تسک‌مستر (Taskmaster) شرور اصلی فیلم انفرادی Black Widow خواهد بود؟

کم تر از دو ماه دیگر فیلم سینمایی Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) پا بـه گیشه می گذارد، این فیلم به سومین فاز از دنیای سینمایی مارول (MCU) پایان می دهد؛ طرفداران مارول این روزها دو خواسته بزرگ دارند، نخست تماشای Avengers 4 و سپس اطلاع پیدا کردن از عنوان فیلم های بعدی. مارول و دیزنی که کلا چیزی را فاش نمی کنند، اما ما می دانیم که آنهـا در حال کـار بر روی پروژه های بزرگی و هیجان انگیزی هستند. یکی از مورد انتظارترین عناوین فاز بعدی MCU بدون شک فیلم انفرادی Black Widow (بیوه سیاه) با نقش آفرینی اسکارلت جوهانسون است که سالهاست منتظر از راه رسیدنش هستیم.

با توجه به اینکه Marvel Studios تاکنون هیچ اطلاعاتی را در مورد این فیلم فاش نکـرده، ما حرف زیادی برای گفتن نداریم چون نمی توانیم در مورد چیزی دقیق صحبت کنیم و هر چیزی هم که می دانیم بر پایه شایعه های ضد و نقیض است. طبق شنیده ها فاز تولید Black Widow در ماه ژوئن آغاز می شود، پس انتظار داریم که بزودی اطلاعات بیشتری در رابطه با این پروژه فاش شود. البته یک خبر جالب در مورد همین فیلم به دستمان رسیده که نمی توانیم آن را تایید کنیم چون ممکن است فقط یک شایعه باشد: منابع ما ادعا کرده اند که تسک‌مستر (Taskmaster) بعنوان شرور اصلی فیلم انفرادی بیوه سیاه انتخاب شده، ظاهرا مارول اندره هلند (کسل راک، مهتاب) را برای ایفای این نقش در نظر گرفته است.

همچنین بخوانید | ظاهرا Black Widow قرار نیست یک فیلم مناسب برای بزرگسالان (درجه R) باشد!

اگر تسک‌مستر را نمی شناسید، بد نیست اشاره کنیم که این شخصیت توسط نویسنده دیوید میشلینی و طراح جورج پرز خلق شده‌ است؛ او برای نخستین بار در شماره ۱۹۵ مجله انتقام‌جویان (به تاریخ مه ۱۹۸۰) حضور پیدا کرد. تسک‌مستر بیشتر بعنوان یک دشمن/متحد برای ددپول شناخته می‌شود، از او به عنوان دشمن انتقام‌جویان نیز یاد می‌شود که با ماسکی اسکلتی بر صورت و سلاح‌هایی مانند شمشیر، سپر و تیرکمان، مبارزه می کند. تسک‌مستر یکی دیگر از شخصیت های بسیار مشهور مارول است که تاکنون پا به سینما نگذاشته، او حافظه بسیار قدرتمندی دارد، مثلا اگر بخواهد یک هنر رزمی را یاد بگیرد فقط کافیست حرکات یک استاد را نگاه کند!

Black widow

این شرور ارتباط بسیار جالبی با دیگر شخصیت های مارولی دارد، مثلا بسیاری از مهارت های خودش را از دیگر قهرمان ها یاد گرفته است، از جمله مهارت تیراندازی که منشا آن شاهین‌چشم بوده، یا مهارت های فوق العاده تیراندازی با سلاح گرم که آنها را به لطف پانیشر بدست آورده، ملاقات با دردویل هم کمک بزرگی برایش بوده است. باید بدانید تنها قهرمانی که نتوانست کارهایش را تقلید کند ددپول بود، چون او بطور عجیبی رفتاری غیرقابل پیش بینی دارد. پس، تسک‌مستر یک شرور فوق العاده برای فیلم انفرادی Black Widow به نظر می رسد، شاید او تنها کسی باشد که می تواند مهارت های ناتاشا رومانوف را به چالش بکشد و حتی وی را شکست دهد!!

همچنین بخوانید | کدام یک از قهرمان ها در Avengers 3 کشته شدند؟ لیست ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮهای خاکستر شده

مارول تاکنون بطور رسمی در مورد برنامه هایی که برای فیلم انفرادی Black Widow دارند صحبت نکرده است، پس نمی دانیم که وقایع این فیلم در چه دوره ای از دنیای سینمایی مارول اتفاق می افتد. نام شرور اصلی فیلم بیوه سیاه فعلا توسط مارول تایید یا تکذیب نشده، که بعید به نظر میرسد اصلا چنین اتفاقی بیافتد و احتمالا باید تا حداقل شروع فاز تولید صبر کنیم. تاریخ شروع اکران Black Widow هم هنوز اعلام نشده، اما بزودی فاش خواهد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.