سریال Swamp Thing صاحب دو پوستر جدید شد؛ روز زمین مبارک!

سریال Swamp Thing (سوامپ ثینگ) که مدت زمان چندان زیادی تا شروع پخش آن توسط سرویس استریم DC Universe باقی نمانده است، به مناسب روز زمین صاحب دو پوستر جدید و جالب شد. بد نیست اشاره کنیم که Swamp Thing سومین سریال لایو-اکشن DC Universe می باشد، بعد از Titans و Doom Patrol.

این دو پوستر جدید توسط حساب رسمی سریال در توییتر به اشتراک گذاشته شده است و هر دو به روز زمین اشاره دارند، و در هر دو می توانیم خود سوامپ ثینگ را مشاهـده کنیم. در توییت آمده که “بدون سوامپ ثینگ روز زمین وجود ندارد،” یا دومین پوستر ادعا می کند که “زمین جای خوبی است و ارزش جنگدین را دارد” که مستقیما به هدف اصلی سوامپ ثینگ که محافظت از زمین است اشاره می کند.

همچنین بخوانید | تیزر سریال Swamp Thing: اولین نگاه به نسخه لایو-اکشن سوامپ ثینگ

سوامپ ثینگ مخلوق و عنصری گیاهی/انسان‌نما است که توسط نویسنده لن وین و طراح برنی رایتسون خلق شده . سوامپ تینگ تا به حال چندین تجسم مختلف انسان‌نما یا شبیه به هیولا در روایات متفاوت داشته ‌است. او برای اولین بار با نام الکس اولسن در شمارهٔ ۹۲ از مجموعه داستان ترسناک مستقل خانهٔ اسرار (ژوئیه ۱۹۷۱) حضور پیدا کرد، و سپس بوسیلهٔ یک بروزرسانی توسط سازندگان تبدیل به الک هالند شد و در شمارهٔ ۱ از مجموعه انفرادی سوامپ تینگ (نوامبر ۱۹۷۲) و در زمانی یکسان با دیگر داستان‌های دنیای دی‌سی بازگشت. برای این سریال نسخه الک هالند را مورد اقتباس قرار داده اند؛

Swamp thing

سریال سوامپ ثینگ

بدون شک Swamp Thing یکی از مورد انتظارترین سریال های کمیک بوکی امسال است که فصل اول آن قرار بود در ۱۳ اپیزود منتشر شود، اما DC Universe با توقف تولید تعداد اپیزودهای فصل نخست را به ۱۰ کاهش داد. باید اشاره کنیم که جیمز وان (Aquaman) یکی از ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای Swamp Thing است و لن وایزمن (Underworld) هم اولین اپیزود آن را کارگردانی کرده، مارک ورهیدن (Daredevil و Constantine) نیز شورانر (سرپرست نویسندگان و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ) سریال می باشد.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از سریال های بعدی سرویس استریم DC Universe

از ستارگان اصلی این سریال می توانیم به اَندی بین در نقش الک هالند، کریستال رید در نقش ابی الک و درک میرس در نقش سوامپ ثینگ اشاره کنیم. اولین اپیزود از Swamp Thing در تاریخ ۳۱ مِی (مصادف با جمعه ۱۰ خرداد) منتشر خواهد شد؛


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.