تیزر سریال Swamp Thing: اولین نگاه به نسخه لایو-اکشن سوامپ ثینگ

سرویس استریم DC Universe اولین تیزر رسمی از سریال لایو-اکشن Swamp Thing (سوامپ ثینگ) را منتشر کرد که بواسطه آن می توانیم نخستین نگاه خودمان را به شخصیت اصلی این سریال داشته باشیم. باید اشاره کنیم Swamp Thing یکی از چندین سریال لایو-اکشنی است که قبل از شروع بکار DC Universe برای انتشار از طریق این سرویس استریم انتخاب شده بودند. پخش سریال قبلی که Doom Patrol نام داشت در ماه فوریه آغاز شد، قبل از آن هم Titans را تماشا کردیم. البته باید اشاره کنیم که وقایع دو سریال Doom Patrol و Titans در یک دنیای مشابه رخ می دهد اما Swamp Thing کاملا جدا از این دو سریال است.

جیمز وان (Aquaman) یکی از ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای Swamp Thing است و لن وایزمن (Underworld) هم اولین اپیزود آن را کارگردانی کرده، مارک ورهیدن (Daredevil و Constantine) نیز شورانر (سرپرست نویسندگان و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ) سریال می باشد. Swamp Thing برداشتی لایو-اکشن از یک شخصیت کمیک بوک به همین نام خلق شده توسط لن وین (نویسنده) و برنی رایتسون (طراح) است. از ستارگان این سریال می توانیم به اَندی بین در نقش الک هالند، کریستال رید در نقش ابی الک و درک میرس در نقش سوامپ ثینگ اشاره کنیم. تولید این سریال اکنون به پایان رسیده، البته زودتر از زمانی که قرار بود و همچنین تعداد اپیزودهای فصل اول از ۱۳ به ۱۰ کاهش یافته است.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از سریال های بعدی سرویس استریم DC Universe

این هم اولین تیزر رسمی سریال Swamp Thing که اکنون مدتهاست در انتظار انتشارش هستیم. یک نگاه بیاندازید:


سریال سوامپ ثینگ روایتگر اتفاق هایی است که وقتی پژوهشگر CDC (مرکز کنترل و پیشگیری بیماری)، ابی آرکن (با نقش آفرینی کریستال رید) برای تحقیق بر روی یک ویروس منشا گرفته از مرداب، به خانه دوران کودکی خودش ﻫﻮﻣﺎ، ﻟﻮﺋﯿﺰﯾﺎﻧﺎ باز میگردد، رخ می دهـد. او با ﺩﮐﺘﺮ ﺍﻟﮏ ﻫﺎﻟﻨﺪ برخورد می کند و سپس بطور تعجب آوری وابسته او می شود — اما به طرز ناراحت کننده ای او از ابی گرفته خواهد شد. ولی از آنجـا که نیروهای قدرتمند به نیت استفاده از خواص رمزآلود مرداب به نفع اهداف خودشان بر ﻫﻮﻣﺎ یورش می آورد، ابی فاش می کند که مرداب رازهای اسرارآمیزی را درون خودش حفظ کرده است، چه وحشتناک و چه شگفت انگیز — و عشق احتمالی زندگی اش ممکن است برای همیشه نرفته باشد.

همچنین بخوانید | اولین تصویر رسمی از قهرمان سریال لایو-اکشن Stargirl

اولین اپیزود از سریال Swamp Thing در تاریخ ۳۱ مِی (مصادف با جمعه ۱۰ خرداد) منتشر خواهد شد، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


منبع: DC Universe

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.