فیلم ریبوت Teenage Mutant Ninja Turtles امسال جلوی دوربین می رود!

ﻓﯿﻠﻢبرداری ریبوت Teenage Mutant Ninja Turtles (ﻻﮎﭘﺸﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﻨﺠﺎﯼ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ) ظاهرا قرار است در سال ۲۰۱۹ آغاز شود، طبق تازه ترین صحبت ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔهای آن. بیشتر ما به خاطر نداریم، ولی حتما می دانید که شروع بکار ﻻﮎﭘﺸﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﻨﺠﺎ در دنیای کتاب های مصور بود، آنها در سال ۱۹۸۴ پا به دنیا گذاشتند و خیلی زود تبدیل به شخصیت هایی پرطرفدار شدند – در رسانه های مختلف.

کوین ایستمن و Peter Laird کسانی هستند که Teenage Mutant Ninja Turtles را خلق کردند، فرانچایزی که بر پایه آن تاکنون سریال های انیمیشنی مختلفی ساخته شده؛ جدیدترین هم Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles نام دارد. ﻻﮎﭘﺸﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﻨﺠﺎﯼ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ طی دهه ۹۰ میلادی صاحب یک مجموعه فیلم موفق شدند، در سال ۲۰۰۷ هم شاهد اکران انیمیشن بلند TMNT بودیم – تاکنون چندین بازی هم بر پایه این شخصیت ها ساخته شده است.

اما اخیرا ما این شخصیت های دوست داشتنی را باری دیگر روی پرده دیده ایم، این بار در فیلمی لایو-اکشن. فیلم سینمایی Teenage Mutant Ninja Turtles به کارگردانی ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﻟﯿﺒﺴﻤﻦ و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪگی مایکل بی (Transformers) که در سال ۲۰۱۴ پا به گیشه گذاشت و سپس Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows به کارگردانی ﺩﯾﻮ ﮔﺮﯾﻦ. این دو فیلم تا حدودی مورد توجه طرفداران قرار گرفتند اما در مقابل منتقدین حرفی برای گفتن نداشتند، Out of the Shadows هم که با بودجه ۱۳۵ میلیون دلاری ساخته شده بود با وجود داشتن بازیگران مشهوری مثل استیون امل (سریال Arrow) و مگان فاکس در گیشه بین المللی فقط ۲۴۵ میلیون دلار فروخت.

همچنین بخوانید | ﻻﮎﭘﺸﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﻨﺠﺎ صاحب یک فیلم لایو-اکشن جدید می شوند

البته هر فرانچایزی پستی و بلندی های خودش را دارد، این عملکرد ضعیف و شکست تجاری هم باعث نشد که ﻻﮎﭘﺸﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﻨﺠﺎ تبدیل به شخصیت هایی سوخته برای اهالی هالیوود شوند، بطوری قرار است بزودی با یک فیلم دیگر به سینما بازگردند!!

TMNT

رسانه خبری Variety به تازگی صحبتی داشته با ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﻓﻮﺭﻡ و ﺑﺮﺩﻟﯽ ﻓﻮﻟﺮ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔهای دو فیلم قبلی و کسانی که در حال کار بر روی نسخه ریبوت هستند، در مراسم Critics’ Choice Awards امسال — جایی که فیلم A Quiet Place (مکان آرام) جایزه بهترین فیلم علمی-تخیلی یا ترسناک ۲۰۱۸ را دریافت نمود. ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔهای A Quiet Place طی این گفتگو فاش کردند که مشغول کار بر روی ریبوت Teenage Mutant Ninja Turtles هستند و تولید آن قرار است قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۱۹ آغاز شود. این پروژه هنوز صاحب کارگردان نشده و بازیگران آن را نیز انتخاب نکرده اند، اما بزودی همه چیز معلوم می شود.

ما آخرین باری که چیزی در مورد ریبوت TMNT شنیدیم تابستان امسال بود، وقتی که فاش شد ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﺩﺍﺝ ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪﻧﻮﯾﺲ Bad Words (کلمات بد) برای توسعه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ یک فیلم لایو-اکشن جدید Teenage Mutant Ninja Turtles استخدام شده است. بنابراین آنها قصد دارند همه چیز را از صفر شروع کنند که احتمالا در حال حاضر بهترین اتفاق ممکن برای این فرانچایز باشد. فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles نتوانست به هدفی که در ابتدا قرار بود برای رسیدن به آن ساخته شود برسد، تغییرات فیلم از مرحله توسعه تا تولید و اکران بسیار زیاد بود، محصولی که روی پرده رفت هم با نقدهای بدی روبرو گشت. البته قسمت دوم واقعا بهتر از اولی بود اما بخاطر ارتباطی که با نسخه ۲۰۱۴ داشت نتوانست به فروش خوبی دست پیدا کند!

حال باید صبر کنیم تا ببینیم نسخه لایو-اکشن TMNT چگونه فیلمی خواهد بود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.