مرد پولادین در تمام اپیزودهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse حضور دارد

یکی از مهم ترین رویدادهای تلویزیونی پاییز امسال، ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سه قسمتی Arrowverse است؛ طی این رویداد که افسانه های فردا در آن حضور ندارند شاهد اتحاد بزرگ ترین قهرمان های دنیای تلویزیونی پیکان خواهیم بود، اما رویداد امسال به حدی سرنوشت ساز و بزرگ است که سوپرمن هم به آن می پیوندد، ولـی حضور مرد پولادین فقط به یک صحنه یا اپیزود ختم نمی شود، بلکه او در تمام بخش های ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال DCTV حضور خواهد داشت!

چند روز قبل بود که تایید شد تایلر هوچلین (Teen Wolf) قرار است طی رویداد امسال باری دیگر لباس سوپرمن را بر تن کند، و با شخصیت های سریال های The Flash و Arrow همچنین Supergirl همراه شود، در کنار حضور او همچنین شاهد معرفی لوئیس لین خواهیم بود که اولین حضور وی در Arrowverse خواهد بود. ما اولین بار سوپرمن را در فصل دوم سریال Supergirl ملاقات کردیم، اما بعد از آن دیگر خبری از وی نبود تا اینکه اعلام شد پاییز امسال بازمیگردد.

همچنین بخوانید: روبی رز بازیگر نقش بت‌وُمن به دنبال واکنش شدید طرفداران مجبور به ترک توییتر شد!

شبکه تلویزیونی The CW از ماه مِی بود که شروع کرد به صحبت در مورد رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ ۲۰۱۸ دنیای تلویزیونی پیکان، در اولین گزارش ها تایید شد که در رویداد امسال شاهد معرفی زن خفاشی (Batwoman) و شهر گاتهام خواهیم بود [هیچ ارتباطی به سریال گاتهام ندارد، جهت اطلاع]. ماه قبل، تایید شد که روبی رز (John Wick 2 و The Meg) قرار است لباس بت‌وُمن را بر تن کند، همچنین CW اعلام کرد سفارش تولید اپیزود آزمایشی سریال ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Batwoman را داده است که در صورت موفقیت یک سفارش کامل می گیرد — تبدیل می شود به ششمین سریال DCTV.
 

سوپرمن

ما شنیده ایم که در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال خبری از تهاجم بیگانگان و خطرهای جهان ویران کن نخواهد بود، اما شنیدن خبر حضور سوپرمن در تمام اپیزودهای این رویداد نوید چیز کامل متفاوتی را به ما می دهد. باید خطری بزرگ جهان را تهدید کند تا آخرین پسر کریپتون، بزرگ ترین قهرمان جهان پا به میدان عمل بگذارد، پس مشکل امسال هر چه که هست، حکم یک کار را برای مرد پولادین دارد! — ولی یک سوال خارج از این بحث ها: ممکن است سوپرمن و فلش بعد از آشنا شدن یک مسابقه سرعت با هم بگذارنـد؟!

همچنین بخوانید: و اما اطلاعاتی تازه از مجموعه تلویزیونی Batwoman شبکه CW


در انتها باید اشاره کنیم که رویداد امسال از یکشنبه نهم دسامبر (مصادف با ۱۸ آذر ماه) با سریال The Flash آغاز می شود، طی روز دوشنبه با Arrow ادامه می یابد و در روز سه شنبه یازدهم دسامبر (۲۰ آذر) هم پرونده آن با اپیزود جدید Supergirl بسته می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.