فیلم Terminator 6 (نابودگر) با چند ماه تاخیر اکران می شود

احیای Terminator آقای جیمز کامرون قرار است کمی بیشتر طول بکشد، چونکه تازه ترین گزارش های منتشر شده تایید می کنند فیلم سینمایی Terminator 6 قرار است با یک تاخیر چند ماهه پا به گیشه بگذارد. آقای کامرون بعد از اینکه فرصت بازگرداندن این فرانچایز فراهـم شد، اصلـا وقت را تلف نکرد و با تیم میلر کارگردان Deadpool متحد شد تا قسمت جدید Terminator را بسازند. برنامه برای قسمت ششم بدون عنوان فیلم، این است که تمام وقایع بعد از فیلم T2: Judgement Day را نادیده بگیرد و یک ادامه برای آن باشد.

با انجام این کار، کامرون و میلر همچنین ستاره های دو فیلم نخست، ﺁﺭﻧﻮﻟﺪ ﺷﻮﺍﺭﺗﺰﻧﮕﺮ و ﻟﯿﻨﺪﺍ ﻫﻤﯿﻠﺘﻮﻥ را دوباره بازمیگردانند. اما، در واقع ﻣﮏﮐﻨﺰﯼ ﺩﯾﻮﯾﺲ (بلید رانر ۲۰۴۹) و یک شخصیت هنوز بدون نام نقش های اصلی را در داستان فیلم جدید خواهند داشت. این بارها تایید شده که تولید قسمت ششم از ماه ژوئن آغاز می شود، اما اکنون ما شاهد تغییری در تاریخ شروع اکران هستیم پس تولید هم ممکن است با کمی تاخیر آغاز شود یا حتی دیرتر به پایان برسد.

فیلم سینمایی Terminator 6 پیش از این قرار بود در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۴ مرداد ۹۸ پا به گیشه بگذارد، اما حالا طبق گزارش های تازه منتشر شده، Paramount و Skydance تاریخ شروع اکران را چند ماه عقب کشیده اند. این ریبوت/ادامه اکنون قرار است در تاریخ ۲۲ نوامبر سال ۲۰۱۹ مصادف با جمعه یکم آذر ماه سال ۹۸ روی پرده برود. این هنوز نامعلوم است که تاریخ شروع تولید فیلم هم تغییر خواهد کرد یا خیر، در این میان تایید شده که عمل جراحی ﺁﺭﻧﻮﻟﺪ ﺷﻮﺍﺭﺗﺰﻧﮕﺮ طی هفته گذشته هیچ ارتباطی با این تاخیر ندارد.

همچنین بخوانید: کار بر روی فیلم سینمایی Deathstroke (ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ) هنوز ادامه دارد

نابودگر 6

حال می دانیم که Terminator 6 در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ پا به گیشه می گذارد، فیلم Wonder Woman 2 خانم پتی جنکینز هم در همین ماه روی پرده می رود — یکم نوامبر ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۰ آبان ۹۸، یک هفته بعد از آن Bond 25 از راه می رسد، یک هفته بعد از باند هم Sonic the Hedgehog پا به گیشه می گذارد (که خودی میلر هم تهیهﮐﻨﻨﺪﻩ آن است). از طرفی، کمپانی فاکس قرن بیستم قبلا اعلام کرده بود که یک فیلم از فرانچایز X-Men را در این تاریخ اکران خواهد کرد، پس اگر قطعی شود Terminator 6 باید مقابل مردان ایکس هم ایسادگی کند. اگر تمام این ها کافی نیستند، پس بدانید که اکران Frozen 2 از تاریخ ۲۷ نوامبر ۲۰۱۹ آغاز می شود — انیمیشنی که قسمت نخست آن ۱٫۲۷ میلیارد دلار فروخت — و قطعا رقیب بزرگی برای Terminator 6 خواهد بود. فیلم Star Wars: Episode IX هم یک ماه بعد از این فیلم روی پرده می رود!!

با این حساب، قسمت ششم Terminator قرار است یک اکران سخت را پشت سر بگذارد و باید با رقبای زیادی دست و پنجه نرم کند — اگر تاریخ اکران تغییر نمی کرد و همان جولای باقی می ماند باید با فیلم هایی مثل Spider-Man: Homecoming 2 و Top Gun: Maverick یا The Lion King رقابت می کرد. البته سازنده هیچکدام از فیلم های نامبرده شده جیمز کامرون نیست، پشت دوربین هیچکدام از آنها هم آقای تیم میلر که سال گذشته فیلم Deadpool را از او دیدیم، نمی نشیند پس قطعا تفاوت های زیادی وجود خواهد داشت.

سری فیلم های ﻧﺎﺑﻮﺩﮔﺮ که در سال ۱۹۸۴ توسط جیمز کامرون کار خودش را شروع کرد، جزو فرانچایزهای خیلی مشهور و پرطرفدار است که اکنون تعداد زیادی از عاشقان آن منتظر بازگشت شخصیت های مورد علاقه خودشان هستند. آخرین قسمت این فیلم، Terminator: Genisys نام داشت و در سال ۲۰۱۵ پا به گیشه گذاشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.