سریال Swamp Thing ﺩﯼﺳﯽ بعد از یک فصل لغو شد!

سریال Swamp Thing (موجود باتلاق) بعد از تنها یک فصل توسط DC Universe لغو شد؛ سرویس استریم DC Universe یک مکان مناسب برای طرفداران ﺩﯼﺳﯽ است تا به تعداد زیادی کمیک، فیلم و سریال، و البته سریال های اختصاصی این سرویس مثل Titans و Doom Patrol دسترسی داشته باشند. Swamp Thing هم سومین سریال لایو-اکشن DC Universe است که بر پایه سری کمیکی به همین نام ساخته شده.

اولین اپیزود از سریال Swamp Thing جمعه هفته گذشته توسط DC Universe منتشر شد و همانطور که انتظار داشتیم سریالی جالب بود. در این اپیزود با اَبی آرکین (با بازی Crystal Reed) و آلک هالند (Andy Bean) آشنا شدیم، الک کسی است که در نهایت تبدیل به موجود مرداب (Derek Mears) می شود. طبق نخستین چیزهایی که از Swamp Thing دیدیم، اینطور به نظر می رسید که قرار است یک موفقیت بزرگ برای DC Universe باشد. ولی، وقتی که اعلام شد فاز تولید فصل نخست زودتر از زمان برنامه ریزی شده متوقف گشته و تعداد اپیزودها هم از ۱۳ به ۱۰ کاهش یافته، کاملا معلوم بود که این سرویس استریم به یک سری مشکلات برخورد کرده است.

همچنین بخوانید | نگاهی به اولین اپیزود از سریال Swamp Thing: ترسناک و تاریک!

حال، طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، سریال Swamp Thing بعد از تنها یک فصل توسط DC Universe لغو شده است. هنوز بطور دقیق معلوم نیست که اپیزودهای فصل نخست بطور کامل منتشر خواهند شد یا نه، ولی دومین اپیزود قرار است تا چند ساعت دیگر در اختیار کاربران DC Universe قرار بگیرد. شنیدن این خبر با توجه چیزهایی که اخیرا در مورد Swamp Thing شنیدیم اصلا عجیب نیست و واقعا تا حدودی هم قابل انتظار بود.

سریال سوامپ ثینگ

باید اشاره کنیم Swamp Thing اولین سریال DC Universe است که لغو می شود، با توجه به اینکه Titans برای فصل دوم تمدید شده و پاییز امسال هم به دست طرفداران می رسد، سرنوشت Doom Patrol هم فعلا مشخص نیست و منتظریم تا تمدید یا لغو شود. بد نیست اشاره کنیم که وقایع دو سریال Titans و Doom Patrol در یک دنیای اشتراکی اتفاق می افتد، اما دنیای Swamp Thing از این دو سریال کاملا جداست. یک نظریه وجود داشت که ادعا می کرد توقف فاز تولید زودتر از انتظار فصل اول سریال موجود مرداب این بوده که استودیو مطمئن نبود یک سریال بر پایه چنین شخصیت گمنامی بتواند به موفقیت دست پیدا کند، مخصوصا با توجه به اینکه خودش DC Universe هم بتازگی شروع بکار کرده.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال لایو-اکشن Titans داریم؛

ما می توانیم بدون هیچ شکی ادعا کنیم که سازندگان Swamp Thing در تولید آن واقعا سنگ تمام گذاشته اند، ولی علت اصلی لغو شدن این سریال بودجه تولید بالای آن بوده است (ظاهرا توان پرداخت آن را ندارند). البته اوضاع می تواند خیلی بدتر از این حرف ها باشد، چون ما هیچ اطلاعاتی از تعداد کاربران DC Universe نداریم، پس شاید وضعیت مالی خود سرویس هم چندان خوب نباشد، که در نتیجه نمی تواند پول زیادی صرف تولید سریال های جدید کند. البته فصل اول Titans توسط سرویس استریم Netflix در دسترس طرفداران خارج از ایالات متحده قرار گرفته، که قطعا سود مناسبی را به دست استودیو می رساند.

در حال حاضر آینده DC Universe در هاله ای از ابهام قرار دارد و واقعا معلوم نیست که چه سرنوشتی در انتظارش است، ولی سرنوست Swamp Thing از همین حالا مشخص شده…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

2 نظرات
 1. E.N می گوید

  واقعا حیف شد
  کلی انتظارات داشتیم و از همین الان برای پایان فصل و شروع فصل دوم هیجان داشتیم که قراره چه اتفاقاتی بیفته، ولی حداقل خوبه که از همین حالا اعلام کردن کنسل شده تا دیگه بعد از پایان فصل ناامیدمون نکنن که کلی منتظر بمونیم و اونوقت اعلام کنن و ضد حال بزنن
  الان فهمیدنش بهتر بود

  1. آرش اسکندری می گوید

   👍👍

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.