اپیزودهای پایانی سریال Supernatural با تاخیر روی آنتن می‌روند؛ بخاطر توقف تولید

یکی از قدیمی‌ترین سریال‌های شبکه The CW قرار است امسال به پایان برسد، Supernatural در اصل قرار بود طی بهار امسال به داستان‌ قهرمان‌های خودش، برادران وینچستر، پایان دهد. طرفداران قدیمی و جدید نیز طی چند ماه گذشته بی‌صبرانه منتظر بوده‌اند تا فصل گل و شکوفه از راه برسد و Supernatural سرنوشت نهایی سم و دین را برایشان فاش کند. ولی این بار یک چالش خیلی بزرگ روبروی وینچسترهـا قرار گرفته، شیوع کرونا در آمریکا باعث شده The CW مجبور به متوقف کردن تولید تمام سریال‌های خودش شود، تصمیمی که از روی ناچاری بود و در همه برنامه‌ریز‌ی‌ها اختلال ایجاد کرده است.

در کمال تاسف، این توقف تولید درست زمانی اتفاق افتاد که هنوز دو اپیزود از فصل پایانی Supernatural فیلم‌برداری نشده بود، در نتیجه شبکه چاره‌ای جز توقف پخش سریال ندارد. تایید شده اپیزودی که دیشب پخش شد قرار است برای مدتی آخرین اپیزودی باشد که روی آنتن می‌رود، اندرو دب (تهیه‌کننده اجرایی) به شخصه تایید کرده که قسمت‌های پایانی Supernatural قرار است با تاخیر پخش شوند. فاز تولید فصل پایانی این سریال در اصل قرار بود طی ماه مِی (May) به پایان برسد، ولی بحران کرونا باعث شد نتوانند طبق برنامه پیش بروند، در نتیجه به تعویق افتادن زمان پخش قسمت‌های آخر اتفاقی بوده که اطمینان داشتیم رخ می‌دهد.

همچنین بخوانید | سریال Batwoman چه‌ زمانی با اپیزود جدید بازمی‌گردد؟

این تهیه‌کننده در صفحه رسمی توییتر خودش فاش کرد که به دنبال شیوع کرونا و توقف خوردن فاز تولید، پخش سریال هم قرار است مدتی توقف بخورد. آقای دب بطور دقیق در مورد اینکه چند اپیزود هنوز فیلم‌برداری نشده صحبتی نکرد، ولی طبق ادعای او همین سکانس‌هایی که ضبط کرده‌اند هم برای اینکه تکمیل شوند نیاز به جلوه‌های ویژه و صوتی دارند، ولی با توجه به شرایط فعلی امکان ادامه دادن کار وجود ندارد. شیوع کرونا روسای شبکه را مجبور کرده تا توسعه همه پروژه‌ها را متوقف کنند، اتفاقی که ۲۰۲۰ را برایشان تبدیل به یک سال سخت خواهد کرد.

فصل ۱۵ سوپرنچرال

ما نمی‌توانیم از Supernatural بعنوان پربیننده‌ترین سریال The CW یاد کنیم، چون اینطور نیست و از طرفی هیچکدام از سریال‌های این شبکه خیلی پربیننده نیستند، Riverdale (ریوردیل) هم بدون شک شهرت خودش را مدیون نت‌فلیکس است. Supernatural هیچوقت پربیننده نبوده اما خیلی طرفدار دارد، و اگر تا فصل ۱۵ ادامه پیدا کرده بدون شک بخاطر همین طرفدارها بوده است. با این حساب، می‌توانیم تصور کنیم که به پایان رسیدنش باعث ناراحتی خیلی‌ها می‌شود، ولی از آنجا که برای هر آغازی یک پایان هم وجود دارد، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که Supernatural تا ابد ادامه پیدا کنـد؛ ولی، امیدواریم که نویسنده‌های این سریال به قهرمان‌های آن یک پایان مناسب دهند.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعات از وضعیت سریال‌های The CW بعد از توقف تولید؛ از جمله Arrowverse

اما تاخیر خوردن پخش قسمت‌های پایانی Supernatural یک مساله دیگر است، در این مورد حق داریم ناراحت باشیم چون قرار نبود چنین اتفاقی رخ دهد و واقعا همه را غافلگیر کرده است. قبل از اینکه فاز تـولید را توقف بزنند دو اپیزود پایانی سریال فیلم‌برداری نشده باقی ماند، و تا زمانی که شرایط به حالت عادی بازنگردد نمی‌توانند این دو قسمت را جلوی دوربین ببرند. با این حساب، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که پخش تا تابستان هم ادامه داشته باشد، در حالی که قرار بود پرونده Supernatural قبل از به پایان رسیدن بهار بسته شود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline