تارون اجرتون تایید کرد که Kingsman 3 اکنون یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ دارد؛

کمپانی فاکس قرن بیستم (زیر نظر والت دیزنی) قرار است در دومین ماه از سال آینده میلادی (فوریه ۲۰۲۰) فیلم بعدی فرانچایز پرطرفدار کینگزمن را راهی گیشه کند، این فیلم که یک عنوان ﭘﯿﺶدرآمدی است The King’s Man نام دارد و داستان خاستگاه سازمان جاسوسی کینگزمن را روایت می کند. متیو وان این فیلم را کارگردانی کرده، ولی طرفداران منتظر هستند تا او هر چه زودتر فیلم Kingsman 3 را جلوی دوربین ببرد و ادامه داستان اگزی و هری را روایت کنـد.

همانطور که می دانید The King’s Man سومین فیلم ساخته شده در این فرانچایز است، اما وقایع آن چندین دهه قبل از حوادث سری اصلی اتفاق می افتد. The Secret Service (سرویس مخفی) فیلمی بود که این فرانچایز سینمایی را آغاز کرد و به لطف موفقیت هایی که بدست آورد، باعث شد تا ساخته شد قسمت دوم تحت عنوان The Golden Circle (محفل طلایی) محصول سال ۲۰۱۷ ممکن شود. حال نوبت به The King’s Man رسیده که انتظار داریم تبدیل به یک موفقیت دیگر شود، ولی شکست یا پیروزی این فیلم تاثیری بر روی ساخته شدن Kingsman 3 نخواهد گذاشت، چون این فیلم اکنون صاحب یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ شده و قرار است بزودی جلوی دوربین برود.

همچنین بخوانید | تریلر جدید The King’s Man از کامیک کان نیویورک رسید؛ میخکوب شوید!

تارون اجرتون به شخصه تایید کرده که Kingsman 3 در حال حاضر یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ دارد: “من واقعا اجازه ندارم چیزی بگم، ولی یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ وجود دارد، که یک ایده حسابی است. این برنامـه، در لحظه، شبیه به اینکه ما دوست داریم یک فیلم دیگر بسازیم، یک بار دیگر.” او در ادامه صحبت هایش به نقشی که در کینگزمن دارد اشاره کرد و گفت که دوست دارد حداقل یک بار دیگر در نقش اگزی ظاهر شود، تا بتواند به روشی مناسب با این شخصیت وداع کنـد. اجرتون اطلاعات بیشتری در رابطه با Kingsman 3 فاش نکرد، ولی همین که تایید کرد صاحب یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ شده خودش بهترین خبر است.

Kingsman 3

اجرتون گفت که “این نقشی بود که به نوعی با آن حرفه بازیگری را شروع کردم، پس همیشه نسبت به آن حس عشق خواهـم داشت، من دوست دارم یک بار دیگر در این نقش بازی کنم چون می خواهم به روشی برازنده با اگزی خـداحافظی کنم و به ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ پایان دهم. برای همه چیزهای خوب یک پایان وجود دارد. از ابتدا Kingsman بعنوان یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ دیده می شد و فکر می کنم عالی می شود که به داستان پایان دهیم…” — با این حساب نباید انتظار داشته باشیم که قسمت چهارم Kingsman ساخته شود.

همچنین بخوانید | تارون اگرتون تایید کرد که Kingsman 3 آخرین فیلم هری و اگزی است؛

اوایل ۲۰۱۹ بود که متیو وان تایید کرد قصد دارد پایان ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Kingsman را کارگردانی کند، ولی معلوم نیست که ایده ای برای ساختن قسمت دوم The King’s Man دارد یا نه، ولی Kingsman 3 پایان عمر این فرانچایز نخواهد بود چون ممکن است شاهد ساخت یک سریال احتمالی و چند ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف دیگر هم باشیم…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline