هنری کویل ظاهرا دیگر در نقش سوپرمن بازی نمی کند!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، هنری کویل دیگر قصد ندارد در فیلم های دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ کمپانی Warner Bros و DC Film بازی کند. کویل نخستین بار در فیلم سینمایی Man of Steel (مرد پولادین) به کارگردانی زک اسنایدر که ۲۰۱۳ اکران شد لباس سوپرمن را بر تن کرد. سپس، سه سال بعد در فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) باری دیگر لباس مرد پولادین را پوشید و مقابل شوالیه تاریکی (با بازی بن افلک) قرار گرفت. با وجود اینکه سوپرمن در پایان این فیلم به لطف لکس لوثر (جسی آیزنبرگ) کشته شد، در Justice League (لیگ عدالت) شاهد بازگشت وی بودیم. البته فیلم Justice League به دنبال تغییر کارگردان دچار مشکلاتی شد که در نهایت شکست آن را رقم زد.

بعد از خروج زک اسنایدر، جاس ویدون وارد پروژه شد تا ریشات ها را کارگردانی کند، یکی از بحثهای داغ پیرامون ریشات ها سبیل هنری کویل بود که آن را برای فیلم Mission: Impossible – Fallout گذاشته بود و نمی توانست برای Justice League اصلاح کندش. در نتیجه کویل با سبیل خودش جلوی دوربین رفت و سپس به کمک فناری CGI صورت او را به شکل دلخواهـ خودشان درآوردند که بخاطر همین قضیه با کمی دقت می توان متوجه شد تا چه اندازه از ریشات ها در نسخه نهایی فیلم استفاده شده است. البته چیزی که در Justice League از سوپرمن مشاهده کردیم، دقیقا ادامه خط داستانی این شخصیت کـه با فیلم Man of Steel توسط زک اسنایدر آغاز شد نبود؛ ولی با این وجود سوپرمنی که توسط کوین به تصویر کشید شد، تبدیل گشت به بخش جدایی ناپذیر DC Extended Universe. اما حالا او قصد دارد از این دنیای سینمایی جدا شود.

همچنین بخوانید: وارنر بروس کارگردان Handmaid’s Tale را برای فیلم Supergirl می خواهد؟

طبـق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، کویل قرار است فرانچایز کمیک بوکی کمپانی وارنر بروس را برای همیشه ترک کنـد؛ اینطور گفته شده که سوپرمن قرار بود یک کامئو (cameo) در فیلم سینمایی Shazam (شزم) داشته باشد، اما کوین به دلیل مشغله کاری نتوانست به پشت صحنه این فیلم خودش را برساند. بنابراین استودیو دیگر قصد ندارد مرد پولادین را در فیلم های بعدی خودش نمایان کند، در نتیجه کویل هم از این نقش فاصله می گیرد. از طرفی، وارنر بروز حداقل تا چند سال آینده فیلمی برای سوپرمن نمی سازد، پس می تواند از یک بازیگر جدید پیدا کند. به قول منابع، سوپرمن مانند جیمز باند است، و بعد از مدت مشخصی ما مجبور به مشاهده بازیگرانی جدی هستیم!

Man of steel 2

طبق گزارش هالیوود ریپورتر، یکی دیگر از علت های خروج کویل از DCEU این است که استودیو تمرکز خودش را بر روی فیلم انفرادی سوپرگرل قرار داده است، که در آن شاهد حضور یک قهرمان نوجوان خواهیم بود؛ حال Warner Bros قصد ندارد Man Of Steel 2 را بسازد و در عوض Girl Of Steel را می سازد، پس کناره گیری هنری کویل کاملا منطقی به نظر می رسد. در این حالت، او وقت کافی برای کار بر روی دیگر پروژه های مهم خودش دارد، از جمله سریال اقتباسی The Witcher کمپانی نتفلیکس که کویل بتازگی جذب آن شده است.

همچنین بخوانید: کارگردان Shazam می گوید لباس قهرمان فیلم هنوز کامل نشده است!

با وجود تمام مشکلات، خوبی یا بدی ها، کمی و کاستی ها، طرفداران DCEU به شدت علاقه دارند تا باری دیگر کویل را در لباس سوپرمن مشاهده کنند، اما این شخصیت مشهور قربانی بی برنامگی همیشگی این فرانچایز و آینده مبهم آن شده و در حالی که می توانستند از پتانسیل های بالای وی استفاده کنند، در عوض تصمیم گرفتند بیخیال این ابرقهرمان معروف شوند. همه امیداوار بودند تـا باری دیگر در Man of Steel 2 با مرد پولادین همراه شوند اما حالا سرنوشت این فیلم هم وارد یک هاله از ابهام شده است. متاسفانه البته…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.