سریال Swamp Thing قرار بود تا سه فصل ادامه پیدا کند؛ اگر لغو نمی شد

قبل از اینکه بطور لغو شود، سریال Swamp Thing (موجود مرداب) محصول سرویس استریم DC Universe قرار بود تا سه فصل ادامه پیدا کند. DC Universe بعد از اینکه اولین اپیزود این سریال منتشر شد آن را لغو کرد، با وجود اینکه مورد تحسین مردم و منتقدین قرار گرفته بود. کمپانی نیز دلیل اصلی این تصمیم را فاش نکرد، اما هر چه که بود باعث شوکه شدن طرفداران گشت.

تصمیم به لغو کردن Swamp Thing باعث ایجاد سوال های زیادی در ذهن طرفداران شد، مثلا اینکه اصلا چرا DC Universe و Warner Bros باید چنین تصمیمی بگیرند. بسیاری اعتقاد دارند دلیل اصلی این بوده که هزینه تولید Swamp Thing از رقم پیش بینی شده پا فراتر گذاشته و همین اتفاق باعث شده تا بطور کل بیخیال تولیدش شوند. طبق شنیده ها هزینه تولید فصل نخست بیشتر از ۸۰ میلیون دلار بوده، در حالی که تصور می شد خیلی کمتر از این رقم هزینه داشته باشد. ظاهرا به همین علت هم فاز تولید فصل نخست چند هفته زودتر از انتظار متوقف شد.

همچنین بخوانید | ظاهرا وارنر بروس قصد دارد سرویس استریم DC Universe را تعطیل کند!

خلاصه مطلب اینکه وارنر بروس تصمیم گرفت سریال Swamp Thing را لغو کند و هنوز علت اصلی این تصمیم را فاش نکرده است. در این میان، یک گزارش تازه منتشر شده از سوی  Business Insider فاش کرده که تولید این سریال در اصل قرار بود تا سه فصل ادامه داشته باشد، و ایده هایی هم برای تولید ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف های مختلف وجود داشته، مثلا سریال Justice League Dark. در عوض، تعداد اپیزودهای فصل نخست از ۱۳ به ۱۰ کاهش یافت، و در حالی که پخش فصل نخست هنوز به پایان نرسیده بود سریال بطور کل لغو شد.

سوامپ ثینگ

خبر لغو شدن Swamp Thing بسیاری از طرفداران را شوکه و ناراحت کرد، خیلی از آنها هم دست به کار شدند و کمپین #SaveSwampThing را در توییر راه انداختند. طرفداران بطور کل این تصمیم استودیو را سرزنش می کنند، و خیلی از آنها معتقد هستند که تقصیر گردن وانر بروس و سرویس استریم هنوز افتتاح نشده WarnerMedia است. ما شنیده ایم که وارنر بروس قصد دارد DC Universe را تعطیل کند و در عوض تمرکز را بر روی سرویس استریم جدید خودش که WarnerMedia نام دارد قرار دهد. البته در این حالت هم می تواند به تولید سریال های DC ادامه دهد، ولی دیگر خبری از یک رسانه کاملا متمرکز نخواهد بود.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال لایو-اکشن Titans داریم

تایید شده که پخش فصل نخست Swamp Thing تا انتها ادامه خواهد یافت، اما در شرایطی که همه ما می دانیم این سریال ادامه نخواهد یافت و خبری از فصل دوم نخواهد بود، چطور می توانیم شخصیت های آن را تا پایانی نیمه تمام همراهی کنیم؟


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.