تیزر فصل چهاردهم Supernatural: سم برای نجات دین هر کاری انجام می دهد!

برای کسی مخفی نیست که وقتی پخش فصل چهاردهم سریال Supernatural آغاز می شود، دین مدتهاست که گم شده و سم همچنان در پی یافتن اوست. در پایان فصل سیزدهم سریال ما دیدیم که مایکل، فرشته مقرب، جسم دین را تصاحب کرد تا به کمک هم لوسیفر را نابود کنند اما وقتی ماموریت انجام شد مایکل تصمیم گرفت همچنان جسم دین را نگه دارد. پس، او حاضر نیست دین را پس بدهد چون قصد دارد یک دنیای بهتر بسازد، ولی سم فقط می خواهد دین را پس بگیرد!

شاید مایکل یک فرشته بسیار قدرتمند باشد، اما باعث نمی شود که سم تسلیم شود و برادر خودش را فراموش کند. در عوض، او به کمک کستیل و شکارچیانی که از زمین پسارستاخیزی آمده اند، مادرش و جک، هر کاری انجام می دهد تا دین را پیدا کند. مثلا، قبلا میشا کالینز در همین رابطه گفته بود که “… کس حاضر است هر نوع معامله ای با هر نوع شیطانی انجام دهد تا دین را پس بگیرد…” و در تیزر جدید هم سم اعتراف می کند که برای بازگرداندن دین حاضر به انجام هر کاری است — دیگر خودتان حساب کنید، وقتی سم می گوید هر کاری چـه مفهومی می تواند داشته باشد!

همچنین بخوانید | تریلر فصل چهاردهم Supernatural منتشر شد؛

تیزر جدید علاوه بر نمایش مورد بالا، یک خبر احتمالا خوب هم برای ما دارد؛ بر پایه این تیزر ما قرار است شاهد یک فصل خیلی تاریک از سریال Supernatural باشیم. تاریکی چیزی است که همواره با وقایع این سریال همراه بوده، از همان ابتدا که دین و سم هنوز از همه جا بی خبر بودند، اما این بار قضیه تاریک تر از همیشه است، و البته حساس تر.

همه ما می دانیم که این شرایط همیشگی نیست و مایکل نمی تواند تا ابد در بدن دین زندگی کند، چون بلاخره سم به کمک برادرش می آید، و در نهایت شاهد بازگشت دین خودمان خواهیم بود. اما تماشای این نسخه از دین، قدرتمند و خیلی خوشتیپ تر، خیلی جالب است و امیدواریم تا حداقل یکی-دو اپیزود دوام داشته باشد. ولی وقتی که شرایط به حالت عادی بازگردد، معلوم نیست این وقایع چه تاثیری بر روی دین و دیگر شخصیت ها خواهد گذاشت. از طرفی این قضیه دین و مایکل نمی تواند موضوع اصلی فصل چهاردهم باشد و قطعا برادران وینچستر با یک چالش خیلی بزرگ تر روبرو خواهند شد.

همچنین بخوانید | چرا تعداد اپیزودهای فصل چهاردهم Supernatural کاهش پیدا کرده؟

پخش فصل چهاردهم Supernatural از ۱۱ اکتبر (مصادف با پنجشنبه ۱۹ مهر) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

3 نظرات
 1. امید می گوید

  ما همون دین خودمون با همون تیپ همیشگی اش. زودتــــر دو تا برادر کنار هم باشند.

 2. امید می گوید

  اول اینکه خدا کنه این سریال هیچوقت تموم نشه ما هم با اتفاقاتی که برای این دو برادر میافته زندگی کنیم این تنها سریال بود که شخصیت هاش واقعا برام واقعی و زنده بودند با آنها خندیدم، گریه کردیم، امید وار و نا امید شدیم و….
  من اهل تماشای سریال و فیلم هستم و مورد نیست که ندیده باشم ولی نمیدونم با این سریال خیلی ارتباط نزدیک برقرار کردم.
  همچنین امید داریم تو فصل ۱۴ سریعتر دین برگرده و دو برادر کنار هم باشند.

  1. آرش اسکندری می گوید

   ❤❤

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.