ریبوت سینمایی Tank Girl صاحب کارگردان شد؛ مارگو رابی ممکن است در آن بازی کند!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، ریبوت سینمایی Tank Girl (دختر تانکی) کارگردان خودش را پیدا کرده است؛ Miles Joris-Peyrafitte بعنوان کارگردان این فیلم انتخاب شده، مارگو رابی تهیه کننده آن است و احتمالا بازیگر نقش اصلی فیلم هم خواهد بود. رابی بعد از اینکه در فیلم The Wolf of Wall Street (گرگ وال استریت) خودش درخشید، خیلی زود تبدیل شد به یکی از ستاره های درجه یک هالیوود. او به لطف نقش آفرینی شگفت انگیزش در فیلم I, Tonya سابقه نامزدی برای دریافت جایزه اسکار را به کارنامه هنری خودش اضافه کرد، در سال ۲۰۲۰ مارگو قرار است با فیلم Birds of Prey (پرندگان شکاری) هارلی کویین را به سینما بازگرداند. از طرفی انتظار می رود که در فیلم به شدت مورد انتظار The Suicide Squad (جوخه انتحار) به کارگردانی جیمز گان باری دیگر در نقش هارلی ظاهر شود.

دختر تانکی در اصل یک شخصیت کمیک بوکی خیلی جالب است که توسط آلن مارتین (نویسنده) و جیمی هیولت (طراح) خلق شده، او یک ضدقهرمان می باشد که ظاهر و رفتاری پانک راکی دارد؛ از موهای رنگ شده اش گرفته تا مدل موی جالبش. ربکا باک ملقب به دختر تانکی در یک تانک زندگی می کند، او درون یک دنیای پسارستاخیزی با تانکش کار می کند. مارتین (خالق دختر تانکی) چند روز قبل فاش کرد که کمپانی LuckyChap Entertainment متعلق به مارگو رابی در حال توسعه ریبوت سینمایی Tank Girl است، خبری که باعث خوشحالی طرفداران شد. هنوز بطور رسمی تایید نشده که خود رابی در این فیلم بازی خواهد کرد یا نه، ولی به احتمال قوی او ستاره اصلی فیلم خواهد بود.

همچنین بخوانید | اولین تیزر تریلر فیلم Birds of Prey (پرندگان شکاری) منتشر شد؛

اینطور که شنیده ایم، رابی تا زمانی که فیلم نامه ریبوت Tank Girl کامل نشود فاش نخواهد کرد که ستاره آن هست یا نه. در مورد داستان نیز گفته شده که قرار است دختر تانکی را با شخصیتی مثل دختری جتی (Jet Girl) و گروهی از یاغی ها متحد کند که بر ضد یک دولت ستمگر مبارزه می کنند، این دولت قصد دارد کنترل مقدار آبی که در آینده باقی مانده را به دست بگیرد. رابی ممکن است در نقش دختر تانکی بازی کند، ممکن هم است نکند، ولی در هر صورت تهیه کننده این فیلم خواهد بود.

فیلم دختر تانکی

اما در مورد Joris-Peyrafitte که بعنوان کارگردان این فیلم انتخاب شده؛ اگر نگاهی به کارنامه هنری او بیاندازید متوجه می شوید که یک بازیگر، نویسنده و کارگردان است اما سابقه چندان درخشانی ندارد، البته هنوز. بعنوان بازیگر سال ۲۰۱۵ در فیلم ترسناک Hunting Grounds نمایان شد، بعنوان کارگردان امسال فیلم درام Dreamland را داشته که در آن شاهد حضور ستاره های مشهوری از جمله مارگو رابی و فین کول بودیم، این فیلم در IMDB امتیاز ۸٫۱ را کسب کرد. حال، از آنجا که Tank Girl خیلی مشهور است و رابی هم در تولید ریبوت آن دخالت دارد، Joris-Peyrafitte می تواند با تولید این فیلم خودش را در کنار کارگردان های مشهور هالیوود قرار دهد.

همچنین بخوانید | فیلم Birds Of Prey داستان هارلی کویین را ادامه می دهد، ولی ادامه Suicide Squad نیست؛

نسخه اصلی فیلم Tank Girl در سال ۱۹۹۵ اکران شد، در این فیلم که توسط راشل تالالی کارگردانی شده بود لوری پتی (Orange Is the New Black) شخصیت دختر تانکی را به تصویر کشید و نائومی واتس (The Loudest Voice) هم در نقش دختر جتی بازی کرده بود. این فیلم از نظر تجاری و هنری موفق نبود، ولی دختر تانکی اکنون فرصتی دوباره برای درخشش پیدا کرده است…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline