حضور سریال Krypton & Deadly Class و Nightflyers در کامیک-کان تایید شد

شبکه Syfy در همایش کامیک-کان امسال با دست پر ﻣﯽآید، این شبکه سریال جدید Deadly Class و Nightflyers را در کنار نمایش پرطرفدار Krypton به کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۸ ﻣﯽآورد. ما شبکه Syfy را بیشتر بواسطه سریال های علمی-تخیلی جالب و تماشایی آن می شناسیم، سریال هایی مثل دوازده میمون یا همین کریپتون که با استقبال خوب طرفداران سوپرمن روبرو شد — فصل دوم آن هم ساخته میشود. یا سریال هایی مثل Wynonna Earp و The Expanse که همواره مورد تحسین مخاطب و منتقد قرار گرفته اند، و این موفقیت ها باعث شده که Syfy سریال های بیشتری را در ژانری مشابه بسازد.

فراتر از سریالی مثل Krypton که یک فصل از آن روی آنتن رفته، تعدادی نمایش عملی-تخیلی جدید هم در راه هستند. اگر به یاد داشته باشید در سال ۲۰۱۶ بود که برداران روسو شروع به ساخت یک اقتباس تلویزیونی از Deadly Class کردند، و در نهایت معلوم شد که Syfy آن را روی آنتن خواهد برد. در این میان، نسخه تلویزیونی کتاب Nightflyers جرج آر.آر. مارتین (بازی تاج و تخت) اخیرا صاحب یک تریلر شده، که نشان داد قرار است با یک سریال فوق العاده روبرو شویم. حال از آنجا که یک ماه دیگر کامیک-کان سن دیگو شروع بکار می کند، Syfy این سه سریال را به این همایش خواهد برد.

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی ددلاین، سریال های Krypton & Deadly Class و Nightflyers قرار است در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال برای خودشان پنل داشته باشند. سریال Wynona Earp نیز انتظار می رود که در همایش دیده شود. مانند دیگر سریال ها، Deadly Class هم صاحب یک تریلر شده، پس نمی توانیم دقیق بگوییم که در SDCC چه چیزی از آن فاش خواهد شد، شاید پوستر و یک تریلر جدید.

همچنین بخوانید: کتاب جدید استیون کینگ، The Outsider تبدیل به سریال می شود

سریال Nightflyers

اما از آنجا که Deadly Class اخیرا صاحب یک تیزر شده نه تریلر کامل، انتظار می رود در SDCC حاضرین موفق به تماشای یک تریلر طولانی از آن شوند. نام تمام بازیگران این سریال فاش شده، پس می توانیم انتظار داشته باشیم که آنها همراه با خالقین سریال در همایش حضور داشته باشند. این شانس وجود دارد که حاضرین در کامیک-کان موفق به ملاقات با برادران روسو هم شوند، با وجود اینکه آنها این روزها درگیر ریشات های Avengers 4 هستند.

برای Krypton هنوز چیزهای زیادی هست که Syfy می تواند پرده از آنها بردارد. این سریال اخیرا به یک دنیای ﺩﯼﺳﯽ بزرگ تر مرتبط شده، پس بعید نیست شاهد حضور سپاه فانوس سبز در Krypton باشیم، یا موارد جالب تر دیگر. در این میان، Nightflyers هنوز رازهای زیادی پیرامون خودش دارد. ما می دانیم که تیم تولید این سریال در پنل کامیک-کان آن حضور خواهند داشت، اما هنوز معلوم نیست مارتین هم در همایش دیده خواهد شد یا نه.

در رابطه با کامیک-کان: دو سریال Game of Thrones و Westworld در کامیک-کان امسال حضور ندارند

در همایش بین المللی SDCC فیلم ها و سریال های زیادی حضور دارند، اما می دانیم که Syfy امسال یک نمایش بزرگ دارد و قرار است طرفداران ژانر علمی-تخیلی را یک گوشه جمع کند؛ پس منتظرانتشار اطلاعات بیشتر از Krypton & Deadly Class و Nightflyers باشید…

منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.