سریال لایو-اکشن Swamp Thing صاحب دو پوستر جدید شد؛ نیروی طبیعت

با توجه به اینکه کمتر از یک ماه تا شروع پخش سریال لایو-اکشن Swamp Thing (سوامپ ثینگ) محصول سرویس استریم DC Universe باقی مانده، این روزها شاهد انتشار تریلر و پوسترهایی از این سریال به شدت مورد انتظار هستیم؛ Titans (تایتان ها) اولین سریال لایو-اکشن DC Universe بود که با استقبال خوب طرفداران روبرو شد، بعد از پایان پخش این سریال نوبت به Doom Patrol رسید که تاکنون ۱۲ قسمت از آن منتشر شده و بزودی هم پخش فصل اولش به پایان می رسد. سومین سریال Swamp Thing است که تفاوت های زیادی نسبت به دو تای قبلی دارد.

اگر به یاد داشته باشید در ماه می سال گذشته بود که DC Universe فصل اول سریال Swamp Thing را سفارش داد، سپس جیمز وان هم بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ این سریال معرفی شد. خیلی زود نام شخصیت های سریال فاش شد، در ماه سپتامبر هم شنیدیم که کریستال رید (Gotham) قرار است در نقش ابی آرکن بازی کند. طبق ادعای گری دوبرمن نویسنده سریال، Swamp Thing قرار است یک عنوان ترسناک، خشن و مناسب برای سنین بزرگسال باشد.

حدود دو هفته قبل اولین تریلر Swamp Thing منتشر شد که به لطف آن موفق شدیم نخستین نگاه رسمی خودمان را به شخصیت های این نمایش لایو-اکشن داشته باشیم. چند روز قبلتر از آن هـم گزارش های مختلف تایید کرده بودنـد که فاز تولید Swamp Thing چند هفته زودتر از انتظار متوقف شده، و تعداد اپیزودهای سریال نیز از ۱۳ به ۱۰ کاهش پیدا کرده است.

همچنین بخوانید | اولین تصویر رسمی از قهرمان سریال لایو-اکشن Stargirl

حال، درک میرس بازیگر نقش سوامپ ثینگ در توییتر اقدام به اشتراک گذاری دو پوستر جدید از سریال Swamp Thing کرده است؛ در اولین پوستر ابی آرکن (با نقش آفرینی کریستال رید) را مشاهده می کنیم که در واقع شخصیت اصلی داستان است. در دومین پوستر ﺍﻟﮏ ﻫﺎﻟﻨﺪ (با بازی اَندی بین) را می بینیم، مردی که در نهایت تبدیل به موجود مرداب می شود:

سریال سوامپ ثینگ

Swamp thing سریال

سوامپ ثینگ (موجود مردابی) همانطور که از نامش پیداست مخلوق و عنصری گیاهی/انسان‌نما است که توسط نویسنده لن وین و طراح برنی رایتسون خلق شده. سوامپ تینگ تا به حال چندین تجسم مختلف انسان‌نما یا شبیه به هیولا در روایات متفاوت داشته ‌است. او برای اولین بار با نام الکس اولسن در شمارهٔ ۹۲ از مجموعه داستان ترسناک مستقل خانهٔ اسرار (ژوئیه ۱۹۷۱) حضور پیدا کرد، و سپس بوسیلهٔ یک بروزرسانی توسط سازندگان تبدیل به الک هالند شد و در شمارهٔ ۱ از مجموعه انفرادی سوامپ تینگ (نوامبر ۱۹۷۲) و در زمانی یکسان با دیگر داستان‌های دنیای دی‌سی بازگشت. برای این سریال نسخه الک هالند را مورد اقتباس قرار داده اند؛

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال لایو-اکشن Titans داریم

از ستارگان اصلی این سریال می توانیم به اَندی بین در نقش الک هالند، کریستال رید در نقش ابی الک و درک میرس در نقش سوامپ ثینگ اشاره کنیم. اولین اپیزود از سریال Swamp Thing در تاریخ ۳۱ مِی (مصادف با جمعه ۱۰ خرداد) منتشر خواهد شد، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline