بیافتد، پس برای صحنه سوپرمن در Shazam تصمیم گرفته اند که صورت او را نشان ندهند. پیش از این هم گزارش های مختلف ادعا کرده بودند که در این صحنه فقط بدن او را به نمایش می گذارند، تصاویر زیر حالا این ادعاها را تایید می کنند.

همچنین بخوانید | آیا فیلم سینمایی Shazam صحنه پس از تیتراژ دارد؟ (چند تا)

تازه ترین فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ داستان یک بچه پرورشگاهی ۱۴ ساله را روایت می کند که توسط خانواده ای جدید به ﻓﺮﺯﻧﺪﺧﻮﺍﻧﺪﮔﯽ گرفته می شود و سپس یک روز در مترو با به یک جادوگر مرموز (Djimon Hounsou) برخورد می کند. بعد از آن، بیلی صاحب قدرتی می شود که به لطف آن کافیست فقط کلمه “شزم” را به زبان بیاورد تا تبدیل به یک ابرقهرمان بالغ (Zachary Levi) شود، که قدرتهای بسیار زیادی دارد. قهرمان قصه ما خیلی زود با دشمنی بزرگ به نام دکتر سیوانا (Mark Strong) روبرو می شود که قدرت هایش را به چالش می کشد.

سوپرمن

Shazam

شزم

بر پایه چیزهایی که ما شنیده ایم، این سکانس با حضور بیلی بتسون در مدرسه شروع می شود، البته بیلی در این صحنه با ظاهر ابرقهرمانی خودش وارد مدرسه می شود، به همراه رفیقش فردی فریمن که قصد دارد به همکلاسی هایش ثابت کند شزم را می شناسد. قضیه زمانی جالب می شود که بیلی پای بزرگ ترین ابرقهرمان ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ را هم به این ماجرا باز می کند؛ سوپرمن که ظاهرا برای ناهار خوردن آماده است.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Shazam بدترین افتتاحیه ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ را رقم میزند!

اکران رسمی فیلم سینمایی Shazam از تاریخ پنجم آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۶ فروردین) آغاز می شود، یعنی کمتر از دو هفته دیگر می توانیم خیلی دقیق تر در مورد این فیلم صحبت کنیم، که توسط دیوید اف. سندبرگ کارگردانی شده است — ما پیش از این Annabelle: Creation (آنابل: آفرینش) را از وی دیده ایم، فیلمی ترسناک که در بستر دنیای اشتراکی Conjuring ساخته شد و عنوان موفقی بود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.