تیزر جدید سریال لایو-اکشن Swamp Thing: دیو و دلبر!

تیزری جدید از سریال لایو-اکشن Swamp Thing (سوامپ ثینگ) محصول سرویس استریم DC Universe منتشر شده که طرفداران بواسطه آن می توانند بهترین نگاه خودشان را به شخصیت اصلی داستان، یعنی موجود مرداب، داشته باشند. روزی که DC Universe شروع بکار کرد، یک اتفاق خوب برای طرفداران ﺩﯼﺳﯽ افتاد؛ در ابتدا سریال لایو-اکشن Titans (تایتان ها) منتشر شد و ما با رابین، و تیم تایتان ها وارد یک ماجراجویی هیجان انگیز شدیم. سپس پخش سریال لایو-اکشن Doom Patrol آغاز شد و ما را با گروه عجیب و غریب دووم پاترول آشنا کرد. حال، بزودی پخش سریال Swamp Thing هم آغاز می شود و ما را به گوشه ای دیگر از دنیای ﺩﯼﺳﯽ می برد.

اینطور که گفته شده، وقایع Swamp Thing در دنیایی متفاوت نسبت به Titans و Doom Patrol اتفاق می افتد، و طبق ادعای گری دوبرمن نویسنده سریال، Swamp Thing قرار است یک عنوان ترسناک، خشن و مناسب برای سنین بزرگسال (R-rated) باشد — از نظر گروه سنی مثل دو سریال قبلی. حال، تنها دو اپیزود از فصل اول Doom Patrol باقی مانده و Dc Universe نیز در حال آماده شدن برای شروع پخش سریال جدید خودش است. ما هنوز نمی توانیم در موردش قاطعانه صحبت کنیم، ولی طبق چیزهایی که تاکنون متوجه شده ایم، Swamp Thing سریال خوب و جالبی خواهد بود.

همچنین بخوانید | سریال لایو-اکشن Swamp Thing صاحب دو پوستر جدید شد؛ نیروی طبیعت

فصل اول Swamp Thing در اصل قرار بود ۱۳ قسمتی باشد، اما مدتی قبل شنیدیم که فاز تولید Swamp Thing چند هفته زودتر از انتظار متوقف شده، و تعداد اپیزودهای سریال نیز از ۱۳ به ۱۰ کاهش پیدا کرده است — علت کوتاه شدن فصل اول واقعا معلوم نیست، بعضی ها اختلاف نظرها را عامل این اتفاق می دادند و بعضی دیگر اعتقاد دارند سرویس استریم DC Universe اوضاع چندان خوبی ندارد. در هر صورت، بتازگی شاهد انتشار یک تریلر رسمی از این سریال بودیم، اما فضای تاریک تریلر باعث شد تا ما نتوانیم نگاه دقیقی به موجود مرداب داشته باشیم، اما حالا تیزر جدید کمک می کند تا نگاهی دقیق و شفاش به این هیولای دوستدار طبیعت بیاندازیم:


سریال لایو-اکشن Swamp Thing بر محور یک پژوهشگر CDC (مرکز کنترل و پیشگیری بیماری) به نام ابی آرکن (با نقش آفرینی کریستال رید) می چرخد که برای تحقیق بر روی یک ویروس منشا گرفته از مرداب به خانه دوران کودکی خودش ﻫﻮﻣﺎ واقع در ﻟﻮﺋﯿﺰﯾﺎﻧﺎ باز میگردد. او خیلی زود با ﺩﮐﺘﺮ ﺍﻟﮏ ﻫﺎﻟﻨﺪ (اَندی بین) برخورد می کند و سپس بطور تعجب آوری عاشق او می شود. اما این عشق به طرز ناراحت کننده ای او از ابی گرفته می شود؛ ولی وقتی که افرادی به نیت استفاده از خواص رمزآلود مرداب به نفع اهداف خودشان بر ﻫﻮﻣﺎ یورش می آورنـد، ابی فاش می کند که مرداب رازهای اسرارآمیزی را درون خودش حفظ کرده است، رازهایی وحشتناک و همچنین شگفت انگیز. او متوجه می شود که عشق احتمالی زندگی اش ممکن است برای همیشه نرفته باشد!

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال لایو-اکشن Titans داریم؛

از ستارگان اصلی این سریال که داستانی شبیه به “دیو و دلبر” دارد می توانیم به اَندی بین در نقش الک هالند، کریستال رید در نقش ابی الک و درک میرس در نقش سوامپ ثینگ اشاره کنیم. اولین اپیزود از Swamp Thing در تاریخ ۳۱ مِی (مصادف با جمعه ۱۰ خرداد) منتشر خواهد شد، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.