سریال Supernatural: اولین نگاه به فصل پایانی

قدیمی ترین سریال هنوز به پایان نرسیده شبکه The CW است، ۱۴ سال است که بینندگان این شبکه را با خودش همراه کرده و این همراهی یک سال دیگر هم ادامه خواهد داشت؛ زمانی که اعلام شد سریال Supernatural با پانزدهیم فصل خودش به پایان می رسد، طرفداران به شدت ناراحت شدند چون خداحافظی با دین و سم بعد از ۱۵ سال کار چندان راحتی نخواهد بود. ولی چون تمام داستان ها بلاخره یک روز به انتها می رسند، ما نیز مجبوریم در سال ۲۰۲۰ با شخصیت های دوست داشتنی سریال سوپرنچرال وداع کنیم.

حال، چون مدت زمان خیلی زیادی تا روی آنتن رفتن اولین اپیزود از فصل جدید Supernatural باقی نمانده، EW اقدام به انتشار یک تصویر رسمی از این فصل کرده که در واقع حکم اولین نگاه ما را به پایان دارد. در روز چهارشنبه، رسانه سرگرمی Entertainment Weekly یک تصویر از پانزدهیم فصل Supernatural را در اختیار مخاطبین خودش قرار داد که در آن می توانیم سم (Jared Padalecki) و دین وینچستر (Jensen Ackles) را مشاهده کنیم که به نظر می رسد مشغول بررسی یک ماشین هستند، ماشین نیز به خون آغشته شده است.

همچنین بخوانید | داستان فصل ششم The Flash درست ۱۰ ثانیه بعد از پایان فصل پنجم آغاز می شود؛

اوایل سال جاری میلادی بود که شبکه The CW بطور رسمی تایید کرد سریال Supernatural با فصل پانزدهم به پایان خواهد رسید. علت به پایان رسیدن سریال کاهش تعداد بیننده یا ضعیف شدن امتیازهای آن نیست، بلکه خود سازندگان سریال قصد دارند به داستان آن پایان دهد. ما هنوز اطلاعات چندان زیـادی از وقایع فصل آخر نداریم و بطور دقیق نمی دانیم که سم و دین قرار است چه ماجرهایی را پشت را بگذارند، و اینکه چه سرنوشتی در انتظار آنهاست. ولی با توجه به حوادث پایانی فصل چهاردهم، می توانیم ادعا کنیم که برادران وینچستر روزهای سختی را در پیش دارند.

فصل 15 سوپرنچرال

اولین فصل از Supernatural در سال ۲۰۰۵ روی آنتن شبکه The CW رفت، این سریال با فضای ترسناک و موضوع فراطبیعی خودش توانست نظر مخاطبین شبکه را جلب کند. طی فصل های بعدی از تم ترسناک سریال کاسته شد و نویسندگان تلاش کردند از عنصر تنوع برای قوت بخشیدن به خط های داستانی Supernatural استفاده کنند، و موفق هم بودند؛ معرفی شخصیت های متنوع، سفر به گذشته، سفر به یک دنیای دیگر، سر و کله زدن با موجودات متنوع، کاوش در داستان های اسطوره ای، روی کار آوردن شخصیت های شرور جالب و …؛ همه به بهتر شدن سریال کمک کردند و باعث شدند بعد از ۱۵ سال همچنان جذابیت خودش را حفظ کند.

همچنین بخوانید | جفری دین مورگان در فصل پایانی Supernatural حضور نخواهد داشت؛ به احتمال زیاد

طبق تایید شبکه، پخش فصل پانزدهم Supernatural از تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۱۸ مهر) آغاز خواهد شد، این فصل کوتاه تر از قبلی هاست و ۲۰ اپیزود دارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.