فیلم جدید Superman: جی‌جی آبرامز هنوز مذاکره رسمی با وارنر بروس نداشته

جی‌جی آبرامز فاش کرد که هنوز هیچ مذاکره‌ای درباره فیلم جدید Superman با کمپانی وارنر بروس (Warner Bros) نداشته است؛ طی سالهای فعالیتش، آبرامز فرانچایزهای مختلفی را وارد عصری جدید کرده و آنها را ارتقا بخشیده، از Mission: Impossible گرفته تا Star Wars. او تاکنون شش فیلم بلند را کارگردانی کرده که تنها یکی از آنها، Super 8، یک عنوان مستقل و اوریجینال بوده. از آنجا که این فیلم‌ساز کاربلد مهارت خاصی در نجات دادن فرانچایزها، کار بر روی ریبوت ها و تمرکز بر روی داستان های جدید دارد، اگر یک استودیو بخواهد یک سری را احیا کند، بهتر است سراغ آبرامز بیاید!!

آبرامز یک کمپانی تولید فیلم به نام Bad Robot دارد که بتازگی قراردادی کلان با WarnerMedia بسته، که در واقع صاحب اصلی حقوق داستان های دی‌سی است. وقتی که خبر بسته شدن این قرارداد فاش شد، خیلی طول نکشید که یک شایعه به گوشمان رسید، آن هم این بود که وارنر قرار است وظیفه تولید فیلم بعدی سوپرمن را بر روی دوش آبرامز و کمپانی‌اش بگذارد. هنری کویل ستاره فیلم Man Of Steel (مرد پولادین) ادعا می کند که هنوز هم سوپرمن سینما است، اما همزمان شنیده شده که WB برنامه ای برای تولید Man of Steel 2 با آقای کویل ندارد.

همچنین بخوانید | فیلم جدید Superman: دی‌سی ملاقاتی با مایکل بی. جردن برای بازی در نقش مرد پولادین داشته!

در این شرایط، تنها چیزی که می تواند سوپرمن را به سینما بازگرداند یک ریبوت (باز راه‌اندازی) است، که شایعه ها ادعا دارند آبرامز قرار است این کار را انجام دهد. ولی خود او فاش کرده که در حال حـاضر چنین برنامه ای وجود ندارد و بطور رسمی مذاکره‌ای در این رابطه با وارنر نداشته است. این فیلم‌ساز فاش کرده که هنوز صحبتی درباره فیلم جدید سوپرمن نداشته اند، اما احتمال رخ دادنش را رد نمی کند، پس ممکن است وارنر با همکاری Bad Robot در آینده ای نزدیک یک فیلم ابرقهرمانی بسازد، و این فیلم بعید نیست که Superman باشد.

جی‌جی آبرامز

وقتی که فیلم The Rise of Skywalker (قیام اسکای‌واکر) در میانه های فاز تولید بود، Bad Robot و WarnerMedia برای شروع یک همکاری طولانی مدت به نتیجه رسیدند و قرارداد بستند‌. آبرامز این روزها هم درگیر فیلم جدیدش است و تا زمانی که Star Wars 9 پا به گیشه نگذارد همچنان مشغول خواهد بود. ولی، بعد از گذشتن این چند ماه و ورود به سال جدید، آبرامز بطور قطع فرصتی پیدا خواهد کرد تا با وارنر پای میز مذاکره بنشیند و درباره برنامه‌ای که برای پروژه های بعدی وجود دارد صحبت کنند. و شاید فیلم های بعدی دی‌سی هم بخشی از این مذاکره باشند، شاید آبرامز در نهایت مسئولیت تولید فیلم بعدی مرد پولادین را برعهده بگیرد.

همچنین بخوانید | خلاصه داستان جدید Birds of Prey اطلاعات تازه ای را فاش می کند؛

بدون شک آبرامز گزینه خیلی خوبی برای کارگردانی فیلم بعدی سوپرمن است، او تاکنون بارها ثابت کرده که جزو فیلم‌سازهای خوب و کاربلد سینماست. حال معلوم نیست که WB دقیقا چه برنامه ای برای آخرین پسر کریپتون دارد و چه سرنوشتی در انتظار این ابرقهرمان پرطرفدار نشسته است، ولی ساخته شدن سریال سوپرمن توسط شبکه The CW شاید نشانه‌ای باشد برای اینکه فعلا خبری از فیلم بعدی Superman نیست.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline