تصاویری جدید از سریال Swamp Thing؛ یک هفته تا انتشار

هفتـه آینده، سومین سریال لایو-اکشن سرویس استریم DC Universe به دست طرفداران می رسد؛ این سریال Swamp Thing (سوامپ ثینگ) نام دارد و مدتهاست که منتظریم تا روز انتشار آن از راه برسد، حال چون زمان زیادی تا انتشار باقی نمانده تصاوی جدید از اپیزود آغازین سریال منتشر شده که شخصیت های اصلی داستان در آن حضور دارند.

سرویس استریم DC Universe اواخر سال ۲۰۱۸ کار خودش را آغاز کرد، به هدف فراهم شدن یک منبع مناسب برای فیلم، سریال و کتاب های مصور DC Comics، که البته به هدف خودش هم رسید. در این میان، قرار شد در بستر این سرویس استریم هر ساله تعدادی سریال لایو-اکشن و انیمیشنی ساخته و منتشر شود. اولین سریال Titans (تایتان ها) بود که سال گذشته منتشر شد و فصل دوم آن پاییز امسال به دست طرفداران می رسد، دومین سریال نیز Doom Patrol نام داشت که پخش آن این هفته به پایان می رسد. هفته آینده نیز، اولین اپیزود از Swamp Thing منتشر خواهد شد؛ بعنوان سومین سریال لایو-اکشن DC Universe.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از سریال های بعدی سرویس استریم DC Universe

در تصاویر می توانیم شخصیت های اصلی سریال را مشاهده کنیم؛ اَندی بین در نقش الک هالند که یک دکتر است، کریستال رید در نقش ابیگیل آرکین که با الک ملاقات می کند و عاشق او می شود، اما سرنوشت اجازه با هم بودن را به آنها نمی دهد، و در نهایت هم درک میرس در نقش سوامپ ثینگ را می بینیم، الک هالند بعد از ورود به باتلاق تبدیل به این موجود می شود.

Swamp thing

سریال Swamp thing

سریال لایو-اکشن Swamp Thing بر محور یک پژوهشگر CDC (مرکز کنترل و پیشگیری بیماری) به نام ابی آرکن (با نقش آفرینی کریستال رید) می چرخد که برای تحقیق بر روی یک ویروس منشا گرفته از مرداب به خانه دوران کودکی خودش ﻫﻮﻣﺎ واقع در ﻟﻮﺋﯿﺰﯾﺎﻧﺎ باز میگردد. او خیلی زود با ﺩﮐﺘﺮ ﺍﻟﮏ ﻫﺎﻟﻨﺪ (اَندی بین) برخورد می کند و سپس بطور تعجب آوری عاشق او می شود. اما این عشق به طرز ناراحت کننده ای او از ابی گرفته می شود؛ ولی وقتی که افرادی به نیت استفاده از خواص رمزآلود مرداب به نفع اهداف خودشان بر ﻫﻮﻣﺎ یورش می آورنـد، ابی فاش می کند که مرداب رازهای اسرارآمیزی را درون خودش حفظ کرده است، رازهایی وحشتناک و همچنین شگفت انگیز. او متوجه می شود که عشق احتمالی زندگی اش ممکن است برای همیشه نرفته باشد!

Swamp thing

Swamp thing 2019

سریال Swamp thing

همچنین بخوانید | تیزر جدید سریال لایو-اکشن Swamp Thing: دیو و دلبر!

سوامپ ثینگ

از دیگر بازیگران این سریال می توانیم به هندرسن وید (سریال Riverdale) در نقش مت کیبل، جنیفر بیلز (After 2019) در نقش لوسیلیا کیبل، ویرجینیا مادسن در نقش ماریا ساندرلند، ویل پاتون در نقش اوری ساندرلند، ماریا استن، و کوین دورند اشاره کنیم. پخش سریال Swamp Thing از ۳۱ مِی (مصادف با جمعه ۱۰ خرداد) آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.