فیلم جدید Superman: دی‌سی ملاقاتی با مایکل بی. جردن برای بازی در نقش مرد پولادین داشته!

طبق تازه تریـن گزارش های منتشر شده، دی‌سی ملاقاتی با مایکل بی. جردن در رابطه با بازی در نقش سوپرمن داشته است. ما این ستاره را بیشتر بخاطر همکاری های بزرگش با رایان کولگر در فیلم های Creed و Black Panther می شناسیم، او به لطف بازی شگفت انگیز و استعدادی که در این کار دارد، تبدیل شده به یکی از درخشان ترین ستاره های هالیوود. جردن روز به روز در حال درخشان‌ تر شدن است، و حالا سعی دارد بیشتر در فیلم هایی بازی کند که پتانسیل تبدیل شدن به فرانچایز را دارند — مثل Without Remorse که اقتباسی است از آثار تام کلنسی و می تواند تبدیل به یک فرانچایز موفق شود.

جردن کارنامه هنری درخشانی دارد، و به همین واسطه با ژانر ابرقهرمانی ناآشنا نیست؛ چند سال قبل از اینکه شخصیت اریک کیلمونگر (Erik Killmonger) را در فیلم موفق و پرفروش Black Panther به تصویر بکشد، او در ریبوت سینمایی Fantastic Four (چهار شگفت‌انگیز) بعنوان شخصیتی به نام جانی استروم ملقب به مشعل انسانی جلوی دوربین رفت. البته این فیلم به کارگردانی جاش ترنک شکست بزرگی خورد و یک اثر واقعا ناامیدکننده بود. بجز این دو مورد تجربه حضور در فیلم های ابرقهرمانی، سال گذشته شنیدیم که وارنر بروس (WB) در نظر دارد تا جردن را جایگزین هنری کویل کند و بازی در نقش سوپرمن را به او بسپارد.

همچنین بخوانید | تهیه‌کننده Black Adam مشتاق حضور هنری کویل بعنوان سوپرمن در این فیلم است

هنوز این خواسته استودیو تبدیل به حقیقت نشده و معلوم هم نیست که می شود یا نه، ولی ظاهرا دو طرف ملاقاتی با هم در این رابطه داشته اند؛ طبق شنیده ها، جردن اوایل سال جاری میلادی ملاقاتی با استودیو داشته و در رابطه با بک ایده در مورد سوپرمن صحبت کرده است. البته وارنر هنوز قراردادی با جردن نبسته، چون فعلا برنامه دقیقی برای ساختن فیلم جدید سوپرمن وجود ندارد و خود او نیز این روزها درگیـر دیگر پروژه ها می باشد. ما همچنین شنیده ایم که دی‌سی با جی.جی. آبرامز (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد ۲۰۱۵) هم ملاقات کرده و در مورد فیلم جدید سوپرمن با هم صحبت کرده اند.

superman

هنری کویل اعتقاد دارد که هنوز هم سوپرمن دنیای توسعه‌یافته دی‌سی است، چون تاکنون در سه فیلم از این دنیای اشتراکی نقش آفرینی کرده و تاکنون هم تایید نشده که قرار نیست بازگردد. در سال ۲۰۱۸ هم رسانه ها ادعا کردند که WB دیگر برنامه ای برای سوپرمن آقای کویل ندارد، ولی این ادعا بطور رسمی تایید نشد. اما استودیو فعلا بیخیال سوپرمن شده و این روزها تمرکز خودش را بر روی فیلم هایی مثل The Batman (بتمن)، The Suicide Squad (جوخه انتخار) و Black Adam (بلک ادم) قرار داده است.

خود کویل نیز این اواخر درگیر تولید سریال The Witcher (ویچر) محصول سرویس استریم نت‌فلیکس بوده و بزودی هم باید در فصل دوم آن نقش آفرینی کند. به ظاهر او دیگر جایی در دنیای دی‌سی ندارد و دوران ابرقهرمان بودنش به پایان رسیده است، پس وارنر بروس می تواند یک بازیگر دیگر را جایگزین او کند. و اگر نگاهی به فیلم های جردن بیاندازید، متوجه می شوید که تاکنون بارها ثابت کرده بهترین انتخاب برای این نقش است؛ هم ظاهر خوبی دارد، اندامش مناسب و در بازیگری بی رقیب است. پس شاید در نهایت WB و جردن تصمیم بگیرند که یک همکاری طولانی مدت را آغـاز کنند، که اتفاق خوبی برای طرفداران محسوب میگردد.

همچنین بخوانید | فصل دوم The Witcher تایید شد؛ در سال ۲۰۲۱ منتشر می شود

ولی سوپرمن در قرن ۲۱ شانس زیادی در سینما نداشته، فیلم Superman Returns (بازگشت سوپرمن) که چنگی به دل نزد و صاحب ادامه هم نشد، قسمت دوم Man of Steel (مرد پولادین) نیز ساخته نشد و آینده سوپرمن در هاله ای از ابهام قرار گرفت. پس، این ابرقهرمان اکنون در جایگاه حساسی قرار دارد و وانر باید با یک ایده خوب برای ساختن فیلم بعدی سوپرمن اقدام کند، اگر بی برنامه جلو بروند سرنوشت خوبی در انتظار آخرین پسر کریپتون نخواهد بود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.