جفری دین مورگان در فصل پایانی Supernatural حضور نخواهد داشت؛ به احتمال زیاد

اینطور که به نظر می رسـد، جفری دین مورگان قرار نیست در فصل پایانی مجموعه تلویزیونی پرطرفدار Supernatural (فراطبیعی) حضور داشته باشد؛ در حالی که ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از پانزدهیم فصل این سریال پرطرفدار نداریم، می دانیم که نباید انتظـار بازگشت آقای مورگان را داشته باشیم، البته متاسفانـه.

مورگان در فصل های ابتدایی این سریال شخصیتی به نام جان وینچستر را به تصویر می کشید، پدر سم و دین. در واقع جان کسی بود که باعث شد تا سم و دین پا به مسیر شکارچی شدن بگذارند؛ داستان از جایی شروع شد که جان ناپدید شد و پسرانش سفری را برای یافتن او آغـاز کردند، در این مسیر با افراد و موجودات مختلفی روبرو شدند و حالا بزرگ ترین شکارچی های جهان هستند. آنها در پایان فصل نخست توانستند پدر خودشان را پیدا کنند، ولی خیلی زود هم مجبور شدند برای همیشه با او خداحافظی کنند. جان در ابتدای فصل دوم خودش را فدا کرد تا دین را نجات دهد، ولی این پایان حضور او در سریال نبود و طی فصل های بعدی به روش های مختلف ما موفق به ملاقات دوباره با جان شدیم، البته خود مورگان حدود یک دهه از Supernatural دور بود و سپس در اپیزود ۳۰۰ بازگشتی بزرگ داشت.

همچنین بخوانید | سریال کنستانتین قرار نیست توسط The CW ساخته شود؛ او کنار افسانه های فردا می ماند

حال برای ما تبدیل به سوال شده بود که آیا ممکن است در فصل پایانی هم شاهد حضور کوتاه جان در سریال باشیم؟ که ظاهرا جواب این سول یک “نه” حدودا قطعی می باشد. اینطور که نویسنده های Supernatural ادعا کرده اند، وقوع این اتفاق خیلی بعید به نظـر می رسد. طی تور خبری تابستانی Television Critics Association بود که خانم یوجینی راس لمینگ اشاره کرد پرونده بزرگ ترین عضو خانواده وینچستر وقتی که برای اپیزود یاد شده بازگشت برای همیشه بسته شد. لمینگ که علاوه بر نویسنده یکی از تهیه کننده های اجرایی سریال هم است، بطور دقیق نگفت که مورگان برای فصل پایانی بازنمی گردد، فقط گفت که بعید است.

فصل 5 سوپرنچرال

در سیزدهمین اپیزود از فصل چهاردهم سریال بود که جان بطور اتفاقی گذشته را ترک کرد و به زمان حال آورده شد، جایی که دین، سم و همسرش مری کنار هم زندگی می کنند. این ملاقات دوباره به لطف یک خط زمانی جدید ممکن شد، در نسخه ای از واقعیت که در آن برادران وینچستر هرگز برای ادامه دادن میراث خانوادگی خودشان متحد نمی شوند. البته بازگشت جان به زندگی باعث ایجاد یک سری تغییرات و وقوع یک سری حوادث متفاوت شد، مثلا بطور کل سرنوشت دین و سم تغییر کرد، ولی در نهایت این خانواده برای آخرین شام خانوادگی خودشان گرد هم آمدند.

همچنین بخوانید | اَرو ورس: The CW در سال ۲۰۲۰ یک سریال ابرقهرمانی جدید را روی آنتن می برد!

پخش فصل پانزدهم Supernatural از تاریخ دهم اکتبر (مصادف با پنجشنبه ۱۸ مهر) آغـاز خواهد شد، این فصل برای سریال اهمیت فراوانی دارد چون بعد از ۱۵ سال قرار است به داستان سم و دین پایان دهد، پس احتمالا یکی از بهترین فصل های سریال خواهد بود، ولی خوب بودن پایان را هیچکس نمی تواند تضمین کند!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.